Забравена парола

  • 4 511
  • 60
  •   1
Отговори
Здравейте!
Опитвам се да вляза в акаунта си, но поради забравена парола, не успявам. Изпращам запитване по user name и ми излиза съобщение, че ми е изпратен линк на пощата, с който да си сменя паролата. Писмо, обаче, така и не се появява.
Моля за съдействие!   bouquet

# 1
  • Мнения: 6 313
Проверете първо дали случайно писмото не е отишло в папката за спам.

Ако и там го няма - пишете ми от мейла, с който е регистриран акаунта, на mamma (at) bg-mamma.com (заменете (at) с @) и ще Ви изпратя нова парола.

# 2
  • Мнения: 1
Здравейте, опитвам се да променя нещо в профила , но при изписване на паролата ми дава, че е грешна .Защо ?

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 3 015
В мейла си по регистрация, следва да имате съобщение с паролата, която Ви е дадена за влизане във форума.
Ползвайте нея за вход (без токата накрая).

# 4
  • Мнения: 6 622
Здравейте, в мейла, с които е правена регистрацията ми не е влизано отдавна и съответно вече е невалиден. Паролата ми е запаметена на устройствата от които влизам, но при опит да вляза от нова устройство се оказа, че съм я забравила. Как мога да я възстановя?

# 5
  • Мнения: 35 872
Ако все още имате проблем с паролата, пишете ми лс.

# 6
  • Мнения: 15
Проверете първо дали случайно писмото не е отишло в папката за спам.

Ако и там го няма - пишете ми от мейла, с който е регистриран акаунта, на mamma (at) bg-mamma.com (заменете (at) с @) и ще Ви изпратя нова парола.

Здравейте,
Аз имам същия проблем. Може, ли и на мен да ми изпратите нова парола?
Благодаря!

# 7
  • Мнения: 35 872
Пиша Ви лично съобщение.

# 8
  • Мнения: 42
Здравейте и аз имам проблем,може ли нова парола?

# 9
  • Мнения: 35 872
Пиша Ви лс.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 14 090
И аз имам проблем с паролата. За този форум се оказва, че не е тази, която беше преди (не помня дали съм я сменяла), в пощата си също не мога да вляза, защото имали нова политика за сигурност или не знам какво, но резултатът е, че и там не мога да вляза или да получа нова парола.
Аз съм си. Тук съм от служебния компютър, който ме пази логната, и не смея да изляза. Wink
Мога ли да изпратя друг мейл, чрез който да стане смяната на паролата за този форум?

# 11
  • Мнения: 35 872
Пиша Ви лс.

# 12
  • Мнения: 3
Здравейте, искам да си сменя паролата, тъй като не я помня.. Sad не мога да намеря и имейла за регистрация (най-вероятно съм го изтрила). Не виждам никъде в настройки опция за смяна на парола. Благодаря ви предварително!

# 13
  • Мнения: 35 872
Минете от мобилната на обикновената версия. Бутонът за промяна на версията е най-долу на екрана върху черната лента.
Ако не успеете да редактирате профила си в обикновената версия, пишете ми лично съобщение, за да Ви помогна.

# 14
  • Мнения: 368
Привет и от мен,
Не мога да си сменя паролата понеже не помня старата.
Влизам с Facebook профила си, но искам да мога да влизам и без него.
Мейла от регистрацията ми е актуален. Но съм изтрила най-най-първия мейл през 2006-та
Благодаря за съдействието на който се включи!

# 15
  • Мнения: 35 872
Пиша Ви лично съобщение.

# 16
  • Bulgaria
  • Мнения: 1
Здравейте, влязох платформата и се регистрирах чрез ФБ. Искам да променя името си и да скрия мейла. За потвърждение на промените, платформата ми иска парола. Но съм направила регистрация без парола. Как да постъпя?

Последна редакция: сб, 15 фев 2020, 21:05 от Irena Deliyska 658624

# 17
  • Мнения: 35 872
Пиша Ви лично съобщение.

# 18
  • Мнения: X
Здравейте и при мен е същия проблем, ще ми помогнете ли да си променя паролата
Здравейте, влязох платформата и се регистрирах чрез ФБ. Искам да променя името си и да скрия мейла. За потвърждение на промените, платформата ми иска парола. Но съм направила регистрация без парола. Как да постъпя?

# 19
  • Мнения: 35 872
Пиша Ви лично съобщение.

# 20
  • Мнения: 133
Моля, пишете и на мен. Искам и аз да си сменя паролата, а не виждам как да го направя.
Благодаря.

# 21
  • Мнения: 126
Здравейте,
и аз съм със същия проблем. Ползвам паролата, която ми е изпратена на пощата, но излиза, че е грешна. А искам да променя някои неща в профила си. Регистрацията ми е през фейсбук.

# 22
  • Мнения: 35 872
Пишете ми лс.

# 23
  • Мнения: 18
И аз искам нова парола

# 24
  • Мнения: 35 872
Пиша Ви лично съобщение.

# 25
  • Мнения: 9
Здравейте!
Опитвам се да вляза в акаунта си, но поради забравена парола, не успявам. Изпращам запитване по user name и ми излиза съобщение, че ми е изпратен линк на пощата, с който да си сменя паролата. Писмо, обаче, така и не се появява.
Моля за съдействие!   bouquet

Здравейте! Имам регистрация в сайта от доста години, чета, но рядко пиша. Днес имах желание да се включа в някои теми, обаче се появи същият проблем, не получавам линк за възстановяване и си направих нов профил. Проблем на платформата ли е? 🙄

# 26
  • Мнения: 35 872
Изпратете ми на лс профила, на който искате да възстановите паролата, защото този, който виждам, е неактивен от  година и половина.

# 27
  • Мнения: X
Здравейте, забравила съм си паролата, как да постъпя за да получа нова?

# 28
  • Мнения: 35 872
Пиша Ви лично съобщение.

# 29
  • Мнения: 167
Моля за помощ относно забравена парола.

# 30
  • Мнения: 35 872
Имате лично съобщение.

# 31
  • Мнения: 14
Здравейте, направих си нов профил, защото не си спомням паролата на стария и мейл адреса, от който беше създаден.
Има ли някакъв вариант все пак да възстановя стария си профил - edna0112 ?
Благодаря

# 32
  • Мнения: 35 872
При положение, че не помните нито паролата, нито имейл адреса на стария профил, ще продължите да ползвате новия.

# 33
  • Мнения: 5
Здравейте!
И аз не си знам паролата. Влязох с фейсбук профил, но искам да променя името което ми изписва, но не си знам паролата.
Не е тази от фейсбук. Какво да правя?

# 34
  • Мнения: 14
Здравейте, искам да изтрия профилът си но ми трябва парола но а аз съм влязала с Фейсбук и не помня коя съм сложила моля ви за съдействие

# 35
  • Мнения: 35 872
Писах Ви лично съобщение.

# 36
  • Мнения: 4
Здравейте!Аз също имам проблем при влизането на в предишния ми профил.Влизам през фб.. но за парола съм я забравила .. Моля за съдействие

# 37
  • Мнения: 35 872
Напишете ми лично съобщение с линк към предишния Ви профил.

# 38
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 647
Здравейте! Забравила съм си  акаунта и паролата в БГ - Мама... Помогнете!

# 39
  • Мнения: 35 872
Потребителско име: kuzmanova.ek@abv.bg
Как да смените паролата си или да поискате нова можете да прочетете тук.
Скрит текст:
Цитат
Ако не помните текущата си парола и желаете да я смените, ще е необходимо да излезете от профила си  и да използвате функцията "Забравена парола" - системата ще изпрати писмо на указания в профила Ви имейл адрес.

# 40
  • Мнения: 1
не знам паролата.petur.bojidarov1974@abv.bg

# 41
  • Мнения: 35 872
Как да смените паролата си или да поискате нова можете да прочетете тук.
Скрит текст:
Цитат
Ако не помните текущата си парола и желаете да я смените, ще е необходимо да излезете от профила си  и да използвате функцията "Забравена парола" - системата ще изпрати писмо на указания в профила Ви имейл адрес.

# 42
  • Мнения: 324
Здравейте,
Мейлът, с който е правена регистрацията в бг мама преди години, не е използван скоро и  вече е невалиден. Паролата ми е запаметена на устройствата, от които влизам и при опит да вляза от ново устройство, се оказва, че съм я забравила.
Как мога да я възстановя?
Благодаря предварително за съдействието.

# 43
  • Мнения: 64
Здравейте, имам подобен проблем на горния.
Направила съм си регистрацията с мейл, който не е използван много дълго и вече е деактивиран. На устройствата, на които отварям форума, паролата и мейла ми се попълват автоматично и така ползвам профилът.
Опитах се да сменя мейла с този, който е актуален и ползвам в момента, но след като въведа парола (тази която е запазена и автоматично се логвам с нея) за потвърждение ми изписва, че е грешна.
Как мога да си актуализирам мейла?
Благодаря предварително.

# 44
  • Мнения: 35 872
Пиша Ви лс.

# 45
  • Мнения: 2
Здравейте при промяна за нова парола и изписването й, и след това при "пействане" на изпратената ми от вас за текуща парола ми изписва "грешна парола"  ?

# 46
  • Мнения: 35 872
Пиша Ви лс.

# 47
  • Мнения: 161
здравейте,
и аз съм си забравила паролата и влизам само през ФБ, а искам да не влизам през него, може ли да ми изпратите нова парола и на мен на мейла от профила ми.

# 48
  • Мнения: 35 872
Пиша Ви лс.

# 49
  • Мнения: 1 367
Здравейте! Забравила съм си паролата за вход в bg-mamma. Изпращам заявка за забравена парола, но на мейла не получавам нищо. В мейла, с който е правена регистрацията, не съм влизала отдавна, съответно сега като влязох нямаше никаква кореспонденция. Как мога да възстановя паролата? Благодаря предварително.

# 50
  • Мнения: 35 872
Пиша Ви лс.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Здравейте,
Имейлът с който съм регистрирана тук е вече невалиден, опитвам да го сменя с актуалният ми имейл, но ми излиза че вече имам друга регистрация на него (която не си спомням). Как мога да разреша този проблем?

# 52
  • Мнения: 35 872
Пиша Ви лс.

# 53
  • Мнения: 1
Здравейте аз имам същия проблем може ли и на мен да пишете.

# 54
  • Мнения: 35 872
Пиша Ви.

# 55
  • Мнения: 4
Може ли и на мен да изпратите нова парола?
Благодаря.

# 56
  • Мнения: 35 872
Поискайте нова чрез функцията за забравена парола.

# 57
  • Мнения: 10
Здравейте,
може ли да помоля за съдействие,
влизам с фесбук акаунт, но мейла който използва е невалиден, не знам паролата с която влизам и нямам достъп до мейла.

# 58
  • Мнения: 35 872
Пиша Ви лс.

# 59
  • Мнения: 1
Привет.

-Narcissa-
съм. Чистих браузъра преди няколко дни и съм затрила всички пароли. Тази за форума се оказа, че не е, която си мислех. В Гугъл профила ми също не е запаметена. Регистрацията е с АБВската ми поща, която спрях да ползвам заради постоянни технически проблеми, тъй че и възстановяване на забравена парола не е вариант.
Какво мога да направя, за да си вляза в профила?

# 60
  • Мнения: 35 872
Имате лс.

Общи условия

Активация на акаунт