Дискова херния - 3

  • 210 198
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 223
Интересно. Чул съм нещо за коблация, но само дотам. Наистина не познавам някой да се е подложил на такава интервенция, но от това, което прочетох, останах с впечатлението, че методът е ефектривен при малка и сравнително прясна херния. Ако вече е калцирала, съмнявам се, че може да се прибере.

За пръв път чувам и за тази лъскава болница в Благоевград. Надявам се, че специалистите там са на ниво.

# 706
  • Мнения: 2 123
Ами мъжът ми е ходил в "Гръбначен център" при д-р Стоев. Той е предложил терапията, като изрично е казал, че това е временно решение за 2 или 20 години  Simple Smile. Вероятно при мъжа ми проблемната херния е "новата му придобивка". Преди 5 години херниите бяха 2 и 1 протрузия. Вероятно сравнително скоро се е сдобил с новата гад. Просто много, много кофти гръбнак ... късмет.

Терапията е сравнително нова за БГ, затова питах за отзиви

А линка от Благоевград използвах, защото там подробно е обяснено за какво точно става въпрос.

# 707
  • София
  • Мнения: 266
Здравейте, има ли начин да се поръчат от някъде в България или чрез някой сайт хомеопатичните инжекции Дискус или единственият начин е някой да ги донесе от Германия. Тъй като нямаме познат, който има път към Германия - има ли друг начин да се набавят. Благодаря!
Аз също търся начин за доставка на инжекциите.Ако някой има в повече или може да поръча една опаковка в повече, моля да ми пише.Благодяря.

# 708
  • Мнения: 1
Четете темите назад, на повечето въпроси вече е отговаряно !

http://www1.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/956494_-dis … 100-stk-heel.html

Избери си някоя аптека и се комбинирайте трима за по 30 ампули и поръчвайте, не чакайте!

# 709
  • Мнения: 120
Моля спешно за информация! Знам, че вероятно всичко е било вече писано и обсъждано, но не го намирам, а ужасно бързам, за което се извинявам. Колко броя ампули има в една опаковка и каква е цената, ако се купуват от Германия? За един курс на лечение колко ампули са нужни? Имам познат, който заминава след няколко часа и не знам какво точно да поръчам. Discus Compositum N достатъчно ли е да му напиша, за да се ориентират  в аптеката? Благодаря!

Последна редакция: ср, 22 фев 2012, 19:01 от zipy

# 710
  • Казанлък
  • Мнения: 903
Моля спешно за информация! Знам, че вероятно всичко е било вече писано и обсъждано, но не го намирам, а ужасно бързам, за което се извинявам. Колко броя ампули има в една опаковка и каква е цената, ако се купуват от Германия? За един курс на лечение колко ампули са нужни? Имам познат, който заминава след няколко часа и не знам какво точно да поръчам. Discus Compositum N достатъчно ли е да му напиша, за да се ориентират  в аптеката? Благодаря!

Това запаметих във браузера ми:
http://www.apo24.de/apotheke-medikament/4031138--discus-composit … -kalmia--amp.html

Мисля,че в повечето аптеки в Германия цената е около 19-20 евро. Най-добре вземи направо 2-3 опаковки. 1 опаковка= 10 ампули=1курс за около 1 месец. Хубаво е през първата година да с направят 2-3 курса. Тогава се вижда най-добър ефект.
Успех!

# 711
  • Мнения: 276
Discus Compositum N е абсолютно достатъчно- има ги в аптеките.  20.15 евро - 10 ампули сега видях по касовата бележка. Аз си поръчах 3 опаковки за цяла година.

# 712
  • Мнения: 120
nellli, valpan, много благодаря! Бяхте ми много полезни!

# 713
  • Мнения: 12
valpan , благодаря за отговора!
И аз ще ги пия по тази схема, но понеже вече си поръчах  папаята и нея ще използвам.  Simple Smile

