Най-странните и смешни имена - 10

  • 38 148
  • 393
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 824
Имах съседка, която се казва Пролет, а брат и´ Страхил, на галено му казвахме Страхи. Преди не ми правеше впечатление, но днес ми звучат странно.
Както и имената на съучениците ми, Къньо и Аргир, като Аргир ми идва доста твърдо с тези две "р" и това "д". Не съм ги виждала откакто завършихме осми клас. Малко съм любопитна дали когато имат внуци, ще им се иска те да се наричат като тях.
На моята класна до четвърти клас синът и´ се казва Руси.
Къде в Аргир има "д"?

# 46
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Имах съседка, която се казва Пролет, а брат и´ Страхил, на галено му казвахме Страхи. Преди не ми правеше впечатление, но днес ми звучат странно.
Както и имената на съучениците ми, Къньо и Аргир, като Аргир ми идва доста твърдо с тези две "р" и това "д". Не съм ги виждала откакто завършихме осми клас. Малко съм любопитна дали когато имат внуци, ще им се иска те да се наричат като тях.
На моята класна до четвърти клас синът и´ се казва Руси.
Къде в Аргир има "д"?

Разбира се, че няма "Д". Явно мисълта ми е изпреварила пръстите. Тогава си спомням, че мислех да пиша, че на мен лично имена съдържащи няколко твърди съгласни не ми допадат особено и си мислех за г, д, ж, ч и т.н. После обаче се отказах от подробностите, като не съм забелязала, че съм написала грешната буква. Но след като стана въпрос, да си кажа, че ако трябва да съм откровена, не мога да не си призная, че при положение, че трябва да избирам мeжду, да кажем Огнян и Аргир, ще избера със сигурност Аргир. Какво да се прави, въпрос на вкус. Огнян пък ми е много "меько" Wink и прекалено партизанско Wink.
Е, знам си, че на мен угода няма, можете спокойно да ми го кажете, няма да се обидя Wink.

# 47
  • Мнения: 5 379
Популярни в нашия край:
мъжки: Курта , Рад, Пандали
женски: Кана, Паца, Лула

# 48
  • Мнения: 250
Популярни в нашия край:
мъжки: Курта , Рад, Пандали
женски: Кана, Паца, Лула
hahaha hahaha hahaha
Сега се сетих за Курти

# 49
  • София
  • Мнения: 5 658
В подписа на съфорумка:
Хензел-Срацимир
Пенка-Джералдин

Да не би пък да има хумор, който не схващам?  newsm78

# 50
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 701
Имах позната ,която твърдеше , че е кръстена на баба си : Йорданка.
Тя се казва Даниела. Много е горда от този факт. Никой не може да я убеди в противното.  Tired

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 824
Имах съседка, която се казва Пролет, а брат и´ Страхил, на галено му казвахме Страхи. Преди не ми правеше впечатление, но днес ми звучат странно.
Както и имената на съучениците ми, Къньо и Аргир, като Аргир ми идва доста твърдо с тези две "р" и това "д". Не съм ги виждала откакто завършихме осми клас. Малко съм любопитна дали когато имат внуци, ще им се иска те да се наричат като тях.
На моята класна до четвърти клас синът и´ се казва Руси.
Къде в Аргир има "д"?

Разбира се, че няма "Д". Явно мисълта ми е изпреварила пръстите. Тогава си спомням, че мислех да пиша, че на мен лично имена съдържащи няколко твърди съгласни не ми допадат особено и си мислех за г, д, ж, ч и т.н. После обаче се отказах от подробностите, като не съм забелязала, че съм написала грешната буква. Но след като стана въпрос, да си кажа, че ако трябва да съм откровена, не мога да не си призная, че при положение, че трябва да избирам мeжду, да кажем Огнян и Аргир, ще избера със сигурност Аргир. Какво да се прави, въпрос на вкус. Огнян пък ми е много "меько" Wink и прекалено партизанско Wink.
Е, знам си, че на мен угода няма, можете спокойно да ми го кажете, няма да се обидя Wink.

И аз помислих,че има някаква грешка.В нашия род Аргир и Аргира са често срещани имена.Много ми беше смешно името на едно гасже на братовчедка ми-Нягол.

# 52
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Популярни в нашия край:
мъжки: Курта , Рад, Пандали
женски: Кана, Паца, Лула
hahaha hahaha hahaha
Сега се сетих за Курти

Като каза Курти, се сетих, че недалече от Пловдив има село, което се нарича Куртово Конаре. Има също и фамилия Куртов.

# 53
  • Мнения: 511
Да, има такова село до Пловдив и хората си го наричат само Куртово.

# 54
  • Мнения: 226
А-а-а, нова темичка-а...Мои близки: Кина, Ягода, Фиданка, Дафинка...Все рода са...

# 55
  • Мнения: 226
Имах позната ,която твърдеше , че е кръстена на баба си : Йорданка.
Тя се казва Даниела. Много е горда от този факт. Никой не може да я убеди в противното.  Tired

Ами, и на двете им викат на кратко Дани. Peace

# 56
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 701
Имах позната ,която твърдеше , че е кръстена на баба си : Йорданка.
Тя се казва Даниела. Много е горда от този факт. Никой не може да я убеди в противното.  Tired

Ами, и на двете им викат на кратко Дани. Peace
Беше преди години.На  бабата и казват Йорданка. Майката не е искала да кръсти детето Йорданка . Казва на всички ,че носи името на бабата. На кратко , на дълго не става. Както братовчед ми е кръстен на дядо си . Дядото се казва Лазар, а братовчед ми Любомир. Имат ли нещо общо? Но е кръстен на дядо сиhahaha

# 57
  • Мнения: 76
Аз пък знам за баба Дуда.  Mr. Green ,а комшийчето е Доналд (Дък,Тръмп ?!?!?  Mr. Green), галено му викат Дони.

# 58
  • Мнения: 1 159
Марселиньо на дядо Марко
Билинда на баба Биляна
Пол на дядо Петър
Патриция(галено Пати)-все познати деца.


По повод тези смешни асоциции с имената аз си измислих име за евентуална дъщеря,с което да уважа и майка,и свекито:Пепелка-на баба Пепи и баба Елка.Добра съм,а;)!

# 59
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 387
Е, в друга тема май съм го писала, но пак да го напиша - дете се казва Памела, на галено Си Джей, аааааааааа, гот ли е.......
newsm78    Нерде Ямбол, нерде Стамбул.

Кръстена явно на Памела Андерсън, а на галено на героинята й от "Спасители на плажа"
  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт