Кръшкате ли ? ( Изневерявате ли ?)

  • 28 324
  • 175
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 029
Цитат на: юл4е
Цитат
а за противниците - имам няколко приятелки, които казват че такова нещо не могат да правят. а като им кажа, че на мен ми е кеф да го правя ме поглеждат с погнуса все едно ям от кофите за боклук))))))


 Shocked  Shocked  Shocked  Неам думи просто!!!


хахаха а освен тва ми е кеф да ги скандализирам Laughing

# 61
  • Мнения: 3 205
Този разговор стана малко офф-топик, ама ми е интересно (любопитно) кви екземпляри има на белия свят и затова ще продължа само с още един коментар.
Julie, аз лично подозирам, че приятелките ти са нормални същества, ама поради лошо домашно възпитание (ний жените сме обременени, мисля аз), ги е срам да си кажат и затова се правят на "светици". Някак си не мога да приема, че... Не, не. Не го вярвам аз това. Я ги погледни следващия път ТИ с погнуса.

# 62
  • Мнения: 6 029
Цитат на: юл4е
Този разговор стана малко офф-топик, ама ми е интересно (любопитно) кви екземпляри има на белия свят и затова ще продължа само с още един коментар.
Julie, аз лично подозирам, че приятелките ти са нормални същества, ама поради лошо домашно възпитание (ний жените сме обременени, мисля аз), ги е срам да си кажат и затова се правят на "светици". Някак си не мога да приема, че... Не, не. Не го вярвам аз това. Я ги погледни следващия път ТИ с погнуса.


абе не им светя. не знам кво правят:)))) ама наистина българската жена трудно говори за тия неща. ако говори обикновено е простачка - за справка прочети в Клюкарника.
възпитание, обремененост, мисълта, че ако правиш секс и ти харесва си едва ли не курва.... лошо, Седларов! лошо!

# 63
  • Мнения: 47
Цитат на: dari

Някой вече пита, но никой не отговори /защо ли?/:
- Ако изневерите, ще си признаете ли?


Аз ще си призная. Доверието е много важно в една връзка, и аз не мога да лъжа съпруга си. Бих искала и той да си признае, ако се случи да ми изневери. Мисля че само така бихме могли да решим проблема, който съществува и който е довел до изневярата.

# 64
  • София
  • Мнения: 2 493
За изневярата дали скрепява връзката или не - ами аз лично да си принзая  Embarassed в началото на нашата връзка изневерих на приятеля ми и до ден днешен съжалявам за това!  Embarassed много  Rolling Eyes Освен че почнах да го обичам повече се убедих в това, че друг мъж не ми трябва (поне в близките а надявам се и в далечните години). От тая гледна точка мога да кажа че скрепи връзката ми.
А за това дали трябва да се признава - НЕ! Аз също искам той ако ми изневери (или ми е изневерил) да не ми казва и да направи всичко възможно да не разбера... да си покрие следите и т.н... Просто ако науча ще ми е много болно и предпочитам да не научавам. Въобще приказките за пълно доверие и споделяне на тия неща за мен са бля-бля... Аз сга му имам доверие, но ако ми принзае такова нешо , ще почна да се съмнявам и да съм мнителна и прочее...

# 65
  • Мнения: 199
Далеч съм от мисълта, че мъжа ми ще си ляга само с мен в близките 40-50 години, примерно, живот и здраве, но ако го направи се надявам да го направи така, че нито аз, нито някой друг да разбере. Не е задължително да се изневери само защото има някакъв проблем. Някои го правят заради  разнообразието. Аз също не бих си признала ако се случи.

# 66
  • Мнения: 3 569
Аре да си кажем истината. Как си представяте, че ще си лягате 50 години само с един човек. Това и най-големият оптимист не би го повярвал. И причината да си легнеш с друг не е липса на чувства към съпруга/та си , а просто защото човек така е устроен - да търси и намира разнообразието. И не само, че няма  мъже, които цял живот си лягат само със съпругата си, ами и такива жени няма...

# 67
  • Мнения: 6 029
Цитат на: Future pere
Аре да си кажем истината. Как си представяте, че ще си лягате 50 години само с един човек. Това и най-големият оптимист не би го повярвал. И причината да си легнеш с друг не е липса на чувства към съпруга/та си , а просто защото човек така е устроен - да търси и намира разнообразието. И не само, че няма  мъже, които цял живот си лягат само със съпругата си, ами и такива жени няма...


  202uu

# 68
  • Мнения: 3 569
Цитат на: Julie
Цитат на: Future pere
Аре да си кажем истината. Как си представяте, че ще си лягате 50 години само с един човек. Това и най-големият оптимист не би го повярвал. И причината да си легнеш с друг не е липса на чувства към съпруга/та си , а просто защото човек така е устроен - да търси и намира разнообразието. И не само, че няма  мъже, които цял живот си лягат само със съпругата си, ами и такива жени няма...


  202uu

Аре на кафенце Жюли ?  Laughing  Laughing  Laughing

# 69
  • Мнения: 6 029
Цитат на: Future pere
Цитат на: Julie
Цитат на: Future pere
Аре да си кажем истината. Как си представяте, че ще си лягате 50 години само с един човек. Това и най-големият оптимист не би го повярвал. И причината да си легнеш с друг не е липса на чувства към съпруга/та си , а просто защото човек така е устроен - да търси и намира разнообразието. И не само, че няма  мъже, които цял живот си лягат само със съпругата си, ами и такива жени няма...


  202uu

Аре на кафенце Жюли ?  Laughing  Laughing  Laughing


аре..... след ъъъ да сметна.... 6 години?

# 70
  • Мнения: 3 205
Цитат
Аре да си кажем истината. Как си представяте, че ще си лягате 50 години само с един човек. Това и най-големият оптимист не би го повярвал. И причината да си легнеш с друг не е липса на чувства към съпруга/та си , а просто защото човек така е устроен - да търси и намира разнообразието. И не само, че няма мъже, които цял живот си лягат само със съпругата си, ами и такива жени няма...


Ми нинам, нямам въображение да си представям такива неща. Неее, не ме разбирайте погрешно. Не се заричам, че съм светица. Ама ако поискам друг мъж, едва ли ще го поискам за един път само. Такъв си ми е характера, искам всичко и го искам сега. Просто когато съм с даден мъж не изневерявам - тъпо е. Ако искам да съм с друг мъж - раздяла и това си е. Другото са детски работи - изневери - дрън-дрън. Та пляс.
Ами като се включа след 50 години във форума, обещавам да ви кажа издържала ли съм това време само с един мъж, или съм го сменила междувременно Laughing

# 71
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Начи....за мен въпросът е сложен...от гледна точка на това какви са отношенията в семейството. Да речем, че съпрузите се посрещат и разделят с караници...че живеят заедно заради детето...че няма за какво да разговарят....ако единия е весел и общителен човек, а другия ултра темерут дето един виц не може да разкаже....или пък единия си пада по садо- мазо да речеме, а другия не се харесва със синини, ама се обичат....То- от тази гледна точка оправдавам кръшкането. Ама сега, мир, любов и разбирателство и изведнъж заради една къса пола или тръпчинките на съседа да тръгнеш да разваляш семейната идилия....ми не ми се връзва...И после пък да речеш да си признаваш като пълен егоист, щото се чувстваш гузен пък дай да ти олекне.."да си признаеш"...ТЪПО. Уважавам и обичам човека до мене и не бих си позволила да съсипя всичко (пък и нямам мераци към чужди панталони- всичките са ми еднакви, само цвета им е различен). Може, не изключвам, някога, по някакви причини да се случи да изневеря, но не бих признала- не бих наранила, човека, който ме обича, нямам право да свалям тежестта от моя гръб за сметка на другиго. Също така нищо лошо не виждам да спя с един човек 50 години, не го разбирам този довод, че ще ми писне...все едно да ми писне да си мия зъбите всяка сутрин или нещо от тоя род. Тва да не е като да си купя да речем парфюм, да си го ползвам малко и аре писна ми- ще купя друг...

# 72
  • Мнения: 3 569
Ерика, съгласен съм напълно, но опитай да ползваш един и същи парфюм 50 години..не става Simple Smile
Джули, защо след 6 години бре ? Simple Smile

# 73
  • Мнения: 6 029
Цитат на: Future pere
Ерика, съгласен съм напълно, но опитай да ползваш един и същи парфюм 50 години..не става Simple Smile
Джули, защо след 6 години бре ? Simple Smile


защото, татенце, след толкова подозирам, че ще ми е омръзнал сегашния "парфюм"Simple Smile)))))))

# 74
  • Мнения: 3 569
Цитат на: Julie
защото, татенце, след толкова подозирам, че ще
ми е омръзнал сегашния "парфюм"Simple Smile)))))))

ааааа пИчиелиш чИрвИена точка с това изказванИе Simple Smile
Кефиш ма, щи звънна Simple Smile
Яко офтопик - смях да има Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт