Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са симптомите на кървене и зацапване по време на бременност?
Как може да се определи полът на бебето по време на бременност?
Какви са съветите за справяне с жегата по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са симптомите на кървене и зацапване по време на бременност?
-
Как може да се определи полът на бебето по време на бременност?
Половите органи на бебето могат да бъдат видени при ултразвук след 13-та седмица, когато апаратът е подходящ. В ранните седмици лекарите определят пола въз основа на части от бедрената и тазовата кост. Важно е да се има предвид, че определянето на пола може да бъде с по-голяма сигурност в по-късните етапи на бременността.
-
Какви са съветите за справяне с жегата по време на бременност?
-
Какви са симптомите на ниско кръвно налягане по време на бременност и как може да се подобри състоянието?
-
Какви са мненията на майките относно предпочитанията за пола на бебето?

С термин 26 януари. На 21 този месец стискам палци да разберем дали ще е мъж или госпожица, макар че моето 6то чувство говори, че ще е мъж, колкото и на таткото да му се ще да е щерка
донякъде съм на твоята позиция и го приемам почти лично
!!! Съответно нямам и желание да се записвам при другия лекар там. Та утре си отивам при една препоръчана лекарка, дано се запиша при нея и да започна да пускам изследвания, че още нищо не съм правила.
! Така се радвах на маминките с трето бебе на път! Аз съм на принципа "Господ си знае работата", не че това е голямо успокоение, но ... И никакво отказване!!! С тази голяма заразителна усмивка ... зареди се с позитивизъм и дано скоро се запишеш в следваща отчетна темичка
!

Аз обаче не съм сигурна,че вярвам в това на 100 %,защото ми се струва рано още,но ще видим какво ще излезе накрая.Другия месец съм на ФМ и ще видим какво ще ми кажат.
Цоп и аз тук