Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 2

  • 102 689
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 221
Какво се носи, за да се види че е рожденник и има ли възрастово ограничение, имам предвид да не е само за малки деца?

Няма възрастово ограничение. Аз носих акта за раждане на малката, тъй като няма ЛК  Peace

# 721
  • Мнения: 2 826
Благодаря ви за отговорите момичета  Hug

# 722
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 602
Тарталета , гледай сроковете на годност Peace

 Peace  Взех няколко шампоана, балсам, спрей за коса. Мисля, че до края на годината ще ни стигнат  Mr. Green Успях и слънчеви очила да си харесам, много съм доволна таи седмица от пазаруването!

# 723
  • Варна
  • Мнения: 382
Момичета, от шампоаните на Алверде има ли някой подходящ за тънка коса, склонна към бързо омазняване? Разгледах ги всички, но не видях някой точно с такова предназначение. Имаше един за тънка коса , но не става ясно дали е за бързоомазняваща се. Ще ми се нещо от тяхната серия да взема, но не мога да избера.

# 724
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 840
Исках да си взема шампоан на Alverde за кестенява коса, но беше останал само балсам (това в Бизнес Парк-а). Взех си този на Balea заедно с маска. Виждали ли сте някъде въпросния шампоан на Alverde?

# 725
  • София
  • Мнения: 3 099
Исках да си взема шампоан на Alverde за кестенява коса, но беше останал само балсам (това в Бизнес Парк-а). Взех си този на Balea заедно с маска. Виждали ли сте някъде въпросния шампоан на Alverde?

Да, на Стамболийски.  Peace

Момичета, от шампоаните на Алверде има ли някой подходящ за тънка коса, склонна към бързо омазняване? ...

Да, има, с лечебна кал е, пак там (на Стамболийски).  Peace

ПП. Днес заредих и от двата. Wink

# 726
  • Мнения: 2 764
Здравейте, кажете какви са ви отзивите за памперсите  baby love? Сега загледах цените на големите кашони и излизат много изгодни мен ме интересува номер 3ка, дали отговарят на Памперс 3ка?

# 727
  • Мнения: 55
Купувам на Babylove памперсите от 1 година,след като се обрина от едни Памперс Сензитив,тогава беше на р-р 3 и от Babylove взех 3-ка,сега сме на 4-ка.Старата версия са по-дълбоки,но новите с ластика на кръста са супер newsm10

# 728
  • София, България
  • Мнения: 2 228
От Бейби Лов взимам еко памперси, не са много по-скъпи от другите - 16,99 за 42 броя. Никаква забележка нямам, освен че нашия размер 7-18 кг е много търсен и трудно ги намирам.

# 729
  • Мнения: 2 216
И аз съм много доволна от памперсите Peace

# 730
  • Мнения: 2 764
Мерси за отговорите ви ще направим по-голям пазар  Mr. Green и ще използваме последната възможност за отстъпка за рожденик, за тази година приключваме с р.д.
А какво можете да кажете за таблетките за съдомиялни имат ли пак техни марки?

# 731
  • София
  • Мнения: 3 249
Да попитам имате ли отзиви за омекотителите за пране на Denk Mit?

# 732
  • Мнения: 2 826
Да си задам въпроса и в тази тема:
Някой ползвал ли е този спрей
Скрит текст:
и този крем
Скрит текст:
Търся си нещо за лятото и спреят ми се вижда подходящ, но не знам дали няма да изсушава косата. Има и маска
Скрит текст:

# 733
  • Варна
  • Мнения: 2 389
До кога е валидна отстъпката за РД и за седмицата, в която се пада деня ли е валидна? Опитах се да намеря информация в сайта, но не успях.

# 734
  • Мнения: 1 243
До кога е валидна отстъпката за РД и за седмицата, в която се пада деня ли е валидна? Опитах се да намеря информация в сайта, но не успях.

да, точно така! моят рожден ден тази година се падна в неделя и имах право да пазарувам от понеделник до неделята на рождения ми ден в календарната седмица.
Wink

Общи условия

Активация на акаунт