Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 14

  • 50 772
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Внимание, измама!!!Момичета, много внимавайте със сайта за колективно пазаруване www.grupovo.bg това за абсолютни измамници,които събират парите за ваучерите и после се крият,не вдигат нито един от посочените телефони за връзка,а националния телефон,който са си сложили в сайта странно защо и временно изключен,определено смятам да сезирам Комисията за защита на потребителя!

# 16
  • Мнения: 3 020
zvanche,   bouquet

Аз си взех билети за пясъчните фигури, дано да успеем да минем от там.
къде беше тази оферта, мернах я нейде, но не включих, че другата седмица ще минем през Бургас, а сега не мога да я намеря  newsm78

Пясъчни фигури

И аз тук , да ви питам преди имаше курсове по английски - разговорен , но го изпуснах, някой да е виждал наскоро нещо подобно?  Simple Smile

Виж тези:
http://www.goldendeals.bg/deals/ucheben-centur-spektur-new
http://izgodni.net/team.php?id=61?r=216

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 45
С риск да бъда нахална, но пък с надеждата, че някой чете - искам суши от The Sushi Bar  Whistling

# 18
  • Мнения: 2 255
zvanche,   bouquet

Аз си взех билети за пясъчните фигури, дано да успеем да минем от там.
къде беше тази оферта, мернах я нейде, но не включих, че другата седмица ще минем през Бургас, а сега не мога да я намеря  newsm78
Пясъчни фигури
Благодаря, малко съм я проспала  Wink ще ходим без ваучер явно  Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 1 456
 Zvanche   bouquet
И аз тук, последно нищо не ме грабва, само масажите с вендузи от Lapni  Whistling Тези дни мисля да ги почвам, ще дам отзиви скоро  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 5 193
Цитат
Цитат
kashmir имаш ли представа дали там подстригват добре ? Не виждам на сайта им ценоразпис ?
   haughty_girl, нямам предтсава съжелявам.  Rolling Eyes

Цитат на: kashmir в Ср., 06 Юли 2011, 17:03
По време на процедура с ултразвук не се усеща абсолютно нищо. Целта е да се вкара по-дълбоко някакво активно вещество, най-вероятно серум. Според мен само процедура с ултразвук би била от полза, ако скоро е правено сълбоко почистване на кожата. 


Това което си го написал не се отнася за ултразвука , а за йонофорезата!!
Йонофорезата е метод на лечение с прав (галваничен) ток. Той се предава на организма през кожата с помощта на оловни електроди, които представляват гладки пластинки, поставени във влажни бархетни торбички. В течността, с която се овлажняват торбичките на електродите, е разтворено лекарствено вещество. Под действието на правия ток лекарствените йони от разтвора проникват в тъканите, където оказват лечебното си въздействие. По този начин към действието на правия ток се прибавя и действието на лекарството.

Съвременния метод за почистване на лице с ултразвук. Ултразвуковия пилинг действа в дълбочина, отстранява мъртвите клетки и комедони – кожата се регенерира, освежава и омекотява. Той ни дава възможност за по-дълбоко почистване, без зачервявания и белези.

Аз мога да каже, че само с ултразвук не става перфектно почистване . А ултразвука трае  около 5 мин едва ли повече ще искат да те "стържат". Не виждам как би изместило класическото почистване на порите, в повечето салони го комбинират. Другото което козметичките не препоръчват да се прави твърде често минимума е на 3 седмици, после е желателно да не се правят слънчеви бани.

Едит: при ултразвука нищо не се усеща,  ако правите Йонофорезата се усеща привкус на метал ако се работи по-бавно и леко боцкане.


Ragga Напротив. Точно за ултразвук става въпрос.  Naughty

# 21
  • София
  • Мнения: 3 414
Мама миа,идеално в точния час топли пици и студен чай.
Чакам да споделите за добро,явно е лошо в ваучер там.ходила съм без и бях доволна

# 22
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
за добро имаше хубави отзиви в предната тема  Peace

# 23
  • Мнения: 431
Записче... Аз си взех ваучер за зъболекар, оглеждам се за бг море, макар че там, където ми се ходи, едва ли ще пуснат оферти... (Синеморец), обмислям няколко за хапване и така  Simple Smile

# 24
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Внимание, измама!!!Момичета, много внимавайте със сайта за колективно пазаруване www.grupovo.bg това за абсолютни измамници,които събират парите за ваучерите и после се крият,не вдигат нито един от посочените телефони за връзка,а националния телефон,който са си сложили в сайта странно защо и временно изключен,определено смятам да сезирам Комисията за защита на потребителя!

ще споделиш ли повече  newsm78 коя оферта закупи? от мястото твърдят, че не са пускали оферта ли?

# 25
  • Мнения: 0
Момичета, някой май не беше много доволен от педикюра в Бона Деа?  Thinking Чудя се дали да си платя заявката по тази оферта: http://www.vipoferta.com/offer.php?offer_id=266

# 26
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
От Офертомата си купих ваучер за 40% намалениние от  "Монте Карло"- преди също ходихме с ваучер и ни хареса:)
http://ofertomat.bg/offers/view/174.html

И АЗ за тази оферта се чудя newsm78

# 27
  • София
  • Мнения: 5 193
Момичета, някой май не беше много доволен от педикюра в Бона Деа?  Thinking Чудя се дали да си платя заявката по тази оферта: http://www.vipoferta.com/offer.php?offer_id=266
Аз.  Peace не бях доволна от премахването на мъртвата кожа с тази водна пила. Не беше достатъчно, но може би ако нямаш много натрупана втвърдена кожа и да ти хареса. Правят го на масажен стол. Иначе ноктите ми бяха хубави и лакът издържа доста дълго.  Peace А и ме дразнят с тези прекалено надути "реални цени". 85лв?!  Shocked За  предикюр?!  Stop

Пак са пуснали Go Pasta!  Crazy http://grabo.bg/sofia/domashno-prigotvena-pasta-sas-sos-i-butilk … o-za-475lv-04fku4

# 28
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
....айде пуснете нещо и за ремонт  Twisted Evil
Например....един камион под наем, или обзавеждане Simple Smile  Praynig
Е, пускаме де.... Wink
До края на юни беше сделката за София, от днес е за Варна, но специално за теб - може да се възползваш и от днешната, където и да си в България!  Hug

# 29
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Аз се чудя за това, дали е добра оферта  Thinking малко се разминава описанието в Условия с информация за офертата или аз нещо не съм разбрала.  Thinking
В условия пише:
- Бонус 1 гръцка вечеря със жива музика на блок маса
В информация за офертата Трети ден:
По желание: традиционна гръцка вечер с вечеря на блок маса, жива музика и програма само за 15 евро.

Общи условия

Активация на акаунт