Декемврийски мами се разхубавяват, а бебенцата вече шават

  • 22 050
  • 734
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 85
Колкото и да мислите кое е най-безопасното място в колата, няма да откриете топлата вода. На човек, като му е писано да се удави, той няма да се обеси.  Peace

С това съм напълно съгласна!

За позиционирането на бебето в колата съм чувала, че най-неподходящо е по средата на задната седалка, защото има опасност да изхвръкне напред при набиване на резки спирачки /въпреки коланите/. Колко е вярно или не е друг въпрос.

По повод растежа на космите - може и да ми се смеете, ама аз се съобразявам с фазата на луната / Embarassed/ от ето този сайт http://www.astrohoroscope.info/skin.htm и не знам дали си въобразявам или не, но не ми растат бързо.  bowuu

Привет на новодошлите бъдещи мами!

За срещата май няма да се класирам, засега се очертава да тръгнем към морето на 23-ти срещу 24-ти, но преди това трябва док да разреши другия четвъртък.  baby_neutral

# 706
  • Мнения: 18
И аз се връщам от преглед току що.Докторката каза, че е почти сигурна ,че ще бъде момиче  Two Hearts Но на 4-ти август съм на ФМ при Мазнейкова , тя ще потвърди на 100 % ... но днес дори аз без да разбирам й видях пеперудката Simple Smile Simple Smile

# 707
  • Мнения: 334
браво  Hug Hug и аз искам момиченце но ще видим в понеделник

# 708
  • Русе
  • Мнения: 2 613
Девойки,на мен ми излязоха резултатите от БХС-то....На консултация съм обаче в понеделник,а доктора ми не е в обхват SadСега ще разчитам на вас!Рискът за Даун е 1 от 610,а за едуардс 1от 39000.Има и едни други цифри ,но пише че са доп.инф за консултирашия лекар.Та какво значи това?

# 709
  • Мнения: 1 516
Мисля ,че да добри . Колко пише за възрастов риск ?

# 710
  • Мнения: 183
cvete7575 -моят резултат за Даун в 11г.с беше 1:630 и докторите казаха че е норм.за възрастта ми-36г.Ти на колко години си ако не е тайна?

# 711
  • Sofia
  • Мнения: 113
Привет,
мисля стойностите, които дават като допълнителна информация за консултиращия лекар са рефернтни за бременни на тази възраст.

# 712
  • Мнения: 473
На разбралите пола честито.   Wink  И аз нямам търпение най сетне да ми кажат какво ще е. С таткото решихме тази неделя да ходим по магазините, надявам се да има достатъчно дрешки с неутрални цветове.  Praynig

# 713
  • Русе
  • Мнения: 2 613
И аз съм на 36.Възрастовия риск е 1от 300,убий ме ако знам какво значи...иначе онези другите две са free-bCG MoM-1.94 I afp MoM-1,66 newsm78

# 714
  • Мнения: 35
Ха Дидка много интересна табличка. Никога не съм се замисляла за тези неща ... Simple SmileSimple SmileSimple Smile Ще пробвам
marinamihailova Браво за пеперудката. Аз се надявам силно на другото, но тайничко и с пеперудка ще се радвам много  Party
Радостче  Hug  Hug  Hug

# 715
  • Мнения: 133
Ох аз сега се прибирам от пазар. Ходихме за плодове и зеленчуци, че нямаше нищо в къщи и се натоварих като хамалин. Едва издрапах до 4-я етаж.
За резултатите не знам какво да кажа, защото и идея си нямам. МОите от онзи ден са лоши и хемоглобина ми е много нисък и от днес съм на малтофер.
За колата и най-безопасното място и аз знам, че е на задната седалка от дясно и столчето на Ива е там сложено, а и ми е по-удобно да я гледам като е там стола и аз шофирам.
pipi2 Добре дошла и само приятни емоции преди и след Нова Година  Hug

Момичета и аз не съм от най-редовните с кремчето за стрии, за щастие засегя нямам. Обаче вените ми по тялото са много изкочили и набъбнали. Все едно баба на 70 страдаща от разширени вени. Нормално ли е това? Също и много малки малки капилярчета са ми се появили по бедрата. Окосмяването също май се влияе от бременността. Преди се обезкосмявах с ножче 1 в седмицата а сега на 2 дни лошо ми става като се видя. Нормално ли е това?
Ти поне на 2 дни с ножче, а аз с епилатора ги махам и на втория ден пак са пораснали. Shocked Shocked Shocked

# 716
  • Мнения: 6
marinamihailova честита девойка най-после и ти да разбереш пола!

# 717
  • Мнения: 76
здравейте мами можете ли да ми кажете как е по-добре да направя,дали да си купя комбинирана количка или да си взема столчето,количката и кошчето за новородени по отделно?

# 718
  • Мнения: 183
cvete7575 -смятам че си много далече от риска така че-не се претеснявай!Щом минимума е 300а ти имаш над 600 няма за какво да се претесняваш-и моите резултати бяха подобни-2 ма лекари ги гледаха.

# 719
  • Русе
  • Мнения: 2 613
Juli-ivka,колко точно ти е хемоглобина?Защото половината ми приятелки са с нисък и по време на бременноста.А за едната дори влезе в болница,после трябваше да си пие желязото у дома.Да,ама не..обяви че и е лошо от него и изобщо не го пи.Синът и е в първи клас с моя LaughingЗнам,че на чужд гръб говоря,ама ....преди като не е имало тази техника да не би да не са раждали WinkСтискам палци Praynig
Сега е момента да се изкажа и аз за коланите,че сте по-малко и няма да ме убиете с камъни ThinkingВ момента,когато разбрах ,че съм бременна и го махнах.Мразех ги преди,мразя ги и сега.Виж ,когато съм с малкия слагам заради лошия пример,но определено ми пречи.Чуствам се вързана и това ме подлудява Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт