Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 41

  • 30 137
  • 725
  •   1
Отговори
# 675
  • Пловдив
  • Мнения: 34 223
Lilims, браво за клипчето.....Е, момичета най-после...

# 676
  • Пловдив
  • Мнения: 34 223


От мен - на снимката пише.....До сутринта - на кафе....

# 677
  • Мнения: 12
Момчето играе прекрасно, само очите и ръцете да му гледаш без да говори можеш да разбереш какво иска да каже. Нямам обяснение за това как го прави, сигурно това е вродено, невероятен талант. Колям киноман съм, гледала съм безброй филми, но да видя такова нещо ми се случва за първи път. Не искам да обидя Берен, но той играе една идея по-добре от нея.

                Подкрепям - дори не само една идея според мен...Аз също съм киноманка - имам 35 стаж!? Mr. Green Joy Joy Joy

                 Тя също израства - но я гледах в първите и сериали , дори с Махсун не ми е убедителна. При Енгин е талант, не толкова визия , колкото талант и затова ми става най-симпатичния от актьорите в сериали... Искам до го видя и в игрално кино...



             

# 678
  • Мнения: 12

Ааа, тази Мелиса Нарин ли била? И НА МЕНЕ НЕ МИ ХАРЕСВА!!! Страшно безизразна, милата...то вярно, че и ролята й, образът й е един...страдалчески, ама тя може да го направи толкова добре. Гледам, не е грозна, освен това има страшно големи очи, които могат да бъдат къде къде по-изразителни, ама...кой колкото си може, нали така? Crazy

         Тинтири - гледала съм  я в игрално кино..Много е добра... Освен това не разбираме езика, не можем да и дадем оценка..На нея този сериал и е пилотен...След него се снима в игрално кино...
          Гледах я в Ловен сезон - още там ми напомняше на Холи Хънтър - знаете , че тя в Пианото играе с очите си , защото е няма...
 
          На нов комп съм , ако знаете колко трудно пиша...Свикнах на фонетичната...Сега на BG  ми е трудно - срам !? Mr. Green ooooh!

# 679
  • Мнения: 31

Ааа, тази Мелиса Нарин ли била? И НА МЕНЕ НЕ МИ ХАРЕСВА!!! Страшно безизразна, милата...то вярно, че и ролята й, образът й е един...страдалчески, ама тя може да го направи толкова добре. Гледам, не е грозна, освен това има страшно големи очи, които могат да бъдат къде къде по-изразителни, ама...кой колкото си може, нали така? Crazy

         Тинтири - гледала съм  я в игрално кино..Много е добра... Освен това не разбираме езика, не можем да и дадем оценка..На нея този сериал и е пилотен...След него се снима в игрално кино...
          Гледах я в Ловен сезон - още там ми напомняше на Холи Хънтър - знаете , че тя в Пианото играе с очите си , защото е няма...
  
          На нов комп съм , ако знаете колко трудно пиша...Свикнах на фонетичната...Сега на BG  ми е трудно - срам !? Mr. Green ooooh!



Нямам такъв натрупан "филмов стаж" като вас! Hug
Исках просто да кажа, че в този филм тази актира не ми харесва. Не е изразителна. И не ми трябва да знам езика, за да го твърдя.
Езикът според мене не е важен. Лицата, телата на хората говорят. Всъщност, лично по мое мнение, езикът е последното нещо, което "изразява" емоцията и чувството, което е завладяло един човек. Когато някой казва "Мразя те" и това мразя те наистина е почувствано, то всичките му сетива го излъчват - очи, скули, мускули, лице...всичко говори за това "мразя те". Пример само.
Била съм на немски театър - моноспектакъл, без да разбирам грам немски. Почти във всеки един момент обаче можех да кажа какво чувство пресъздава актьора. Не езикът е водещ, човекът говори с цялото си същество, с тялото си, с всичко. Думите са просто...допълнение.
Разбира се, това е само моето мнение. Hug

P.S. При Енгин точно това се получава. Когато е ядосан - цялото му същество говори за това - очите светят гневно, лицето е напрегнато до краен предел, жестовете, движенията на тялото - резки, отсечени, обратно - когато е нежен, романтичен...така, разбрахте ме. Тоест - когато го гледам, не ми е нужно да разбирам какво казва, за да разбера дали е ядосан, дали е притеснен, дали го е страх, дали е развълнуван, дали е смутен и т.н. Докато при тази актриса - Мелиса, въобще не разбирам какво се случва с нея, задължително ми трябва превод на думите й, за да разбера какво точно става - уплашена ли е, разтревожена ли е, ядосана ли е, развълнувана ли е, зарадвана ли е...Лицето й е едно и също. Да, в такъв случай трябват думите.

# 680
  • Варна
  • Мнения: 8
тинтири Защо се мъчиш на бг , когато си свикнала вече...не от компа ,  а отгоре в дясно си смени на фонетика...

# 681
  • Пловдив
  • Мнения: 34 223


Добро утро. Нека новата седмица да е по-прохладна и повече дами да сядат пред компютъра.

# 682
  • Пловдив
  • Мнения: 34 223


В подкрепа на поста на тинтири....Всичко говори.....

# 683
  • Пловдив
  • Мнения: 34 223



Сутрешен поздрав с песента АКО БЯХ ОБЛАК - но със нашите сладури...

http://www.youtube.com/watch?v=3OFi0g44X9E

# 684
  • Мнения: 0



http://www.youtube.com/watch?v=Jp5-cZra1Ho

Добро утро и от мен с един от лубимите ми клипове. Успешна сесмица.

# 685
  • Пловдив
  • Мнения: 34 223



Малко история. Вътре има кадри и от филма Кадер - с него е спечелил наградата за най-обещаващ млад актъор и талантлив...

http://www.youtube.com/watch?v=zT8-8Jle7Vs

# 686
  • Мнения: 132
Здравейте !

Кадри и на двамата от  състезанието,в което са участвали .Вие може и да сте ги виждали , но за мен беше нещо ново .

Върнете на дата 17 юли  23:32:30

http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=tntturk

# 687
  • Мнения: 12 009
Добро утро! Hug

Успешна седмица!  bouquet

# 688
  • Пловдив
  • Мнения: 34 223


В три роли....

# 689
  • Пловдив
  • Мнения: 34 223


Двамата - сладури....

Общи условия

Активация на акаунт