Аз си взех тази книга http://www.iherb.com/Books-Everything-You-Need-to-Know-About-Enz … k-Book/16502?at=0 Има доста неща за ензимите и комбинации за различни проблеми.Авторът обче е изп. директор на производител на ензими и рекламира предимно своята фирма.Ама има достадобри формули,като тази например http://www.iherb.com/Enzymedica-Repair-Gold-120-Enteric-Coated-C … psules/18112?at=0 остава само да се вземе и Nattokinase.При всички проблеми препоръчва да се приемат храносм. ензими,тези http://www.iherb.com/Enzymedica-Digest-Gold-Enzymes-240-Capsules/16790?at=0 за да се облегчи организма.
Изглеждат скъпи,но ако се сравнява активността и броя капсули излиза,че цената не е много висока.Остава и това което е написано да е вярно Smile

# 714
  • Мнения: 12
Здравейте, има ли начин да се поръчат от някъде в България или чрез някой сайт хомеопатичните инжекции Дискус или единственият начин е някой да ги донесе от Германия. Тъй като нямаме познат, който има път към Германия - има ли друг начин да се набавят. Благодаря!
Аз също търся начин за доставка на инжекциите.Ако някой има в повече или може да поръча една опаковка в повече, моля да ми пише.Благодяря.
Discus Compositum от този с 37 компонента може да си поръчаш от тук http://shop.stockwellpharmacy.co.uk/heel-products?sort=pd.name&a … r=ASC&page=13 а това Discus Compositum 30ml Liquid (Kalmia Compositum) е DC N само че на капки за пиене.На друго място го има и на инжекции за GBP21,50 идва за 4-5 дена.

Последна редакция: чт, 23 фев 2012, 22:19 от NikoDim

# 715
  • Мнения: 120
Здравейте! Моля отново за информация! Десетте инжекции ,които се поставят за един курс всеки ден ли се правят или през 2 или през 3 дни. След колко време се правят втори и трети курс?

# 716
  • Мнения: 365
Здравейте! Моля отново за информация! Десетте инжекции ,които се поставят за един курс всеки ден ли се правят или през 2 или през 3 дни. След колко време се правят втори и трети курс?

Здравейте,аз ги слагах така-през два дни на третия докато ги свърша всичките десет,след това почивам два месеца и на третия започвам пак по същият начин!  bouquet

# 717
  • Мнения: 276
Аз съм в кризисен период от няколко месеца и затова ги поставям всеки ден, но четох, че има хора, които са ги слагали и през 2 и през 3 дни. Май е въпрос на избор за момента/ по принцип трябва да е по предписание на лекуващия лекар, но след като ние сами сме си такива/. Щом един пълен курс се повтаря три пъти за една година, може би през 3 месеца трябва да се слагат инжекциите. Поне аз така мисля да направя.

# 718
  • Мнения: 0
Отдавна не съм писала, но бих искала да споделя мнение за "Гръбначен център". След големи мъки и болки на 25 януари бях приета в "Гръбначен център".Само да вметна, че имам ДХ на три нива - от L-2 до L 5. Не можех да вървя повече от 50 м, не можех да стоя права /права е силно казано, защото бях изкривена на 45 градуса в ляво и напред/ повече от 15 сек. Та така, на 25 януари постъпих в Гръбначен център и ми бяха направени следните процедури според епикризата : Операция "ADHAESTOLYSIS PERCUTANEA EPIDURALIS INTERLAMINARIS L3/4 HYDRODYNAMICA. OZONE NUCLEOLYSIS L2/L3 DEX.  ET L3/L4 DEX. ET L4/L5 DEX. Проведени процедури - освобождаване на адхезии на гръбначния мозък и нервните коренчета."
Бих искала да споделя, че сутринта се събудих без болка, бях изправена на 100 %, можех да вървя без проблем и да стоя изправена също без проблем.

# 719
  • Мнения: 2 123
Здравейте, много благодаря за поста ти - страхотно е че идва точно в този момент. Мъжа ми е с идентична диагноза - едно към едно. Само дето е с 4 хернии от L1 до 5. Абсолютно същите болки, абсолютно същото изкривяване. Обърнахме се към "Гръбначен център" - препоръчано ни е същото лечение "нуклеопластика" на  популярен език. Мъжа ми много се колебае, аз хем го навивам, хем не смея да се обаждам много, защото все пак е гръбнак.

Би ли споделила колко ви излезе операцията, може и на лични. На нас ни съобщиха сума - 1000 лева, което е напълно поносимо.

Общи условия

Активация на акаунт