Брой публикации?

  • 2 026
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 271
Аз имам същия проблем! Преброих си публикациите в профила - 9 са а все още ми стои 0. От кога започват да се променят. Благодаря

Вече наистина не се отичтат и мненията в Отчетните форуми Wink

ЗАЩО не се броят темите в Отчетните форуми  newsm78 newsm78?

# 16
  • Мнения: 46 518
ЗАЩО не се броят темите в Отчетните форуми  newsm78 newsm78?

Има форуми, в които броят на мненията не се отчита.

Описано е в първия форум (Правила, условия и указания), в темата Рангове, видове потребители, брой лични съобщения, права за различните рангове (има линк към темата и от моя подпис):

"Форуми, в които броят на мненията НЕ се отчита:

Правила, условия и указания
Клюкарник
Форумите за обяви
Отчетните форуми
Календар на събитията"

Неотчитането на мненията в тези форуми е с цел:


1. Предпазване от бързо изграждане на фалшива самоличност (неколцина некоректни търговци на стоки втора употреба използваха възможността да регистрират по няколко прякора ежедневно, като натрупваха бързо брой мнения с тях и след това използваха форумите за изкупуване и препродажба на стоки, като по този начин ощетяват майките (изкупувайки стоката от едни и продавайки същата стока с надценка на други родители от форума) и заобикаляйки забраната за продажба на бебешки дрехи, играчки и др.

2. Облекчаване сметките на сървъра

3. Разграничаване на "сериозните" постинги от постинги тип чат, флуд, игри, асоциации


# 17
  • София
  • Мнения: 3 271
За да не цитирам отново думите на Мамма - аз знам този цитат - ама до скоро се отчитаха - нали там майките обменят инфо за децата си?

 И сега изведнъж какво стана та не се отчитат?

# 18
  • Мнения: 6 323
Ето още една тема, в която съм дала отговор.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=69260.0

# 19
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Jujka точно затова влизам да питам и аз .Мойте са над 250 а,а пише 140.
Mamma и въпреки всичко казано от вас на Jujka са станали 220.Богами неразбрах как става този номер

# 20
  • Мнения: 9 903
интересно, как по-добре да ви го обяснят? като пишете в определени форуми, мненията в тях не се зачитат като цифра. Това е, нищо сложно. Май наистина ви е важно?
А питането на Жужка е от средата на декември. Оттогава е писала доста.

Общи условия

Активация на акаунт