Майче маха със ръчички и усмихва се на всички! - Тема 3

  • 24 352
  • 722
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 172
ТаНпахо[/color] /все се чудя така ли трябва да звучи на български или ТанпаКСо  или е ТаПРахо Thinking / извинявай ако бъркам  Blush
Рая винаги е готова за бой с крушета  Laughing
И аз много я харесвам тази прическа  Flutter

Марте....ами разликата е във врата.Едната е обръсната отзад и по-къса отгоре като цяло.А другата е малко по-дълга и без обръснат врат  Laughing Ха-ха...не,че някой ще забележи толкова разликата като порастне,но все пак  Sunglasses
Този дългокос сладур ми е много красив  Heart Eyes

Даная  rotfImbo rotfImbo rotfImbo Направо ме закова!

Опусумче....чак сега виждам каква птица красива си.Къде се кри толкоЗ време  Crazy Flutter  Голяма красавица е твоята принцеса.Има страхотни очи  Heart Eyes

# 661
  • Мнения: 15
Опусумче, много сте сладки и двете.

# 662
  • Мнения: 23
Ex, много красиви бебета бе момичета!  Hug Heart Eyes
Елфи, и Еди е все със стиснати юмручета, като гледам и на Опосумче госпожицата и тя така.
А_вал, твоята Ани изглежда по-големичка за възрастта си.

# 663
  • Мнения: 451
ДВ

Тази вечер ни боцнаха третите ваксини и резултата засега е супер изнервено дете #Crazy Не ми се мисли каква вечер ни очаква Mr. Green
Освен това до одеве съм ревала като луда,защото се оказа,че този месец сме под всякаква критика - 630гр. и 3.5см.Това ни е най-лошото постижение до сега и май ще минавам на АМ,защото явно с кърмене няма да стане Twisted Evil
Толкова ми е криво и тъпо,че чак не ми се коментира нищо по другите теми и истории Peace

А тази нервност,която го е обзела акъла ми не стига как ще се оправяме,това е някакъв ад,той ако не спи - само ревееееееееееееееееее #Cussing out Вече не ми останаха сили и нерви за да се боря с това.От утре започваме някакъв сироп уж да го успокоявал,та да видим и там какво ще стане Rolling Eyes

Честит имен ден на малката Маги!Да е жива и здрава и все така красива Heart Eyes Какъв ден е днес newsm78 А батко Криско е страхотен-май фейвърит Heart Eyes

Прекрасни деца с прекрасни мами сте показали както винаги Heart Eyes

# 664
  • Мнения: 5 622

 А добър вечер  bowuu

Марте...толкова артистично красив е Криско...  Wink

Опосумче, страшно нежна и красива си!!!  Blush


Моето диване днес ми спря тока  Crazy
Поспа малко следобеда, даже Габ беше на тенис от 4, а той се събуди в 3.30. набързо го нахраних и тръгнахме към корта.. (Обаче ви спестявам каква лудница е оправянето и тръгването на тенис с децата  Laughing ) Явно съм организирана, обаче, защото рядко закъснявам  Grinning

По принцип като сме там бебето спи, но този път нали точно беше спал, та реши, че ще будува..
Всичко хубаво, но като се прибрахме го видях, че вече е изморен, но от тази умора дето хем му се спи, хем не може и му избива на рев  #Cussing out
тръшка се, тръшка се, аз пуфтя и проклинам късмета си  Joy и по едно време ми дойде на ум да му пусна ТВ (от как съм тук, не съм гледала ТВ, не изпитвам нужда) Първия музикален канал, на който попаднах беше Планета  Mr. Green Не бях го гледала от.........много отдавна. Има, няма година и половина може би  Crazy
Обаче явно сварих някакви мелодични и купонджийски песни. Като усилих на макс, като се загледа това дете, като ми дойде на мен настроение..
Сигурно не ви се вярва, но наистина се почувствах като на почивка. Ударихме два- три танца заедно, укроти се, после го изкъпах и облякох, нахраних го, сложих го в кошарата (забележете), дадох бибата и заспа. САМ  Party

Аз оставам на този канал и отивам да си правя салатка и да изпия една биричка  Blush

Тъй де..Аман от културна музика- кънтри, рок  и поп. НАЗДРАВЕ!

 Wink

# 665
  • Мнения: 23
Ехаа, Бубе, айде НАЗДРАВЕ!!!  Mr. Green cheers Wine Glass Ще взема и аз да пусна Планета, че да сме на една музичка   Hands Clap newsm35
само че аз приспивам малкия, той пък спа от 18.00 до 20.30, къпах го, нахраних го и сега се опитваме пак да спим, тааа да видим!

# 666
  • Мнения: 2 172
Оооо,моите деца са абсолютни фенове на Планета  Laughing

Ние с ММ уж сме оперни певци и двамата,само класика сме учили,но Планетата гърми всеки ден  Laughing
Любимецът на Клавдия е Крум,а на Вико е Цветелина Янева.
Аз и ММ също много  я харесваме ,а и е пловдивчанка  Heart Eyes

Въртим,въртим каналите и накрая пак на Планета се установяваме  Mr. Green

П.П. Много харесвам и Галена и особено новата и песен  Blush

# 667
  • Мнения: 5 622

 Наздраве Гери  Party

Елфун, толкова съм назад с клюките и новостите около тоя канал вече, но след тая вечер яко ще наваксам.   bowuu
И хич не ми пука какво ще каже мъжът ми (той не ги долюбва или поне не докато не е на градус  Mr. Green )

Айдеее  Party (В момента неква песен с Андреа, готина е, мелодична, поздрав за всички тотално изкукали като мен  Laughing   Hug )

 Whistling

# 668
  • Мнения: 111
Добър вечер и от нас Simple Smile
Страхотни бебешоци , много сладички са всички  Hug
Ето да покажа и моите зверчета Simple Smile
Тони-бонбони и бати Ванко Wink

# 669
  • Мнения: 111
И да покажа как спим за мой ужас  Shocked, баткото си смука пръста до 3,5 год с тони-бонбони незнам до кога ще отиде  Rolling Eyes Жив и  здрав  да е ще се отучваме някак си  Grinning
Има ли някой бебок койти си смуче палеца?

# 670
  • Мнения: 5 622
 Лелее..мама на Тони и Ванко, колко ти е пораснало момчето (малкото)  Crazy

На колко месеца сега се води? Малко странно беше броенето при недоносените дечица  newsm78

А колко разлика имат твоите момчета, като гледам и те са с по-голяма разлика като при нас. Между моите синове има 6 години и 7 месеца разлика

# 671
  • Мнения: 111
Разликата им е 8 години Simple Smile Баткото е роден на 2 май , тони трябваше да е на 5 май  Wink
Точно днес имам повод да почерпя , малкото ми бижу става на 5 месеца  Simple SmileДа ми е жив и здрав !

Ето да се почерпите :



Реално е на 5 месеца , коригирани 3 месеца Wink Единствено за захранването и за ваксините ще се водим по коригираната възраст т.е от датата на термина. Когато реша да го захранвам той ще е на 8 месеца реални и 6 месеца коригирани  Grinning

# 672
  • Мнения: 5 622
 Мама на Тони и Ванко и моето бебче е на 2 май, като твоят голям син  Flutter

Да ти е жив и здрав нетърпеливия да се запознае със света навън, с мама, тати и бати, син!   bouquet



П.С. Момичета, само моя син ли няма червен конец на ръката? Колкото и снимки да гледам, всички са с конци по ръцете..Аз, обаче не вярвам в "силата на конеца"...  Rolling Eyes

# 673
  • Мнения: 2
ами трябва да се чете ,малко смесено съм го написала хихихи
Ама грешката е моя ,действително е ТАНРАХО ... просто аз съм Таня ,а мъжа ми на галено му викат РАХО... Но написано на български иначе на латиница е Raho  е сега трябва да съм се изяснила  Laughing Laughing

# 674
  • Варна
  • Мнения: 302
А добър вечер и наздраве и от мен cheers. Приспах дзвера и си сипах биричка, тъй де, за кърмата, да не помислите, че за нещо друго  Mr. Green. Да имах и аз сега една Планета да пусна за настроение, ама нямаме кабелна /той телевизора в нас стои като паметник, почти не се ползва Laughing/. Освен това нещо си прецаках звука на лаптопа, а го няма мъж ми да го оправи...

Буба, и аз не съм сложила червен конец на ръката му, все се канех, ама докато се наканя, той мина 40-те дни, а и май не съм чак толкова суеверна newsm78. А и аз по принцип се дразня да имам нещо на ръката /мартеници слагам само на първи март и толкова, после ме мързи да ги махам и слагам преди и след баня/, та сигурно ще ме дразни ако трябва и на него да слагам и махам конец преди баня...

Mного хубави деца и мами видях. Айде и аз да си покажа гарджето:

http://www.prikachi.com/images/638/3601638R.jpg
http://www.prikachi.com/images/639/3601639U.jpg

Себе си ще покажа, когато съм за показване Mr. Green.

Мама на Тони и Ванко, а няма ли начин да замениш палеца с биба? То не че е хубаво смукането на биба, ама поне като го отучваш бибата можеш да я хвърлиш, а палеца не. На кумата ми дъщеря й има лек дефект на зъбчетата /малко по-напред са й предните горни зъбки/ и има физиономия малко като на зайче в следствие на дълго смукане на палец /ама май при тях е било доста време с този навик/.

Общи условия

Активация на акаунт