Отговори
# 60
  • Мнения: 33
Здравейтеее момичета Simple Smile
как сте в тажи адска жега? аз минавам да се отчета след днешния преглед ... имам си 857грамов пич,добре наддава,всичко му е наред а аз от началото на бременността вече съм +10кг-в шок съм!!!
като изключим килцата ми съм спокойна,че катастрофата не е повлияла на нашет бебенце-каскадьорче Simple Smile доктора каза ,че си е в седмиците и си е в норма със грамчетата...
за сега толкова от мен,отивам назад да ви изчета...
хубав и прохладен ден ви  желая Simple Smile  bouquet

# 61
  • Мнения: 1 262
BLackKisSs, aз също много се шашкам с килограмите, макар че ми казаха да ям повече заради екстремно ниския хемоглобин. Вече се примирих, че ще заприличам на прасенце докато родя, но приятелки ме успокояват, че после бързо ще си върна предишните килограми. Дано е така де. Една приятелка качи 30 кг през бременността, а сега е кожа и кости. Свалила е повече, отколкото преди да забременее. Друга качи 18 кг и сега изобщо не й личи да е раждала. Сестра ми също до миналата година приличаше на прасенце (като тя продължи да качва след раждането), но в един момент се амбицира и свали 16 кг за 6 месеца. Сега е като модел. Успокоявам се, че може и аз да съм така, но все пак си зависи от нас. Явно не е добре да се ограничаваме през бременността, но след това можем да опитаме.  Wink Честит ти юнак! Да се развива все така добре. Simple Smile
Ще попитам всички момичета от форума - вие ориентирахте ли се вече към родилен дом
и чули ли сте, че цените може да се вдигнат в края на лятото или началото на есента (точно когато се пада да родим)?

# 62
  • Мнения: 19
A_H_I_L_E_A  аз отдавна съм решила че ще раждам в майчин дом за цени не мога да кажа защото ще се публикуват в сайта след като приключи ремонта на 3-тия етаж така ми каза акушерката като ходих на ден на отворени врати

# 63
  • Мнения: 102
Аз също съм се насочила към Майчин Дом за раждането  newsm78

# 64
  • Мнения: 15
Здравейте,
аз въпреки жегите спя много от самото начало и си проспивам живота. Задължително се събират около 10-12 часа, а бебока като се роди - не знам как ще свикна с режима, то такъв сън като моя няма.

Относно обръщението към свекърите - от самото начало започнах да им викам по имена и така до ден днешен, не ме притенява по никакъв начин това.

Моето бебче е едно от най-мързеливите, сигурно на майка си прилича, но и малко се притеснявам. Много рядко ме бушонира здраво и то през деня почти не го усещам, само вечер като си легна:(От няколко месеца му пускам всеки ден детски песнички и много често реагира на тях-не знам дали е случайно, но съвпаденията станаха много:) Когато баща му му говори, започва да рита, а мен изобщо не ме отразява:(

И тъй като скоро получих дисковете от сватбата ни и много си ги харесвам, искам да споделя радостта си с вас, това са 3 клипчета, които е монтажирал ММ - той с това се занимава - заснемане и монтажиране на всякакви тържества:) Такмо ще добиете представа как изглеждам с 9 кг по-малко:)





# 65
  • Варна
  • Мнения: 138
Привет, момичета
Днес пуснах урина за изследване, заради подутите крака, че много ме наплашиха с тоя албумин. Специално в лабораторията попитах изследва ли се в ощата урина - увериха ме, че да. И сега гледам в показателите никъде няма изрично изписано албумин. Кое е важното в случая - белтък ли ?? newsm78

# 66
  • Мнения: 9
silvi-85 , страхотен клип! Много професионално направен, много ми хареса! Като че да гледах филмче на Дисни с някой принц и принцеса Heart Eyes

nnnnn, албумина е белтък, така че предполагам точно този показател се гледа. Никак не е шега работа, на теб завишен ли ти е?

И аз ще раждам в Майчин дом, но е планирано секцио. Цената там за избор на екип е една от най-ниските, така че не се притеснявам, за сега Thinking

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 1 716
Силви 85, просто страхотно, много приказно ... Сякаш гледах трейлъра на романтичен филм... Поздравления за красотата ви и за способностите на мъжа ти!   bouquet

# 68
  • Мнения: 102
silvi-85 Страхотен клип, много красива сватба   bouquet

Alter Ego  ако не е тайна насочила ли си се към доктор за секциото?

nnnnn в общата хистология на урината албумина или го имам или не в самите резултати е ими + или -. и аз трябва да отида утре да пусна една урина преди 2-3 седмици нямах албумин,но сега повечко ми се подуват краката  newsm78

# 69
  • Мнения: 9
labella, аз ще бъда при д-р Румен Димитров, шефа на Фемина. Той в екип с хирург ще ми прави операцията, че и пъпна херния ще оправям.

# 70
  • Мнения: 102
labella, аз ще бъда при д-р Румен Димитров, шефа на Фемина. Той в екип с хирург ще ми прави операцията, че и пъпна херния ще оправям.

Да видях го случайно като бях миналия път във Фемина. Аз съм се насочила към доц. Карагьозова  Thinking

# 71
  • Мнения: 2
silvi-85 и трите клипчета са страхотни, вие също Simple Smile Много красива сватба, дано винаги сте така влюбени както изглеждате там!

# 72
  • Мнения: 873
silvi-85 и трите клипчета са страхотни, вие също Simple Smile Много красива сватба, дано винаги сте така влюбени както изглеждате там!
само да добавя-когато наесен бебето обсеби ежедневието ви и когато усетиш, че те напада депресията(която и без това е характерна за есента), пуснете си тези клипчета и дори можете да ги гледате заедно с бебето Hug

момичета, у нас най-после се разхлади навсякъде Party чистичко е и вече с удоволствие се прибирам вкъщи. а днес, по случай това, че навлизам в последния триместър на бременността, купих на беборана едни малки прасковени ританки Heart Eyes

моята friend още не е родила. разказа ми, че снощи е имала доста интензивни и болезнени контракции и тъкмо, когато се е зарадвала, започнали да затихват и в 2ч. през ноща спряли Thinking

# 73
  • София
  • Мнения: 755
Silvi страхотно изглеждате и двамата, прекрасен съвместен живот ви желая   bouquet

# 74
  • Мнения: 1 262
silvi-85, клипът е невероятен и двамата със съпруга ти сте много красиви и сладки. Клипът ме зареди с много положителни емоции и вдъхновение.   bouquet
Пожелавам ви да сте все така влюбени един в друг, щастливи и да се обичате по същия начин до края на живота си.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт