Дискова херния - 3

  • 210 219
  • 740
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 958
А за каква цена става въпрос? Не че ще са ми по джоба, но да знам все пак.....Simple Smile

И схемата същата ли е? За година около 30 ли отиват?

# 571
  • Мнения: 4
Здравете, да ви попитам... ако някой е чакал одобрение за ЯМР, колко време чакахте да ви одобрят. Чакам вече почти месец и се замислям да ходя на частно, което ще ми е доста трудно от финансова гледна точка, но...... newsm78

# 572
  • Мнения: 4 841
Одобренията стават веднъж месечно от здравната каса. Поне в Русе е така. Другото зависи само от доктора.

Имам 10бр Дискус, ако някой желае да ми пише на лични.

# 573
  • Мнения: 4
Тук има комисия всеки четвъртък и съм в някакъв списък на чакащите! newsm78

# 574
  • Мнения: 5
Здравейте,
Честита Нова Година и от мен,дано да е мирна,щастлива и благодатна и на всички съфорумници пожелавам от все сърце така жадуваното здраве newsm51

Какво ви е мнението за тази статия,някой от вас дали е ходил на такъв вид масажи?

http://zdravec.info/?page_id=83

Благодаря за отговорите? Hug

# 575
  • Мнения: 669
Lianny,не отивай на платен ямр докако не получиш отказ от касата.Тогава му мисли.Първият път чаках седмица/понеже веднъж седмично ги разглеждали/Последният път ми разрешиха за 1ден.Всичко зависи от доктора май.

# 576
  • Мнения: 4
Благодаря, ами аз съм одобрена, т.е. ще ми го разрешат, но за сега съм в списъка на чакащите! Не ми дават отговор колко време мога да стоя в този списък! Ще чакам още, защото ми е трудно да си го платя, но вече съм много изнервена.... #2gunfire

# 577
  • Мнения: 669
До колкото знам направленията са при невролозите.Щом касата позволи ти го дават.Може би все още нямат за тази година...знам ли?

# 578
  • Димитровград
  • Мнения: 397
Здравейте на всички.
Вчера ходих на контролен преглед в гръбначния център,след озонотерпия на 7 декември.Нямам никакво подобрение и ми предложиха безкръвната операция на проф.Рафаели.Казаха ми,че нямам голям избор,тъй като съм изпробвала всичко консрвативно досега.Шанса бил 50 на 50 да се оправя.Много съм объркана,незнам какво да реша.Доктора не беше много словоохотлив,може би защото контролния преглед беше безплатен,незнам.Страхувам се от усложнения или от влошаване на състоянието.

# 579
  • Мнения: 615
Здравей  Hug
Много съжалявам за всичко което ти се случва  Cry
Не мога да те посъветвам нищо  ooooh!
За мен дори и шанса да  е 0, пак биха ти направили операция заради парите  #2gunfire
Ти сама трябва да си прецениш, сегашното ти състояние колко  е тежко и заслужава ли си!  Hug
Успех! Peace
Ние сме с теб, каквото и да решиш!  Hug

# 580
  • Димитровград
  • Мнения: 397
Благодаря Тишка  Hug,
знам,че винаги мога да разчитам на подкрепата ви тук  Hug
Аз го попитах дали е правил други такива операции,а той едва ли не се засегна и ми отговори,да не съм мислела,че щял да експериментира за първи път върху мен.Каза ми също,че пациенти след такава процедура се чуствали по-добре.Имала съм твъде много сраствания и това било начина да се опита да освободи нерва.Каза ми,че лириката бил медикамента,които най-много действа на такъв тип болки,но,че щом и това не ми помага,няма друг вариант. Sad

# 581
  • Мнения: 4 841
Може би си хванала док в кофти настроение. Защо не отидеш и на второ мнение, ако има при кого.

На мен невролога ми беше казал и той 50/50 след операция, а аз бях само на 20г тогава, та категорично отказах. Но ми каза също, че колкото по рано си направя операция толкова по добре за мен. Но аз предпочетох да мога да ходя и да си търпя болката, отколкото да седна на инвалиден стол. Това е моето положение. Незнам какво е твоето и не се сравнявай с мен. Слушай доктора и ти сама си прецени. Не искам да ти влиая по никакъв начин. Желая ти само успех.

# 582
  • Мнения: 669
agnesana,от 3,4години посещавам тоя форум и до сега не съм попаднала на някой които след операция на дх да е на инвалиден стол.Аз не бих тълкувала по подобен начин шанса 50%.За мен 50% са да се оправиш и 50%да запазиш състоянието си.Щом ти търпиш болките с години едва ли си била за операция.
bubolina_80,обмисли много добре решението си. Hug

# 583
  • Мнения: 4 841
aha дано е така, но аз видях с очите си резултат от операция на херния.  Не искам това да ми се случва - честно.

# 584
  • Мнения: 803
Може би си хванала док в кофти настроение. Защо не отидеш и на второ мнение, ако има при кого.

На мен невролога ми беше казал и той 50/50 след операция, а аз бях само на 20г тогава, та категорично отказах. Но ми каза също, че колкото по рано си направя операция толкова по добре за мен. Но аз предпочетох да мога да ходя и да си търпя болката, отколкото да седна на инвалиден стол. Това е моето положение. Незнам какво е твоето и не се сравнявай с мен. Слушай доктора и ти сама си прецени. Не искам да ти влиая по никакъв начин. Желая ти само успех.

Защо тиражирате версията за инвалидния стол, хората остават с впечатлението, че едва ли не всички оперирани са инвалиди! И защо не слушате нас, оперираните ами слушате един-двама, които са чули, че някой бил неподвижен... Не се плашете, хора, преди години тези операции са били страшилище, сега процентът на сполучливите операции е много висок! Аз лично съжалявам, че се забавих толкова много с операциите! Сега можеше да нямам такива поражения на нервни влакна! Не се оплаквам, но чувствителността на нерва не е съвсем като преди. Чувствам се разкошно, дано и Буболина да се справи като нас останалите! А който може да търпи и да чака да отмине болката да си решава. Всъщност всеки знае себе си и решава какво да прави, но не бива да се говори винаги отрицателно за операциите!

Общи условия

Активация на акаунт