Има ли начин да решим ние какъв да е полът на детето ни?

  • 10 029
  • 101
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 513
Не знам майтап ли е станала ама с това със сигурност Laughing:
Моят приятел е раждан на 39 години, да не са му били лоши родителите? И сега ще ги правим баба и дядо Simple Smile

Та...вие на по колко сте, и неговите родители, че хич не е ясно Laughing

Аз съм на 23, той на 33. Родителите на... 72 (неговите).

# 91
  • Мнения: 3 880
Уауу, какво става тук, това е третата абсурдна тема, на която попадам днес ooooh!

Всеки лекар би се изсмял на тази идея, така че не го мислете Wink Най-много някой хитряга да им обещае нещо, като види колко са наивни, колкото да им вземе парите и накрая пак да стане "Честито, имате син" Mr. Green Ама не знам дали предлагат замяна или подобрение на "стоката" в случай, че не отговаря на на поръчаната, все пак не е съвсем като в каталожната търговия Wink


Предупреждавам също - генетичният скрийнинг е много скъпо удоволствие. Тук инвитро плюс генетика струва към 20 000 долара - за всеки опит.
Майчице, предполагах, че е толкова  Grinning Благодаря за информацията!
Добре де, като имате такава излишна сума що не си изплатите жилището на момента, а после да си легнете спокойно и романтично под юргана и да си направите едно бебе с кеф Wink (шансът все пак е 50:50). Ти уж планираш много обаче плановете ти изобщо не са рационални Wink

Колко колограма си? Статистиката показва, че жените под 56кг раждат по-често момичета, отколкото момчета Simple Smile. Жени, които се хранят по-оскъдно преди забременяването (по-малко мазнини), диетични булки разни, също раждали повече момичета. Затова и в следвоенните години са се раждали повече момичета, защото си е било глад. През последните години също се е увеличил броят на момичетата в "белите" държави, обяснява се с манията за здравословно и диетично хранене сред младите жени. Ама това е само статистика де Laughing

Ама здраво ни пързаля някой с тази тема Confused

# 92
  • Мнения: 9 495
Ама здраво ни пързаля някой с тази тема Confused

 Joy На прав път си hahaha

# 93
  • Мнения: 739
Ами дано наистина да е пързаляне, че нещо не мога да си представя уж зрял човек на 34 години да мисли по този начин (за авторката на темата става въпрос де).

# 94
  • на Дъждовен остров
  • Мнения: 148
Ако проследите след пускането на темата тя се е появила мисля само още веднъж, а тук изписахме страници  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Да правят каквото си знаят, те ще си носят отговорността след това.

А за статистиката не знам, всички около мен приятелки са мега слабички по стандарт (такава им е кройката Simple Smile) и само една роди момиченце.  Според мен най добре да застъпва въглехидратите и да почват да пробват от сега та точно след 2 год бебето ще е заченато и родено.  Защото все пак един бебок се износва 9 месеца, та те докато си изплащат ипокотеката то ще стане човек.  Ако не им е според вкуса и мярката да подадът оплакване в книгата за гости и после да опитат отново като Викито и Бекъм до появата на Харпър СЕДЕМ  #Crazy Money #Crazy

# 95
  • София
  • Мнения: 44 337
хахаха, егати статистиката, аз по лични наблюдения никак не мога да се съглася с такава зависимост кила-пол...

# 96
  • Мнения: 3 880
 Laughing
E, процентната разлика не беше голяма, нещо от рода на 55% на 45%, това не се забелязва с "просто око" Wink, ноо една диетка действа много добре на душа и тяло, няма лошо, дори да е безрезултатна откъм пол Wink може даже да й се отрази добре на мисловната дейност  Laughing

# 97
  • Мнения: 24
Нямам представа как се определя полът на бебе  в епруветка,но щом има грешни предположения на пола до 9м бременност,по-добре осиновяване.Така ще е е 100 % сигурно .

# 98
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 205
Конкретно по темата-не!  Wink

# 99
  • Мнения: 490
Сега ми дойде на акъла това - колкото и да решаваш какво да е, то като порастне само ще си реши... Извинявам се за леко гадния хумор  Peace

# 100
  • Мнения: 2 286
Сега ми дойде на акъла това - колкото и да решаваш какво да е, то като порастне само ще си реши... Извинявам се за леко гадния хумор  Peace

Хаха, тъкмо това се канех да напиша Joy .

Моят син, най-красивият и най-прекрасният на света, така умело ми обърква всички планове, всичко, което съм си мислила и мечтала за него, той го прави точно обратното, просто не знам как бих го преживяла ако съм дала 20 бона за него... hahaha

# 101
  • на Дъждовен остров
  • Мнения: 148
...
Хаха, тъкмо това се канех да напиша Joy .

Моят син, най-красивият и най-прекрасният на света, така умело ми обърква всички планове, всичко, което съм си мислила и мечтала за него, той го прави точно обратното, просто не знам как бих го преживяла ако съм дала 20 бона за него... hahaha

ха-ха щеше да ги преживееш, ама с тиха рана в сърцето  Laughing Laughing Laughing Викаш след толкова години осъзнаваш как тези пари си ги дала пак за него, но не и преди него  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт