Дискова херния - 3

  • 210 095
  • 740
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 0
Да попитам.. все пак Дискуса ако намеря кой да ми ги донесе от Германия. Как се прекарват през границата без рецепта? Смисъл отива някой в аптеката влиза купува без медицинска бележка и ми го носи така ли?

Нещо не ми се вярва да е чак толкова лесно.

# 196
  • Казанлък
  • Мнения: 903
Да попитам.. все пак Дискуса ако намеря кой да ми ги донесе от Германия. Как се прекарват през границата без рецепта? Смисъл отива някой в аптеката влиза купува без медицинска бележка и ми го носи така ли?

Нещо не ми се вярва да е чак толкова лесно.

Не се притеснявай. Поръчах го чрез приятели на едни познати.  Joy Не искат рецепта,това е хомеопатично лекарство. Обаче по погрешка да не вземат онези ампули за животни(мисля че беше в зеленикава опаковка и със знак V или нещо подобно,преди някой ги беше объркал)
Успех!

# 197
  • Мнения: 365
Да попитам.. все пак Дискуса ако намеря кой да ми ги донесе от Германия. Как се прекарват през границата без рецепта? Смисъл отива някой в аптеката влиза купува без медицинска бележка и ми го носи така ли?

Нещо не ми се вярва да е чак толкова лесно.

Супер лесно е!Мой приятел ми ги поръча от Англия,той живее там ,от немски сайт  и дойдоха  тук в България на вратата ми, за няма и седмица!

# 198
  • Мнения: 258
Nepukistka - sajaljvam , 4e se e stignalo do operazia pri teb, no se radvam , 4e si dobre mila. Ot tuk natatak bez pove4e bolka Peace

# 199
  • София
  • Мнения: 2 019
Nepukistka, бързо възстановяване ти
пожелавам и да се пазиш!
Когато ти е възможно, дай малко повече
подробности - в коя болница се оперира,
при кой лекар и т.н.  Hug

# 200
  • Мнения: 365
Nepukistka и от мен бързо възстановяване и  без повече болки! Hug

# 201
  • Мнения: 258
Ето ме и мен отново след поредния консулт с невролог. Той също като колегата си смята, че болките в таза и по целия как не са от дх, няма увреден нерв, но пък е първия който видя на резонанса киста на L5 S1. Изпраща ме при физиотепевт и след това кинезетерапия, тъй като проблемът бил в мускулите. Никакви медикаменти не ми предписа. И пак да питам ,някой може ли да каже  нещо по въпроса. В този случай да продължавам  ли бозвелията и куркума и В12 или е не влияят на мускулите.

# 202
  • Мнения: 0
Zdraveite, vse pak ne mina bez operacia.
Uspeshna e. Herniata bila kalcirana i sum hvanala poslednia moment. Dnes e vtori den. Hodia, niama nikakva bolka. Chaka me rehabilitacia i mnogo turpenie. Ot sila 5 na muskulite na krakut dnes izmeriha 4.5. Abe shte go bude.

Хубаво е, че още на втория ден ходиш и нямаш болки. Simple Smile Можеш ли да споделиш малко повече подробности за операцията - къде беше, кой лекар те оперира, къде ти правиха изследването за мускулите на крака и т.н.

# 203
  • Мнения: 1
Nepukistka  това е радостно че се чувстваш добре, успех с раздвижването.

# 204
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 678
И от мен успех  Hug
Когато можеш, пиши да разкажеш кое как беше.

# 205
  • Мнения: 214
Nepukistka бързо възстановяване и от мен! Радвам се, че си добре  newsm44

# 206
  • Мнения: 69
Аз се подредих с един тежък леген, с какъв акъл реших да го вдигам, такава остра и непоносима болка ме прониза, че разбрах че е станало нещо лошо.Веднага се обърнах към чичко гугъл и прочетох, че трябва да започнеш да се мажеш с нещо, за да се загрее и отпусне мускула.Аптекарката ми препоръча Алга Сан, като обезболяващо. Мога да кажа , че наистина ми помогна за моя случай, когато травмата е от рязко движение или тежест.
http://apteka.framar.bg/30011251/%D0%B0%D0%BB%D0%B3%D0%B0-%D1%81 … 100-%D0%BC%D0%BB-
не искам и да се сещам за тази гадна и нетърпима болка  Crossing Arms

# 207
  • София
  • Мнения: 9 911
Може ли да ми препоръчате хубав колан, предстои ми работа , ще съм на едно място (прав) доста часове, на морето (Spirit-a) и мисля да си взема някакъв за всеки случай, да не е много скъп, само при работа ще го ползвам.

Вие, как сте? Някой от Вас тренира ли и какво точно?

# 208
  • Казанлък
  • Мнения: 903
Може ли да ми препоръчате хубав колан, предстои ми работа , ще съм на едно място (прав) доста часове, на морето (Spirit-a) и мисля да си взема някакъв за всеки случай, да не е много скъп, само при работа ще го ползвам.

Вие, как сте? Някой от Вас тренира ли и какво точно?

hakama Аз преди година си взех този колан и съм доволна от него. Но го слагам само,когато върша някаква по-тежка работа продължително време.
Аз продължавам да плувам и съм много добре. Запалих и мъжа ми и той сега идва заедно с мен всяка неделя. Започна да се оплаква от бодежи в гръбнака,но след минералната вода се чувства добре.
 Смятам да отложа тазгодишния курс на Дискус за октомври. 

Nepukistka,бързо възстановяване!
daniela84  Hug

На всички ви пожелавам хубави летни дни без болки!

# 209
  • Мнения: 2 492
Здравейте ,
много благодаря за пожеланията !
Възстановявам се много бързо, днес е 11 ден - вчера за първи път отидох на кафе.  Laughing
Е имах си придружител за всеки случай до кафето, но важното е, че вървя и то доста добре.
Нищо не ме боли ... пу пу да не стане нещо !
Всички около мен ахкат и не могат да повярват колко бързо се оправих.
Единственият проблем сега го оправям ... ахахах, свалила съм общо 8 кг , толкова слаба не съм била през живота си и сега гледам да загладя косъм, защото съм под минимума за моят ръст.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт