Върти си главата като побесняла

  • 1 291
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Боже Лаура, недей да ми пускаш мухата за такива ужасии, много малко ми трябва Embarassed
Иначе още си нямаме зъбки, но много ни мъчат.
Благодаря ви момичета за отговорите!  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 493
Не се притеснявай , ще  премине !
Според мен, това за бебока е вид игра, начин да привлече вниманието ти !
Опитва се да комуникира, по начин, който му доставя удоволствие !

# 17
  • Мнения: 2 452
Боже Лаура, недей да ми пускаш мухата за такива ужасии, много малко ми трябва Embarassed
Иначе още си нямаме зъбки, но много ни мъчат.
Благодаря ви момичета за отговорите!  bouquet

Зъбки му растат на детенцето. Не се паникьосвай излишно. Аз ти дадох примери за моята неадекватност в случая - както се казва, да не ти се случва това, което ти мисли майка ти. Ще видиш, че след някой и друг ден ще спре да си върти главата.   bouquet

# 18
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Не се притеснвай излишно.И моята дъщеря си върти главата когато се мъчи да заспи или през нощта,даже клати цялото легло  Laughing.Това ще отмине

# 19
  • Мнения: 843
 Има още един вариант:-))
   При мен се оказа това...  Тъкмо бях започнала да се притеснявам.... и установих, че когато съм я люляла на кошчето  или гушната до моята буза... като спра...и започва бясно да си върти главата... Ми ,човечето просто ми показа, че иска още...

    И сега от време на време си проси люлеене:-))  помни и дори и да не съм я люляля скоро... си иска:-))  bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 2 100
леле и аз сега имам същия проблем и съм се притеснила доста!
вече месец го прави това!
Нали е нормално??????????????????????

# 21
  • Мнения: 1 410
Не се притеснявайте. Аз на последната консултация питах докторката за това въртене и за крясъците. Каза, че било нормално.

# 22
  • Мнения: 4 392
И аз се бях шашнала.Моята беба го правеше в 6.,7.месец.Питах доктора,още повече че една баба,каза че може да я болят ушичките.Докторьт ме успокои,и каза,че много бебета го правят,а ако има болка,има и плач.Логично,нали? WinkНяма място за притеснение.

# 23
  • Мнения: 888
Теа за момента прави това само когато и се спи, а не може да заспи, понеже не знае как newsm78 Laughing Върти главата и я търка във възглавницата
6те премине с времето

# 24
  • София
  • Мнения: 2 100
Мелина го прави не само когато е легнала, и правичка го прави! Определено няма плач!
Има дни в който изобщо не го прави, а някои много често! Забелязала съм, че сутрин като се събуси и още си лежи много си я врътка тиквата!
Чесно, да ви кажа много съм се нашашкала!

# 25
  • София
  • Мнения: 44 122
мен това са ми го казвали и като един от ранните признаци за рахит, но тогава толкова си въртели главата, че им падала даже косичката отзад, но може би тогава има и др прояви на дискомфорт

Общи условия

Активация на акаунт