JUMBO-Варна Нискокачествени стоки опасни за децата ни!

  • 16 553
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 773
Стоките за дома са им доста добри. Купила съм си две саксии , чаши и други неща, ами супер са си. Като сте си купили евтини боклуци, как няма да се счупят ? Нима този е единствения магазин с евтинии? В момента се сещам за още един даже.За лошо отношение на персонал и други такива не мога да комнтирам, не съм се сблъсквала.

# 16
  • Мнения: 534
На мен пък много ми харесва.Има такива боклучета ,където никъде другаде няма.За украса и декорация много неща съм взимала и нищо не съм изхвърлила.На детето взех преди няколко седмици  супер дънки за 13 лв.Играчките който сме взимали ние са си здрави въпреки хвърлянето им.Имаме подарък една дървена дъска ,която се разлепи,но като цяло е добре.За цените ,които предлагат има и добро качество.

# 17
  • Мнения: 403
освен това маркират една и съща стока по два пъти, върви доказвай, че си взел само едно; проверявайте касовите бележки още в магазина!!!!

# 18
  • Мнения: 0
Не знам дали сте толкова претенциозни всички на колкото се правите. ВСИЧКИ СТОКИ идват от Китай и това всеки много добре го знае, не случайно страната им е втората икономика в света. Цялото производство, дори на така прехвалените от вас боклуци Fisherprice(които между другото пристигат в България на "специално" качество), също са оттам. Магазина се е позиционирал в ниския ценови сегмент и ако не се самоопределяте като "евтини" клиенти, ваше право си е да пазарувате в друга верига, чиято стока обаче идва от абсолютно същото място както е и при Jumbo. Така че спестете си възмущението и просто превключете към друга верига.

# 19
  • София
  • Мнения: 28 614
Всеки, посмял да се възмути, да ходи в ъгъла наказан  Laughing

# 20
  • Мнения: 35
Здравейте,
Бих искала да споделя и моето мнение Simple Smile
Преди един месец за първи път посетих Джъмбо във Варна. Наложи ми се след като майка ми беше отишла и беше накупила цял куп бебешки дрешки, но по погрешка взела две еднакви гащеризончета а също така едно костюмче с много лоша материя. Върнах двата артикула и влязох да ги заменя за други. Накрая излязох с една пълна количка и 300 лева сметка.
Ето и моето впечатление.

Доволна съм от това че купих Светеща въртележка за креватче Мечо Пух на Tomy и то на много добра цена. Щях да си я поръчам по интернет кадето излизаше с 30 лева по скъпа отколкото в Джъмбото. Така и не разбрах защо цената беше толкова ниска.  newsm78
Взех си и разни другии дреболийки евтинийки за вкъщи...дотук добре

А сега и лошата страна! Бебешките дрехи които купих. Качеството на дрехите - пълен боклук. Тези дни взех да подреждам дрехите които купих от Джъмбо...Забелязах гадните им етикети. Отне ми цяла вечност да ги махна. Досега не ми се е случвала да купя дреха с толкова твърд и груб етикет. #Cussing out  Дори и в ръкавичките които купих имаше голям етикет колкото самата ръкавичка. На мойта кожа останаха рани а си представям за бебчо  Cry
Не само това.....Докато отварях гащеризончетата за да махна етикетите и от вътрешната страна капсите на 3 от тях изпопадаха....сега трябва да тарся шивач да ми оправи капсите на тези гащеризончета.....
просто незнам какво ще стане с останалите дрешки след като ги изпера.

Дали ще отида в Джъмбо отново незнам...вероятно да някой ден но определено ще внивам и ще оглеждам нещо 100 пъти  преди да съм го купила.

# 21
  • София
  • Мнения: 423
Дрехи от там по правило не купувам  Naughty Имам пердета за няма 10 лв, и то хубави, ел. кантарче за хлебопекарната за 11 лв, органайзери всякакви пак за без пари. От 100 г. имат едни хавлиени кърпи всякакви размери и цветове, супер тънки, но страшно попиват, мразя дебели кърпи да ми съхнат като одеяло. Имам и големи попадения, едни страхотни хавлиени ромпърчета с цип, внимание- за 50 ст  Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт