Януарчета 2012 - 4 тема

  • 37 289
  • 754
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 135
Аврора Hug! Много съжалявам, не спирай да опитваш!  Hug

# 61
  • Мнения: 513
Аврора, много ми стана мъчно. Пожелавам ти душевен покой скоро, а по нататък и да опиташ отново!

Момичета, аз мисля също да отида в петък на тази лекция, така и така ще пускам болничен... Таткото също иска да идва, ама се чудя какво ще го правя там, като не разбира български много, много...  newsm78 Много е сладък, нищо не иска да изпуска Simple Smile

Връщам се да си редактирам поста, че тъкмо гледах снимките в албумчето Simple Smile
На Didka-banditka как хубаво и личи коремчето вече! Много сладка снимка!  Hug И на менина ме впечатли колажчето, много интересно се е получило и хубав спомен. За втората бременност ново колажче като блондинка. Почти не мога да позная, че си същото момиче!
И аз се наканих най - накрая да кача две снимки  Blush

Последна редакция: пн, 11 юли 2011, 23:08 от Jane Doe

# 62
  • Мнения: 19
Аврора и аз много съжалявам за загубата ти!Не се отказвай!

# 63
  • Мнения: 239
Да се разпиша и аз в новата темичка.

AvrorA, много  Hug Не се отказвай! Желая ти съвсем скоро да си в някоя съседна отчетна темичка!

На лекцията в петък, ако не ми изскочи нещо, може и аз да дойда.  Wink
Ние с таткото сме се захванали сериозно да оглеждаме за ново жилище. Надявам се да намерим нещо подходящо скоро, че и на моренце ми се ходи вече! Особено през уикенда, като се поизпразни София съвсем вече не ми се стои тук...

За пола на бебо, както вече казах нямам никакви претенции (първо бебе ни е), но виж за второто дай Боже вече ще съм по-претенциозна Simple Smile Тогава ще искам да е с различен пол от първото. Wink

Лека нощ, мамчета! Спокойни сънища!

Последна редакция: вт, 12 юли 2011, 00:51 от lovelybrud

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Добро утро, мами и бебеоци!
Аврора, нека Бога да е с теб и ако се решите, скоро да се похвалиш в отчетните! Simple Smile Кураж!
Аз вчера бях с адксо главоболие от мигрена, не мина от Парацетамол.Дразнеше ме светлината и чак тази сутрин съм по-добре.Уфф, дано не се повтаря, страшно е болезнено, погледа си не можеш да мръднеш.
Май съм единствената дето не пита за пол докторите, пък и да ми кажат няма да повярвам. защото около мен има и излъгани майчета.Simple Smile))Каквото и да е, като се роди живот и здраве, ще го видим!
Лек ден от мен на всички и много усмивки по лицата!

# 65
  • Мнения: 452
Добро утро момичета,
Аврора хиляди прегръдки, съжалявам много за случващото ти се.... кураж, не се предавай...

И ние вчера видяхме бебо, док. каза, че абсолютно не е възможно да съм го усетила, защото е много малко още -4 см. сме дълги, другия месец по това време каза, че е възможно. Естествено заради баща си явно бебо изигра такъв театър-скачане, преобръщане, смучене на пръст..., таткото и  малката гледаха, ама аз нищо не видях, та викам накрая на моя мъж да си плаща и той вика "защо аз?" и аз му казах, че ще видя бебето на консултацията, ама той като иска да гледа да си плаща  Joy
Доктора умря от смях с нас, ами малката като попита дали голо плува и колко километра е  Joy Joy Joy
Кафенце пожелавам ти да ги ошарите и кой каквото бебе иска, аз нямам претенции и таткото няма /е като че ли иска да има "дръжка ама..." не казва/ каквото такова - живо и здраво да е..
Лек ден сладурки и само хубави емоции

# 66
  • София
  • Мнения: 135
Добро утро, красавици! Как сте?
Аз се чувствам добре общо взето като изключим киселините Sad, направо ме побъркват! Вие как се справяте с тях?
Бебо, много сладки въпроси е задала твойта хубавица  Hug!
Аз следобед ще водя 6 хлапета на кино да отпразнуваме рождения ден на баткото, надявам се да ме слушат  Simple Smile.

Хубав ден ви желая!

# 67
  • Мнения: 2 483
Нямат ли край лошите новини в тази тема....  Confused

Avrora, дано съумееш да бъдеш силна духом и тялом и да не се отказваш от мечтата за трето  Praynig Надявам се скоро да се похвалиш с нова, успешна бременност  Praynig

Киселини нямам.
Нещо започнах да губя тегло, без да повръщам  newsm78 Малко е загубата, но определено върви надолу.

Момичета, благодарение на вас, вече очаквам утрешната ФМ без грам притеснение дали няма да ми кажат, че са две момченца  Blush Изобщо не бях разглеждала въпроса за еднополови близначета от гледна точка на това, че еднополовите е много по-вероятно да са си супер близки като приятели  Grinning Аз самата имам брат, при това със 7 години по-голям от мен, на когото много държа и много обичам, но нали се сещате колко общи интереси и прочие имаме  Wink

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Ив, щом си имаш рожденик, нека да бъде жив и здрав, да бъде послушен и щаслив батко!:)Дано да те слушкат децата и да си изкарат супер!
Офф, много се надявам да не с еповтори моето главоболие.Засега имам наченки на такова, дано не се усили, че не знам какво ще правя.Вчера беше ужасно гадно.И днес ми е едно замаяно.
Бебо, и нашето бебче вчера беше много подвижно, ама му се радвах с доктора:))), то си движеше ръчички и краченца и си поднасяше ръчичката към устата.Като чета вас май и другите бебчета това са правили:), малки шушулки.Дай Боже всичко да е наред!

# 69
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Тити, мерси за темата  Grinning.

Аврора, много съжалявам. Дано се възстановиш колкото е възможно по-бързо. И не се отказвай, никога не се знае.

Кафенце, стиснати палци за ФМ в сряда.

А, за пола ... ами не може да се абсолютизира така, че всяка майка искала момиче, че момчетата били по-несамостоятелни и пр. Зависи от характера и на детето, и на майката/бащата, възпитанието и куп други обстоятелства.
Аз първия път исках момче. Сега ми е все едно, но май предпочитам момиче и то само и единствено заради разнообразието в грижите. Вече знам как се гледа момче.

Хубав ден на всички  Grinning.

# 70
  • София
  • Мнения: 865
Добро утро!

Киселините и мен ме побъркват от два дена! Онзи ден беше АД. Около 6 часа мъка. Какво ли не пих... газирана вода, газирана вода с лимон, вода със сода и лимонтозо... няма и няма оправия. Накрая изнамерих вълшебната рецепта от интернет - кисело мляко. Та сега си забърквам една чаша кисело мляко с малко мед и ям.

# 71
  • София
  • Мнения: 179
Добро утро и от мен, малко да зарежа компа и хоп нова тема, трябва да се върна да си дочета старата Simple Smile. При мен много неща. Вчера бях на ФМ, бебо е много добре, пак се бонтуваше много. Има си всичко, точно в седмицата си е, 56 мм с НТ 0,6 мм. Марков ме пита искаш ли да дам предположения за пола, но не са много сигурни - 80% момиче Simple Smile, и аз грейнах, преди съм си мислила винаги че искам момче, а като ми каза момиче и някак си много повече се зарадвах, но има и 20% шанс да порасне пишле, ще видим септември Simple Smile. Каза ми, че ако искам мога и да не ходя на БХС, защото според него няма риск, но аз днес си отидох, сега чакам резултати. А на беба се заформя такова сладко носле....да го изям Simple Smile. Покрай сватбата - имам си вече рокля и обувки Simple Smile много съм щастлива че успях така бързо да си харесам. Сега на младоженека търсим костюм. Търся и някой по експедитивно да ми направи покани, че всички фирми досега ми дават някакви срокове - 10-15 дни.
Лек ден и стойте по на хладно Simple Smile

# 72
  • София
  • Мнения: 6 161
Ооо, благодаря ти Jane Doe, и вие с мъжа ти сте много сладки! То всъщност всички мами от албума са много готини, явно наистина бремеността разхубавява.  Hug
Ох, аз ще се пръсна от нетърпение до утре 15.30, тогава съм на ФМ.  Laughing
А сега да ви се пооплача малко, не бях повръщала от 1 седмица и повече и снощи цяла вечер повръщах и имах зверско главоболие.  Sad
И аз стягам сватба, ама чак на 10.09. Имам много време, а коремчето ще ми е огромно дотогава, ама здраве да е.   bouquet

# 73
  • София
  • Мнения: 135
Шоколадово бонбонче благодаря ти!   bouquet
Киара, ще пробвам и аз кисело млекце!  Hug

# 74
  • Мнения: 2 483
Момичета, я споделете утре кой къде е на ФМ?

Аз съм от 14.40 ч. при Марков и сигурно поне час ще се забавя, че нали две плодчета ще оглежда  smile3539

Общи условия

Активация на акаунт