Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Забравена парола

• 2 928
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
Пиша Ви лично съобщение.

# 16
  • Bulgaria
Здравейте, влязох платформата и се регистрирах чрез ФБ. Искам да променя името си и да скрия мейла. За потвърждение на промените, платформата ми иска парола. Но съм направила регистрация без парола. Как да постъпя?

Последна редакция: сб, 15 фев 2020, 21:05 от Irena Deliyska 658624

# 17
Пиша Ви лично съобщение.

# 18
    Здравейте и при мен е същия проблем, ще ми помогнете ли да си променя паролата
    Здравейте, влязох платформата и се регистрирах чрез ФБ. Искам да променя името си и да скрия мейла. За потвърждение на промените, платформата ми иска парола. Но съм направила регистрация без парола. Как да постъпя?

# 19
    Пиша Ви лично съобщение.

# 20
    Моля, пишете и на мен. Искам и аз да си сменя паролата, а не виждам как да го направя.
    Благодаря.

# 21
    Здравейте,
    и аз съм със същия проблем. Ползвам паролата, която ми е изпратена на пощата, но излиза, че е грешна. А искам да променя някои неща в профила си. Регистрацията ми е през фейсбук.

# 22
    Пишете ми лс.

# 23
    И аз искам нова парола

# 24
    Пиша Ви лично съобщение.

# 25
    Здравейте!
    Опитвам се да вляза в акаунта си, но поради забравена парола, не успявам. Изпращам запитване по user name и ми излиза съобщение, че ми е изпратен линк на пощата, с който да си сменя паролата. Писмо, обаче, така и не се появява.
    Моля за съдействие!   bouquet

Здравейте! Имам регистрация в сайта от доста години, чета, но рядко пиша. Днес имах желание да се включа в някои теми, обаче се появи същият проблем, не получавам линк за възстановяване и си направих нов профил. Проблем на платформата ли е? 🙄

# 26
    Изпратете ми на лс профила, на който искате да възстановите паролата, защото този, който виждам, е неактивен от  година и половина.

# 27
    Здравейте, забравила съм си паролата, как да постъпя за да получа нова?

# 28
    Пиша Ви лично съобщение.

Общи условия

Активация на акаунт