Стойности на ЧХГ - 2 тема

  • 126 896
  • 750
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 25
Гризли не се притеснявай, че ще те помислят за луда!Все пак това си е важно нещо!Но както са споменали и момичетата важно е дали стойностите нарастват добре!

За да те успокоя и аз избързах с кръвния тест и първата ми стойност беше 9,03, след 2 дни си пуснах нов и тогава ЧХГ се беше покачил на 58,67! Когато отидох на лекар той ме посъветва да изчакам още няколко дни и да си пусна още един кръвен тест!И така 4 дни след последния тест, стойностите ми бях 458,37!Аз съм с късна овулация!

Така, че успокой се!Стискам палци всичко да е наред!

# 76
  • Мнения: 285
Благодаря за успокоението ! Hug Наистиана ще изчакам , невиждам смисъл да се притснявам и през два дни да пускам нови тестове.Ще изчакам поне още 10 дни и тогава ще запиша час при лекар.Мисля си , че това ниско ЧХГ се дължи на по-късна овулация . Сега съм в 4 г.с а там нормите са от 5 до 50 така че моето 12.10 от преди два дни не ми се струва , чак толкова голям повод за притеснение. Сега ще се опитам да съм спокойна , пък то ако нещо има да става ще си стане независимо колко кръвни теста съм си направила.

# 77
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 567
и аз съм много умна-на 8-ми ден след ову пуснах кръвен тест....излезе 0.10 -тоест отрицателен .....
силно се надявам да е наистина рано и за това да отчита така.... иначе док видя вчера удебеляване на ендометриума , а  е доста рано за цикъл ......

# 78
  • Мнения: 285
Осми ден след ову е прекалено рано да се правят тестове. Най-рано на 11 ден. И общо взето като цяло на не бих препорачала на никого да си прави тестове преди закъснение. Излишно стресиране а и само си даваш парите без изобщо да е необходимо. Това разбирасе от опит го казвам .

# 79
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 567
момичета някой друг като мен да си у правил кръвен тест по-рано от 11-тия ден ....
питам ,защото не би ли трябвало, ако има бременност ЧХГ, да не е точно 0.10, а примерно 2-3 .....  newsm78

# 80
  • Сфия
  • Мнения: 1 131
мадам тиква, колко по-рано го направи ти този тест? АКо е било скоро след оплождането нормално ЧХГ да е наникъде. То в края на краищата почва от някъде да се удвоява. Спри да го умуваш, мисля, че ти наближава датата на цикъла вече и ще можеш да направиш нов тест, ако ти се хвърлят 20лв, или пък да си изчакаш и да направиш уринарен. Моят опит: 12-ти ден след О-положителен уринарен с мнооооого бледа втора черта и последвал веднага кръвен, със стойности-37,43. Не ми се дели на 2, на 2, на 2, за да разбера колко е било н 7-ми я ден, но, ако ти се занимава-смятай. При това, при мен се удвояваше не на 48 часа, а на 36. Успех!

# 81
  • Мнения: 1 974
Момичета, преди евентуалната дата за новия цикъл не бързайте да правите кръвни тестове. За уринарен трябва още повече време да се изчака, поне няколко дни закъснение на цикъла.

# 82
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 567
 Embarassed на 8-ми и на 10-ти ден след ову...... и двата отрицателни..... еми......
просто  моята докторка беше едва ли не сигурна, че съм бременна........и така ме настрои ......
нищо  Hug

anichka.bs  не съм предполагала, че ще изпадна в подобна ситуация-като зомбирана...... не ,та не,  щом докторката е казала така е... ,че и всички симптоми си имам от преди 2 седмици .......

# 83
  • Мнения: 1 974
Аз затова го писах, защото е много стресиращо... Може наистина да си бременна, но да е рано още да се покаже в резултата. Аз правих кръвен тест 17- 18 дни след овулацията...

# 84
  • Мнения: 49
здравейте момичета
при 35 дни от цикъла и от чхг 53
нормална стойност ли е

# 85
  • Мнения: 1 974
На кой ден е правено изследването?
Ако е нормална бременност е нормална стойността, за по-голяма сигурност след няколко дни (3-4) се прави 2-ри тест и стойността трябва да се е увеличила.

# 86
  • Мнения: 49
35 ден от последниа цикъл с нередовен цикъл съм

# 87
  • Мнения: 1 974
Бременна си, но точно в коя седмица ... щом си с нередовен цикъл не знам. Запази си час при гинеколог Simple Smile
Както вече писах, ако искаш в края на седмицата повтори резултата.

# 88
  • Сфия
  • Мнения: 1 131
krasichka , щом си с нередовен цикъл е възможно Ову. да е била по-късно от 14-ти ден и тогава стойностите са ок. Иначе, ако се предположи, че са минали 21 дни от О, то са нисички, но пък така нищо не може да се каже, освен, че има бременност. Повтори теста след 2 дни, трябва да се е удвоила стойността. Ако е така, значи всичко е е ок.

# 89
  • Мнения: 49
да го повторя в сряда или в петък кога е най удачно

Общи условия

Активация на акаунт