4 свещички на тортата горят - АВГУСТинчетата наши бързичко растат

  • 28 414
  • 732
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 116
....
Ние с мъж ми малко младоженци го раздаваме, деца + баба са на село
smile3501 ти затова ли не се мяркаш  Mr. Green  Heart Eyes

# 31
  • Видин
  • Мнения: 685
....
Ние с мъж ми малко младоженци го раздаваме, деца + баба са на село
smile3501 ти затова ли не се мяркаш  Mr. Green  Heart Eyes
Така ще да е. То и ние с мъжо сме младожнци вече един месец, и до септември ще е така. Е събота и неделя си го взимаме, но през седмицата............ Whistling Blush
опааааа валеске,на моренце а? и ние ще потегляме след 1 час към Албена Whistling
Фукла Crossing Arms  Mr. Green Ние пък морето и тази година ще го изпуснем Tired

# 32
  • Мнения: 389
Ния,да не те дразня ама ще останем почти два месеца:))))  sport027  ura

# 33
  • Мнения: 338
Добро утро.
Гита, честит рожден ден на патерица. Бъди най-обичаната жена.
Да се похваля. най сетне нямаше викове и рев от морето. С триста зора Део сложи пояса и при нас на дълбокото много се кефи. После като тръгвахме чак рева, че  искал пак да влиза.
 А вчера ходихме със сестра ми , съпругът и и щерката им  на Карандила. Това е една планинска местност до Сливен. за първи път качихме Деян до горе с лифта. С глас се смя. Ама елате да ме видите – така съм изгоряла, че думи нямам. А вечерта имахме гости. Момчето им е 6 годишно. Изпочупи всички играчки на Деян. Направо ми идеше да го хвана и да му тегля един пердах.  #Cussing out #2gunfire
Вася, за около час и двайсет мин. сме до Бургас. Много  далеч ни се струва 17 август от когато сме на море и затова прескачаме често да хвенем и ние малко тен предварително като Ади Wink
Валеске, къде ще бъдете?
Лулу и Фети нещо липсват. Да не са открили и те сезона? Simple Smile

# 34
  • Мнения: 564


Тук съм, сезонът ще го отворим ехее краят на Август. Голяма грешка направихме с тази късна ваканция. Вече сме супер изморени, а остава доста до моренце.
Но пък скоро се прибираме за рд  на Неди  Party
Сега вече съм се заела със подготвяне на подаръчета от тук Simple Smile

Хубав ден

# 35
  • Видин
  • Мнения: 685
Ния,да не те дразня ама ще останем почти два месеца:))))  sport027  ura
А не искаш, нарочно го направи Crossing Arms hahaha
Аз да ви се поФаля, имам си бече ремонтирана спалня и нова спалня (легло). Много се радвам, че вече ми дойде до гуша, но всичко свърши. Снощи до 9:30 съм чистила и лъскала 100 пъти паркета, докато се изчисти от мазилката и латекса ooooh! Останаха ми днес прозорците да измия, но снощи бях скапана. А спалнята е много удобна, то не е легло, а едни дунапрени, 4 квадрата - съединени. Без пружини и такива неща, и не скърца Blush Heart Eyes

# 36
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Привет  Grinning Никъде не съм зачезнала, просто нямам нет у дома и така ще е още поне месец. Така че включванията ще са в реално време от работното място, иначе - нъц.  Confused
Първо - с голямо закъснение, ама от сърце - ГИТА, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ, ЛЮБОВ, ПАРИ... АБЕ ВСИЧКО, КОЕТО СИ ПОЖЕЛАЕШ ДА ТИ ДОЙДЕ НА ГЛАВАТА!

Ди, страхотен рожден ден е било, личи си от снимките. А Стили колко е пораснал само... Whistling Тортата е много красива! Peace
Ния, честито, да си я ползвате с кеф и резултатно най-вече. Heart Eyes
Валеске, черна завист ме обзе. Искам и аз два месеца на морееее... Blush
По въпроса за пускането сами пред блока - не смея категорично. Naughty Макар, че около нас няма шумни улици, а детската площадка пред блока ни е заградена от всички страни от сгради, много спокойна... Ама не смея. Thinking
Ние на море ще ходим след по-малко от две седмици. Вече нямам търпение. А тази седмица сме обещали Витоша с лифт - през уикенда.  Grinning

# 37
  • Мнения: 25
ЗДравейте и от мен  Hug
Изгубих се леко, но задачите напират  Mr. Green
Днес от сутринта съм оправяла дрехи и изхвърлих 6 чувала  #Crazy, нямах идея колко боклуци се крият из гардеробите на децата и моите. Сега дръпнах една студена бира и ще слагам малката да спи...да видим, че нещо  ми се опъва напоследък  Crossing Arms
Валеске - раздухай де Thinking защо два месеца на морето. Бравос!
Лу - в работно, в неработно важното е да си при нас  Hug И да не забравиш да се обадиш като минавате през Търново - дано сме в града.
Ния - честита ви спалня....ей сега е момента  Flutter
 

# 38
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Аааа, ще се обадя, ще се обадя. Grinning

# 39
  • Мнения: 338
Лулу, на мен пък ми е криво, че нямам интернет на работа. Вие пишете по цял ден, а аз се включвам когато си гледате семействата. Cry
Ния, честита придобивка. да я ползвате с мерак и да ви донесе късмет luvbed preggo  ylinfant
Марти, нали няма да ме забравиш и като имаш възможност ще снимаш леглата? Наистина сериозно ме заинтригува

# 40
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Пробвахте ли вече конкурента на фейсбук - гугъл+ ? Нещо не е много доизкусурен май  Flutter

# 41
  • Мнения: 361
Тц,Фейса е ненадмината клюкарница.Съмнявам се,че Чичко Гугъл ще го пребори Laughing

# 42
  • Мнения: 338
Добро утро. Не бях чувала за гугъл +. То и за фейсбукне ми остава време. Хем искам да си прекарам интернет на работа, хем не ми се плащат 2 такси. Хем боли, хем сърби моята работа. Днес ще е много натоварен ден. Ще се приготвям да ида по-рано, че да смогна с всичко. Лек и успешен ден/ Ния пак пробвайте дали скърца спалнятя Wink/

# 43
  • София
  • Мнения: 5 713
и АЗ не съм чувала за Гугъл + Thinking
Но пък не съм привърженик и на фейсбук едва ли ще го погледна и това...Wink

# 44
  • Мнения: 25
 Добро утро  Hug

И аз не съм го чувала този гугъл +
Димяни - стягате ли рождения ден  Party

/ Ния пак пробвайте дали скърца спалнятя Wink/

Пробват те...не ги мисли  Mr. Green Да не ни изненада скоро с хубавата новина  baby_neutral

Тц,Фейса е ненадмината клюкарница.Съмнявам се,че Чичко Гугъл ще го пребори Laughing
 
И още как  ooooh! чак взе да ме дразни нещо напоследък  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт