Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 2

  • 102 555
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 133
Да следя.
Съжалявам, че боровинковият детски душ-гел беше в лимитирана зимна серия. Беше чудесен като аромат, не сушеше кожата на дребното.


то има ли разлика в тях... т.е. на мен само аромата им ми се различава иначе вече 3-4 аромата сме ползвали, като влиание на кожата са си еднакви(нали за тези с мечетата)

# 16
  • sofia
  • Мнения: 176
Новата млечна каша е с плодове - ябълка, портокал и банан, над 6мес. Хубава е, био е  яде се с удоволствие. Peace

# 17
  • Мнения: 480
Може ли повече инфо за шоколадовите овесени ядки  Praynig
Какво още те интересува?
марка, ако имаш снимка, да знам какво да търся Rolling Eyes
Както казах марката е ALNATURA
http://www.dooyoo.de/cerealien/alnatura-hafer-crunchys-schoko/
Заповядай снимка

# 18
  • Русе
  • Мнения: 276
Пу, записвам се и аз и се връщам да чета назад.
Сигурно ще повторя, но съм доволна от слънцезащитното им мляко за деца, бебешките пюрета, безмлечната им каша. Ще има и още.  Wink

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 260
Аз да попитам ползвали ли  сте слънцезащитно мляко за тяло от тях.....по - точно става дума за едно в кафява тубичка.  200 мл. фактор 30 мисля ,че беше около 7 лв. ,но не помня името и доволни ли сте...

# 20
  • Мнения: 91
Да,пюретата им наистина са супер!Поне моето дете много ги обича.
Много майки казват,че и памперсите на Бейбилов са много хубави и на разумна цена,но 4ка се намира много трудно разфасофките им в кашон.

# 21
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Вие на 4-ка ли сте? Че то бебето е вече на 4 размер  Embarassed Joy
Моите и двете са на памперсите им. Беб на 4 размер, баткото на 5  Peace Нормално зареждат памперси тук  Peace

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 375
Вие на 4-ка ли сте? Че то бебето е вече на 4 размер  Embarassed Joy

Хих, и моята е на четворка още  Laughing

# 23
  • Мнения: 91
Ние сме с Хъджис,тези на Бейбилов още не сме ги  пробвали.От Хъджиса взимаме 4+,та се чудя тези на ДМ дали си отговарят  newsm78 Ние обикновено ходим до Търново и там все няма 4ка  Sad
А ДМските имат ли ластичета на кръстчето?
Аманита,ние бяхме на 4ка от 3месечни до сега  Peace

# 24
  • Мнения: 15 379
то има ли разлика в тях... т.е. на мен само аромата им ми се различава иначе вече 3-4 аромата сме ползвали, като влиание на кожата са си еднакви(нали за тези с мечетата)

Бях купила киви и ягода. Боровинковият повече ми харесваше.
Иначе са доста приятни за кожата, оставят я леко мазничка, т.е. не сушат.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 379
Вместо запис за да следя и аз темеата, че досtа неща интересни виждам в този магазин и ми се ще да прбвам, За сега ползваме детската им паста за зъби, че е без парабени, за разлика от повечето детски такива, което много ме учудва, на Alverde няколко продукта, едно масажно мялко на Babylove за бременни. Но относно памперсите Babylove да споделя, пробвахме ги и не съм доволна, не държат кожата суха, дето се вика детето 2 пъти да се изпикае  и са мокри от вътре.

Последна редакция: нд, 10 юли 2011, 06:25 от Saly

# 26
  • Мнения: 668
Доволна съм от био бульоните и мократа тоалетна хартия, за които научих в темата, благодаря  bouquet

# 27
  • Мнения: 283
Има ново пюре от риба със спагети и бананова каша ( не е онази банан с грис)

# 28
  • София
  • Мнения: 44 133
то има ли разлика в тях... т.е. на мен само аромата им ми се различава иначе вече 3-4 аромата сме ползвали, като влияние на кожата са си еднакви(нали за тези с мечетата)

Бях купила киви и ягода. Боровинковият повече ми харесваше.
Иначе са доста приятни за кожата, оставят я леко мазничка, т.е. не сушат.


мда де и аз това имах предвид, че само като аромат май са различни... иначе на мен един спортен  син най-много ми беше харесал, но явно и той е бил някакъв временен. иначе портокал, синият, киви и ягода...манго ли какво беше другото...реално като действие едно и също...но и на мен това леко мазничко много ми допада Simple Smile

Балеа имат подобно за възрастни...душ гел с мастни ли какви бяха перли..страшно приятен...ако човек преглътне, че е с парабени за съжаление.
http://www.dm-drogeriemarkt.de/cms/servlet/linkableblob/de_homep … g?v=1302948978000 такъв, само дено моят е с жасмин и ванилия..

# 29
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
[b....Съжалявам, че боровинковият детски душ-гел беше в лимитирана зимна серия. Беше чудесен като аромат, не сушеше кожата на дребното.[/b]
Определено!
Но те пак ще го пускат мисля.

Общи условия

Активация на акаунт