След "1001 нощ" приказката продължава с проектите на любимите ни актьори - 183

  • 31 562
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 72
Аз мисля,че ръцете им са се намерили от само себе си...и вече е нямало значение кой какво ще пише и каже!! newsm78 newsm78

Последна редакция: сб, 16 юли 2011, 20:25 от stefanniq

# 706
  • Мнения: 2 411
Хвърлих поглед назад,но нямам време да чета подробно.Когато отсъствам ми се
 натрупва работа,която трябва да свърша.
Видях клипчето на ЖУ,ЧУДЕСНО Е!
Клипа,който е поснала Мари също е великолепен!
Не се учудвам,че Варна е на ваше разположение всеки миг
и захранва с последни новини жадните за тях геджеманки.
Но най-хубавото нещо е КАНУНИ И НЕГОВОТО КАМИОНЧЕ.
Много хубава снимка!
А къде е часовникарчето?Може би ремонтира часовници?

# 707
  • Мнения: 4


Туитър продължава да ни информира подробно за ежедневните обиколки на Халит и Берг из заведенията на Истанбул.
  Joy


Преди 20 минути са били в едно кафене в Kanyon.
Явно си харесват Kanyon Халит и Берг. Grinning
Колко техни снимки оттам сме видели.

# 708
  • Мнения: 11 116
Аз мисля,че ръцете им са се намерили от само себе си...и вече е нямало значение кой какво ще пише и каже!! newsm78 newsm78


Така е Стеф... Ръцете им са се намерили от само себе си, много преди журналистите да ги снимат за първи път заедно... Тези ръчички са от онази невероятна закуска с бебе Али през март! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 709
  • Мнения: 617


               http://www.tventv.com/

      Това е сайта на телевизията , която купи ВВ! Ако правилно съм разбрала е нов канал.

# 710
  • Мнения: 4
марман    bouquet
Дали ще можем да гледаме филма онлайн обаче? Thinking

# 711
  • Мнения: 23 408
Аз мисля,че ръцете им са се намерили от само себе си...и вече е нямало значение кой какво ще пише и каже!! newsm78 newsm78


Сигурно  е било така. Но този период си е бил тежък за тях. От друга страна добре е, че трябваше да преминат през не едно и две изпитания, защото както казва Берг в свое интервю: " Този период беше проверка за силата на нашите чувства".

# 712
  • Мнения: 13 606

Mydream, прекрасна разходка направих в мол Кanyon!  Hug Hug

Това са съвременните оазиси в милонните градове. Не се отнася съвсем за Истанбул, защото той и на открито е достатъчно красив и неземен, но през лятото, в жегата - това са прохладните прелестни места, където на спокойствие можеш да пийнеш ЛИМОНАТА, аперитив, кафе, да похапнеш и... евентуално да напазаруваш нещо красиво и... ненужно.  bowuu bowuu Joy Joy Joy

Колажът с ръцете е сладък и толкова точен!  Joy Joy Joy Hug Hug

Тези двамата сякаш цял живот са чакали момента да сплетат пръсти и сега не могат да ги разплетат!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 713
# 714
  • Мнения: 4
Аз мисля,че ръцете им са се намерили от само себе си...и вече е нямало значение кой какво ще пише и каже!! newsm78 newsm78


Сигурно  е било така. Но този период си е бил тежък за тях. От друга страна добре е, че трябваше да преминат през не едно и две изпитания, защото както казва Берг в свое интервю: " Този период беше проверка за силата на нашите чувства".
Hug Hug Hug Hug Hug

# 715
  • Мнения: 617
марман    bouquet
Дали ще можем да гледаме филма онлайн обаче? Thinking

   Надявам се, че да. Thinking Нещо подобно превежда Гугъл. През сетпември започва излъчването на този канал и изглежда ще бъде много амбициозен . Не вярвам да не пуснат онлайн излъчване.  Може би не веднага, може би по-късно , но вероятно ще има.

# 716
  • Мнения: 11 116
Аз мисля,че ръцете им са се намерили от само себе си...и вече е нямало значение кой какво ще пише и каже!! newsm78 newsm78


Сигурно  е било така. Но този период си е бил тежък за тях. От друга страна добре е, че трябваше да преминат през не едно и две изпитания, защото както казва Берг в свое интервю: " Този период беше проверка за силата на нашите чувства".

Със сигурност...И то солидна проверка...По този повод си спомням винаги част от думите на Фотографската фея: "...твоите майка и баща извървяха труден път. И без да се замислят се отказаха от много неща в живота си, за много хора затвориха вратите си..." Настръхвам като си помисля какво са преживяли...http://vbox7.com/play:4f7d61bc Затова са ми и много скъпи...

И още мъничко: "Истинската любов ще я научиш единствено от очите на баща си и майка си..."

# 717
  • Мнения: 617

Със сигурност...И то солидна проверка...По този повод си спомням винаги част от думите на Фотографската фея: "...твоите майка и баща извървяха труден път. И без да се замислят се отказаха от много неща в живота си, за много хора затвориха вратите си..." Настръхвам като си помисля какво са преживяли...http://vbox7.com/play:4f7d61bc Затова са ми и много скъпи...

И още мъничко: "Истинската любов ще я научиш единствено от очите на баща си и майка си..."

       Ами това е! Каквото и друго да пишем, ето, стигаме неизменно до това - погледите им казват всичко! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 718
  • Мнения: 11 116

Със сигурност...И то солидна проверка...По този повод си спомням винаги част от думите на Фотографската фея: "...твоите майка и баща извървяха труден път. И без да се замислят се отказаха от много неща в живота си, за много хора затвориха вратите си..." Настръхвам като си помисля какво са преживяли...http://vbox7.com/play:4f7d61bc Затова са ми и много скъпи...

И още мъничко: "Истинската любов ще я научиш единствено от очите на баща си и майка си..."

       Ами това е! Каквото и друго да пишем, ето, стигаме неизменно до това - погледите им казват всичко! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Нали по тях я разпознахме още в нашата приказка! И ни заплениха ...та до днес... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 719
  • Мнения: 13 606

Ако имате време, посетете този линк - гъркините са направили една съпоставка на лицата на Сюлейман и Онур - много интересно упражнение.  Hug

Вижда се големият актьор как намира дребните нюанси, за да внесе нещо ново...   bouquet


http://www.facebook.com/media/set/?set=a.221698814526292.69172.2 … 50&comments=1

Общи условия

Активация на акаунт