Отговори
# 60
  • Мнения: 3 114
Диана, честита месечинка на Влади   ura.
Децата са на периоди, организмът във всеки момент има различни нужди.

# 61
  • Мнения: 343
Привет и от нас!
Незнам вие как се оправяте, но за мен е изключително трудно. Тези 3 деца направо ми разказват играта. Опитвам се да се грижа за тях и да поработвам по малко и време за мен не остава. Сега съм изпратила малките батковци на село, та успях да си открадна малко "почивка" Simple Smile
Първо искам да се похваля с най-големия. Тази година завърши 7-ми клас с пълно отличие и е приет по първото си желание - немска езикова гимназия. Много съм горда с него.
Последния месец ни нападнаха едни болести.. ужас. С много висока Т и възпалено гърло. И тримата бяха на АБ, че и малкия батко го повтори, но се надявам, че всичко вече мина.
За Лъчето мога да кажа само, че е голям чаровник и голям инат. Имам проблеми с храненето му. Имам чувството, че си отглеждам цицоман. Непрекъснато настоявам да яде каши или пюрета, но за сега не мога да кажа, че имаме твърдо заместени хранения. Това ме притеснява, тъй като вече и нуждите на организма му са различни. Когато прочетох и за анемията на Дани направо ми се изправи косата. Та май няма да е зле и аз да пусна едни изследвания, още повече, че на 6 мес. имаше нисък химоглобин, изписаха му Малтофер и после никакви контролни изследвания не пуснаха. Thinking
Иначе е голям кусльо. Види ли ме да хапвам нещо иска и той.  Laughing
Беличките също ги творим една след друга. Вече пълзи доста бързо, изправя се, придвижва се по мебелите, събаря каквото достигне, отваря шкафове и чекмеджета, разкъса тапетите в стаята, а види ли отворена врата и се изстрелва на секундата.
Много ми се иска да отидем доморенцето, но сама не се наемам. А толкова ми се ходииии  Sad
Целувки на всички вече порастнали бебета!  Heart Eyes

П.п. Приемам всякакви идеи как да го накарам да се храни нормално!

# 62
  • Мнения: 2 281
Браво за отличникаq alexa-smile! И аз имам един отличник - току-що научих, че брат ми си е взел държавния изпит с 5. Много се гордея с него, защото работи и беше занемарил ученето. После за шест дни взе седем изпита, а накрая успя и да се дипломира!!!

Забравих да кажа, че моята щерка вече се качва на дивана  Twisted Evil Оттук нататък дупе да ми е яко.

# 63
  • Мнения: 287
Ние от днес сме на детска кухня  Mr. Green
С първото ядене нямах успех и си мислех, че няма да яде, но супичката и кремчето ги излапа за секунда  Laughing Да си призная това, което не го яде и аз не го одобрих  Whistling
Тези дни ще видим, но силно се надявам да яде с охота. Такова разнообразие аз не мога да му осигуря, освен ако не съм по цял ден над печката  Crazy
Все още си чакаме първото зъбче, не пробива и това е  Crossing Arms
Лека вечер от мен  newsm46

# 64
  • Мнения: 148
Хайде и ние да се разпишем  Hug
Добре сме, растем и всеки ден откриваме света.... Днес (т.е. вчера) бяхме на ДК - 9 кг (+0,400 гр) и 76 см (+ 3 см). Много съм доволна  newsm10!!!
Да споделя за уменията - правим боц, показва колко ще стане голям, как прави бау-бау, как диша кучето, как прави кончето (последните две се показват единствено, когато е на кеф), катери се навсякъде и все още не пълзи усилено, а лази като войник Grinning.
Все още сме беззъби... А аз се оциклих  Rage Много кофти!
Преди малко разглеждах различни рецепти за бебета и нещо ми дойде музата, та сега подготвям седмичното меню - здравословно и разнообразно!
Честити месечинки на всички пораснали дечица! Поздравления и за всички християнчета!

# 65
  • Мнения: 214
Здравейте от нас
бяхме на ДК качили сме 100грама и 1см
вече е 9600 и 78см
не съм много доволна ама на това неядене последният месец няма какво друго да е
последните дни хапва от кухнята супичката
десертите винаги си ги яде. днес успях да го поизлъжа да хапне и основното си
патешко с ориз и зеленчуци, да видим за вечеря супата ще я яде ли...
надявам се,че лека полека ще свикне с кухнята че такова разнообразие няма как да го осигуря ако не съм по цял ден в кухнята  Blush
педи ми забрани да го водя на плаж ...
Фонтанелата се е затворила напълно,следващият месец имаме ваксина не разбрах каква ама..ще го боцкат и кръв и урина също ще е следващият месец и после вече започваме през 3м да ходим на ДК
Много започна да се пуска, прави една две крачки и пада и така по 2-3 пъти на ден
пуснат е из апартамента винаги като сме си у дома и е голяма игра с всичко  Mr. Green
Проби ни още едно зъбче вчера, сега има 2 долу 2горе(наполовина пораснали) и едино пробило долу
Много ни измъчи  Confused
това е накратко

