Туба и Джансел, Запленяваща сърцето (Gönülçelen) и след това - Тема 124

  • 35 072
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3
Туба губи за момента, защото в последните дни е много одумвана в пресата. Но  гласуването в тази анкета не е много читаво, по стар обичай.  Joy Числата бързо се променят, което е доста подозрително.

# 721
  • София
  • Мнения: 30 253
Туба губи за момента, защото в последните дни е много одумвана в пресата. Но  гласуването в тази анкета не е много читаво, по стар обичай.  Joy Числата бързо се променят, което е доста подозрително.

дали е заради това Thinking Аз се чудя, коя е актрисата, която води, не я познавам  Embarassed Берен май е втора  newsm78

п.с. ха, за няма и 15 мин въпросната актриса има +400 гласа  Shocked

# 722
  • Мнения: 2 116

mar
Мише, мисля че, няма да е зле да дадеш пример със себе си и да  "повлечеш темата", както ни пропагандираш немския модел... Thinking
Май е  време за дела...нека го видим/прочетем това в постовете ти...думите станаха много, много...

ако обичаш не се намесвяй зорлем. Когато някой пише "не коментирай" с големи букви, значи това има предвид в поста си (това пък е твоят модел на поведение, което демонстрира за пореден път вчера). Как само ти се намери да прескочиш тази молба на пишещия се зачудих, но изобщо не намерих за нужно да го отбележа, така че, моля те, научи се да не се намесваш постоянно. Както казах от трети лица няма нужда. Темата потръгна и не ми се пише повече по този въпрос.

п.с. ако си спомняш преди седмици помолих 3 съфорумки да не ми коментират мнението и написах никовете им. Ти беше в групата и ще те помоля да ме игнорираш, както аз теб. Мерси  Peace Надявам се, да не се налага пак да се повдига темата. От близо месец не съм коментирала твое мнение, не съм се обръщала към теб, не съм те и чела. Моля те, да ми отвърнеш със същото  Peace

Мише, успокой се малко...
Немския професор ще реши, че си е загубил времето, преподавайки...ако, те прочете от някъде...

Наистина си близко до границата... Thinking
Пиша ти го с най-искрени чувства... Hug

# 723
  • София
  • Мнения: 30 253
п.с. ако си спомняш преди седмици помолих 3 съфорумки да не ми коментират мнението и написах никовете им. Ти беше в групата и ще те помоля да ме игнорираш, както аз теб. Мерси  Peace Надявам се, да не се налага пак да се повдига темата. От близо месец не съм коментирала твое мнение, не съм се обръщала към теб, не съм те и чела. Моля те, да ми отвърнеш със същото  Peace

в случай, че не си го прочела  Laughing Дано не се наложи да се потретя, че при теб обикновено написано с големи букви, подчертано и т.н. не важи  Peace

# 724
  • Мнения: 3
Хазал Кая играе в Забранения плод.

# 725
  • София
  • Мнения: 30 253
Хазал Кая играе в Забранения плод.

но е номинирана май за друг сериал  Thinking

# 726
  • Мнения: 3
Хазал Кая играе в Забранения плод.

но е номинирана май за друг сериал  Thinking

Да, това е сериалът, в който играе в момента.



http://en.wikipedia.org/wiki/Hazal_Kaya

Последна редакция: ср, 13 юли 2011, 16:54 от doriana

# 727
  • София
  • Мнения: 30 253
Хазал Кая играе в Забранения плод.

но е номинирана май за друг сериал  Thinking

Да, това е сериала, в който играе в момента

мерси  Hug Дано да се активизират феновете на Т. При актьорите нещата са добре  Peace

# 728
  • Мнения: 2 116
"...Ако не могат да атакуват мисълта, атакуват мислителя..."  Пол Валери

Мише, не случайно тази мисъл е в подписа ми...служи ми като правило...да не го правя...и като обяснение на "необяснимите" неща... Hug

п.с. ако си спомняш преди седмици помолих 3 съфорумки да не ми коментират мнението и написах никовете им. Ти беше в групата и ще те помоля да ме игнорираш, както аз теб. Мерси  Peace Надявам се, да не се налага пак да се повдига темата. От близо месец не съм коментирала твое мнение, не съм се обръщала към теб, не съм те и чела. Моля те, да ми отвърнеш със същото  Peace

в случай, че не си го прочела  Laughing Дано не се наложи да се потретя, че при теб обикновено написано с големи букви, подчертано и т.н. не важи  Peace


# 729
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Според мен нямаме много шанс в тези анкети / в повече от последните печелят ФЕРИХА и ФАТМАГЮЛ с типичните си драми /, но все пак се надявам и затова гласувам . Аз си харесвам сериала и актьорите и не ме интересува дали ще са първи / иска ми се , но гласуват турците , а те не мислят като нас /. Аз не следя други сериали , но ми е интересно дали и за тези , които в последно време са първи по класациите има направени толкова клипове / и най-вече от чуждестранни фенове / ?  Hug

# 730
  • Мнения: 15
Мише,  благодаря ти за  статията  за Фахрие.  Hug Hug Hug

Поръчах на моята дъщеря да ми намери и преведе нещо от немската преса за актрисата още преди месец, но за сега чакам, какво да се прави уважава моите страсти , но и тя си има своите задължения, които не са малко. Ами трябваше докато учи в немската гимназия и аз вместо да си губя времето за палачинки да уча заедно с нея  Joy hahaha hahaha.

Последна редакция: ср, 13 юли 2011, 17:03 от riminiii

# 731
  • София
  • Мнения: 30 253
riminiii,

ако има интерес към статията, мога да я преведа когато заспи малкият, а после ти ще споделиш с нас какво е превела дъщеря ти за Фахрие   Peace Аз самата си мислех, че тя не е изобщо известна в Германия, но съм сгрешила  Embarassed А, м/у другото и за М.Й. взеха да пишат от време на време, което си е равно на успех  Peace

# 732
  • Мнения: 10 240
Момичета, хайде да заровим томахавките в тази тема и да ги оставим в нея!

Може би това клипче ще помогне! Hug

Hasret & Murat

">#[/video]

[/b][/i][/color]

# 733
  • Мнения: 3 478
Цитат
ето материал за Фахрие Е. в немската преса озаглавен "Красивият нов свят: една немско-турска мечта"
Отдавна ми се върти един такъв въпрос в главата, но  заглавието в немската преса ми дава повод и ще го задам. Може би момичетата, които следят турската преса, ще кажат впечатленията си. За всички ли ТВ - звезди в Турция се пишат гадости, или просто нашето момиче си е специална  територия за папараци и журналисти? Имам чувството, че към нея си има специално отношение. Вярно ли е това или бъркам???  newsm78
ПП Мише, това заглавие е толкова красиво, че ако имаш време, би ли преразказала кратичко за какво става дума. Аз не я познавам тази актриса и филмите й.  Praynig

# 734
  • Мнения: 15
riminiii,

ако има интерес към статията, мога да я преведа когато заспи малкият, а после ти ще споделиш с нас какво е превела дъщеря ти за Фахрие   Peace Аз самата си мислех, че тя не е изобщо известна в Германия, но съм сгрешила  Embarassed А, м/у другото и за М.Й. взеха да пишат от време на време, което си е равно на успех  Peace

Мише, има време,  лятото е пред нас, докато почне сериала ще сме научили много неща, ако ти остане време ще ни разкажеш.

Аз съм поръчала, но няма отговор, само да го получа и веднага го поствам, жалко че не мога вече да изисквам, а само да моля.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт