Езел / Иийт Озшенер***Ezel / Yiğit Özşener - тема 97 - СЛЕД ФИНАЛА

  • 43 431
  • 723
  •   2
Отговори
# 675
  • Мнения: 0
Здравейте !  Hug Heart Eyes
 
Баръш на раздумка с колега актьор от "Вълците" , коментират си кой повече хора е убил в сериала си  Mr. Green

Kim daha çok adam öldürdü



http://televizyongazetesi.com/kim-daha-cok-adam-oldurdu_6_41024

Rain по коя Тв ще го излъчат този Бг шедьовър  Thinking

# 676
  • Мнения: 0
А за новите проекти за сега се очертава този на Баръш , Шабо и Халук .

ТОзи на Халук ще го погледна информативно , но няма да го гледам ,защото няма да разбирам .
Другите два ще им хвърля по едно око , но за сега не се очертават нищо специално  Thinking
Така , че може и аз да си остана тоя сезон без дизи  Laughing
азбира се , ако някой не сподели , че се е появило нещо много различно и качествено като "Езел".

# 677
  • Мнения: 417
Със сигурност ще загледам "Север-Юг" с Шебо и Къванч.Ще си продължа няколко от миналия сезон,а за новите ще видим дали ще ма впечетли някой.Не очаквам да излезе нещо на нивото на Езел..

# 678
  • Мнения: 234
Със сигурност ще загледам "Север-Юг" с Шебо и Къванч.Ще си продължа няколко от миналия сезон,а за новите ще видим дали ще ма впечетли някой.Не очаквам да излезе нещо на нивото на Езел..

Хабсолютно!Мисия невъзможна !
Загазили сме яко  Thinking

# 679
  • В Балкана
  • Мнения: 672
Rain по коя Тв ще го излъчат този Бг шедьовър  Thinking

БТВ - http://www.cinefish.bg/Sedem-chasa-razlika-id26028.html

Аз ще гледам това, което преведете и качите.  Simple Smile   bouquet

Почнах пак "ЕЗЕЛ".
Този път без да бързам и да препускам.
Наслаждавам се и определено започвам да го разбирам по-добре.
Хубаво ми е.

Благодаря ви!   bouquet

# 680
  • Мнения: 0
Rain   bouquet

Еми  при "сЕВЕРА И Юга "  географските ширини ще имат ли нещо общо с сюжета   Thinking

# 681
  • Мнения: 417
Rain   bouquet

Еми  при "сЕВЕРА И Юга "  географските ширини ще имат ли нещо общо с сюжета   Thinking
Идея си нямам.Знам само че,ще е по роман на Орхан Памук.Ще участват още Кеца и Бура Гюлсьой(от Незабравима и Фатмагюл\

# 682
  • Мнения: 0
Значи ще видим . Кеца е просто навсякъде  Mr. Green

Като някакъв призрак  Laughing тук е зад Сарп   Mr. Green



# 683
  • Мнения: 417
Даж ме подсети да се поровя повече за Теми.Изглежда човека обича хубавите жени(и си го признава),защото винаги го засичат с миски или актриси.Извадих по-интересното от едно интервю с него за списание "Elele"от 4-ти август.
Висок е 1.74 см.На въпроса дали има комплекси,че не е по-висок,отговаря,че това е достатъчно за един актьор.Поддържа физика си най-вече заради себе си.Има тату -“Un mundo mejor es posible”-
"Един по-добър свят е възможен."Майка му е родом от о.Крит,Солун,а баща му-Карс,Ереван.Емиграрали в Измир.Споделя,че обича красивите жени,хубавите бизнес дами.
През 2008 г. печели награда за поддържаща роля.Казва,че отдава значение на наградите дотолкова,че да му поддържат самочувствието.Имал е връзки с Ебру Шам-мис Турция 2009 г.,
Saadet Işıl Aksoy-актриса("Любов на друг език") Özgü Namal-актриса, Meltem Cumbul-актриса(бивша на Къвач Татлъту), Nehir Erdoğan-актриса("Брак с чужденец"),Дуйгу Йетиш("Да върнеш времето назад" и "Дъждовно време")... Whistling

Последна редакция: нд, 07 авг 2011, 01:13 от emely

# 684
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
 Laughing Като гледам завоеванията на Теми, хич не е тъп момъка  Laughing
Бат Кенан да вземе да мине на курс при него Joy

Емка, мерси за превода  Peace

Сарп е отврат на тия снимки Sick

Относно българския вариант на "Езел" на мен ми се върти заглавието " Отплата" с продуцент Нико Тупарев... но кой пусна инфото вече не помня Rolling Eyes

# 685
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
  Saadet Işıl Aksoy Ebru Sam    Ozgu Namal    Meltem Cumbul    Nehir Erdoğan     Duygu Yetis


Ей ги мадамчетата  Laughing Да го ожали човек наш Кецко

# 686
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864


Една стара и смешна снимка на Кенан с бившата Laughing

http://www.medyafaresi.com/haber/30958/magazin-sevgilisi-imirzal … rine-ne-dedi.html

# 687
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864



Желая весела неделя   Hug Hug Hug на всички готини патета, които прелитат през гьола  Wink

# 688
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
А гледам,че обсъждате,за доста нови проекти на познатите муцуни Crazy

Седем часа на мен ми се струва,че ще бъде добро сериалче,общо взето следя 3 български сериала който се въртят по родните телевизии,всички са добри,е само Столичани в повече,е леко повече за смешната страна на българската действителност,но важното е че почнахме да се развиваме в тази насока Wink Peace

Иначе за мен тежка есен се задава,не знам по колко серала едновременно ще следя от чуждите (като за начало се сещам за 6...,но може и повече да са Blush),нИ ми сЪ мисли hahaha hahaha hahaha

# 689
  • Мнения: 417
Оскъдно инфо за "Отплата"-
http://kliuki.bg/170594/%D0%BE%D1%82%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%B0/
Само не разбрах какво общо може да има Максим Ставийски и Граф Монте Кристо ?! Outta Joint
Все са красиви бившите на Ръза.Останах с впечетление,че най-дълга връзка е имал със Саадет.

Общи условия

Активация на акаунт