 Hug Hug Hug Hug

# 66
  • у нас
  • Мнения: 1 871
днес моята принцеса става на 10м Heart Eyes Party

днес сме на ДК- вече на наддаване не се и надявам, ми да не е свалила ooooh! не ще да яде и това е. Особено от кухнята.... тя дено от там ми яде 2 дни та не мога и да си почина, а трябва да готвя Laughing

при нас е абсолютен мор Rolling Eyes не можеш да си покажеш носа преди 6-7ч вечерта, ми до сега пък и пържих пил хапки с корнфлейкс и пикантни картофки Flutter довечера да пием по едно пиене за здраве Peace

и ние решихме да правим кръщене, ще подавам документи за ясла, за море се стягаме.... Crazy абе веселба Peace Laughing

Честито на всички празнуващи, кръстени и т.н  bouquet

# 67
  • Варна
  • Мнения: 2 105
Бебчоооооо, къде се покри???Кой ще почепи за вашите месечинки?

# 68
  • София
  • Мнения: 5 752
Здравейте!
ДНес моите дъщерички направиха 1 госинка и вече са и Християнчета  Heart Eyes
ДА са ни живи и здрави!
А ето я и тортата ни:

# 69
  • шумен
  • Мнения: 25
Честит рожден ден на Вики и Валя! Да са живи и здрави и много щастливи!

# 70
  • Мнения: 148
♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥Димяни ♥ да са ви живи и здрави малките кукли! Много радост да ви носят и винаги да предизвикват усмивките ви! Бъдете щастливи! Покажи ни снимки на двете принцески  Hug

# 71
  • Мнения: 11
Здравейте, момичета!
Еей, днес много близначета празнуват Simple Smile!
Честита последна месечинка на Ясин и Арзу на beb4o и предпоследна на Рая на Tommelise bouquet!
Честит Рожден Ден на момичетата на Димяни   bouquet!
Живи и здрави да са ви всички дечица!
Всъщност поздравите идват малко на патерици от мен, да взема направо да почерпя и за нашата 11-та месечинка Simple Smile. Щастлива съм, но чувствам и малко носталгия Simple Smile. Честито и на LITA, и на kittykat


antonia, diana.pd, aissa80, много са ви порастнали момчетата! Страхотни са!

fata_morgana, къде се загуби? Как сте? Не минавай само със "запис" Simple Smile.

alexa-smile, радвам се, че се появи и че вече сте добре! Ох, то на мен и с едно ми е трудно на моменти Simple Smile. Е, вярно, че аз ходя и на работа де Wink.

# 72
  • Мнения: 2 922
Здравейте, момичета!  wavey
Не ми стига времето да се разпиша в новата тема  Grinning
Постоянно съм в движение или имам нещо за правене.

За варненската среща: Адреналинка предложи Дружба - аз мога да стигна до там, но зависи и от другите дали ще могат.
Иначе мога да предложа Пико на плажа - доста често сме там - има забавления за по-големите деца. Ходим към 18 - 18.30.
А през деня също мога, стига да е някъде на хладно  Laughing

Друго - Алекс яде храната от дет. кухня с апетит. Май няма нещо, което да не харесва. А аз наблюдавам подобрение в кухнята от времето, когато вземах за дъщеря ми, например. 
Има 3 зъба, пълзи по някакъв негов много смешен начин.

Честито на всички с повод за празнуване!   bouquet

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 1 567
Здравейте мами Simple Smile!
Докато малките си вземат сутрешната дрямка от половин час да драсна някой ред Simple Smile!Ние излизаме след малко, за да си вземе кухнята и после се прибираме в жегите за обяд и сън.И после към 17 часа пак навън, до към 20,00 часа.Жеги, не жеги, излизаме, защото вътре полудяват Wink
Храним се добре!Ядем всичко от кухнята, която е много добра, наистина, нищо че е държавна!
Със зъбите сме Криси:Алекс - 8:0  Laughing Дали ще пробие поне 1 зъбче до роженния ден на Алекс... Laughing Не, че се притеснявам, то си личи как са набъбнали, но... няма още!За сметка на това Криси ги вади като на поточна линия.Една нощ не спи и на сутринта знам че има зъбче Simple Smile
Честито на всички празнуващи!
Усмихнат ден на всички  Heart Eyes!

# 74
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
За варненската среща: Адреналинка предложи Дружба - аз мога да стигна до там, но зависи и от другите дали ще могат.
Честито на всички с повод за празнуване!   bouquet

много ще се радвам ако се организираме тук да се видим Simple Smile

ние ядем част от кухнята ,без десерт и грис не харесваме Simple Smile
ПИшкаме и акаме на гърненце .Аз не държа на това много ,но като си я сложа все си прави нещо и мн обича да опипва какво хиии,все ръцете са и между краката да провери Simple Smile

честито на всички месечинки и годинки Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт