Най-странните и смешни имена - 10

  • 38 150
  • 393
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 569
Семейство Шушукови, Шапкарови.

# 31
  • София
  • Мнения: 3 789
Ей сега по новините показаха една Сандулетка

# 32
  • Мнения: 972
Ей сега по новините показаха една Сандулетка

И аз я видях тЪз мома... Mr. Green

# 33
  • София
  • Мнения: 3 789
Венера Пешлигарска - моя съседка  Simple Smile

# 34
  • Мнения: 186
Мелия име  на дете на моя колежка,Телефонка колежка на майка,имаше и други ама като се сетя пак ще пиша.

# 35
  • Мнения: 250
Познавам едно 4-5-годишно момиченце, чието име е Преслава-Бианка, но всички й викат Диди, защото приличала много на баща си Дидо  Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 3
Ето няколко имена на хора с които съм работила. Умишлено използвам само фамилията : Беслемешка, Чурелов, Чугунски, Мастиков, Памуков

# 37
  • Мнения: 741
Радостефа - учителка
Арсена - съученичка на наша позната

# 38
  • Мнения: 15 379
Венциноса.

# 39
  • София
  • Мнения: 6 166
Познавам едно 4-5-годишно момиченце, чието име е Преслава-Бианка, но всички й викат Диди, защото приличала много на баща си Дидо  Rolling Eyes
Joy  Е, спам е, но не се сдържах.

# 40
  • София
  • Мнения: 5 658
Да, така се казва дъщерята на Бисер Киров. Нея ли имаш предвид или има и друго момиче с това име?

# 41
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 387
Познавам едно 4-5-годишно момиченце, чието име е Преслава-Бианка, но всички й викат Диди, защото приличала много на баща си Дидо  Rolling Eyes
Joy  Е, спам е, но не се сдържах.

Е, в друга тема май съм го писала, но пак да го напиша - дете се казва Памела, на галено Си Джей, аааааааааа, гот ли е.......

# 42
  • Мнения: 15 379
Да, така се казва дъщерята на Бисер Киров. Нея ли имаш предвид или има и друго момиче с това име?

Същата.
Мързеше ме да обяснявам. Ти си го направила.
Името е неприятно с това "носа" накрая. И Венцислава не ми харесва. Но то е обикновено.

# 43
  • София
  • Мнения: 5 658
 Peace
Вероятно идеята на името е била нещо като "носи венец", обаче се е получило вариант на "кривоноса", "дългоноса" или подобна не особено ласкава асоциация.

# 44
  • София
  • Мнения: 6 166
Е, в друга тема май съм го писала, но пак да го напиша - дете се казва Памела, на галено Си Джей, аааааааааа, гот ли е.......
newsm78    Нерде Ямбол, нерде Стамбул.

Общи условия

Активация на акаунт