Офф

  • 1 523
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 111
Мой познат рентгенолог и мамолог ми обясни наскоро, че силиконът се имплантира на мястото на млечните жлези, т.е. жлезите се изваждат и край. В такъв случай не може да се кърми. Cry
Май няма такова нещо,аз знам това което е написала и Хедра...
Аз пък изобщо нищо не знам по въпроса, но се учудих,защото една част от жените, които си слагат силикон, не са раждали.
Не знам, той каза, че е преглеждал такива.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 271
А какво странно има в изказването на Ирен Онтева? newsm78
Не и стигала кърмата на жената и минала на АМ. Сигурно са я питали как гледа детето си, за да го каже. И какво значи това, че не е информирана - понеже дава пюре на 6 месечното си бебе ли? Ми, и аз давах месно пюре на толкова. Мога да изровя от нета и от именити педиатри купища информация за захранването и да я използвам срещу привържениците на късното захранване.
Как може да пуснеш тема, в която да отричаш чуждите виждания?!?

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
И на мен темата ми се струва подигравателна и изобщо не виждам смисъл от подобни теми.
Всеки си гледа детето, както намери за добре. Всяка майка е най- добрата майка за своето дете.
Пропагандаторското (е.ати думата) звучене никога не ми е допадало, още повече, че едва ли Ирен или Бритни ще се повлияят от него. Като не искат, няма да кърмят. И какво от това, че са известни личности? А пък да не говорим какво го бърка националният ефир, че 5-месечно бебе яде месни пюрета.........

# 18
  • Мнения: 698
Ами националният ефир го бърка - защото непрестанно се представя само ЕДНАТА гледна точка. Защото под влиянието на медии, т.нар звезди, лекари и обществено мнение, младите майки си мислят, че е естествено да НЕ се кърми. Пропагандаторското звучене ще започне да изглежда смешно в момента, в който за масовата публика стане естествено да СЕ кърми. Тогава ще отпадне и ползата от лудите сектантки.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 271
Младите майки имат достъп до достатъчно информация за ползата от кърменето. Във всички книги за хранене на кърмачета пише, че е по-добре да се кърми, по телевизията има предавания, в които се обясняват ползите от кърменето, в нета също има доста материали в подкрепа на кърменето. На кутиите с АМ задължително пише, че майчината кърма е най-добрата храна за кърмачето. Така, че не мисля, че Ирен Онтева не трябва да казва, че не кърми, за да не я последва аудиторията... Освен това, до колкото разбрах, кърмата не и е достигала и за това храни с АМ. Какво да направи жената...

# 20
  • Мнения: 3 550
В петък вечер гледахме онова предаване по БТВ за топ 10. Тя беше обявена за секси майка № 1 в класацията. Възхищения как влязла във форма за 40 дни и т.н. Коментарът на съпругът ми беше:"Секси - доста дискусионно, майка - ........(тук спомена нещо за кърменето, ама няма да го напиша, че съседния форум ще му наскача).......".

# 21
  • Мнения: 7 186
Отстрани звучите ужасно - като стари махленски клюкарки.
Да не кажа злобно.

Кой както иска да си гледа детето, какво сега за всеки известен тема да има и да го оплюем.

Нямам думи.



  202uu newsm58

И друго па темата- дали ще кърми или не Ирен смятам, че си е нейна работа. Дори и умишлено да си е спряла кърмата с хапчета пак не бих я укорила, решението си е нейно и не мисля, че трябва изобщо да се обяснява на цяла България. Дали е кърмено или не аз съм сигурна, че детето и не е гледано по- зле от нашите деца, даже напротив. Освен това кърмата и може наистина да е намаляла или спряла, както виждате и във форума има майки, на които се случва такова нещо по някаква причина. Обаче щом е Ирен непременно трябва да има предразсъдъци. Rolling Eyes
А това че ходила на парти на 40- тия ден след раждането и стояла цяла нощ изобщо не ми се вижда странно. Дори и да кърми. Има помпи, има и начини за дълготрайно съхраняване на кърмата, има и шишета с биберони- къв е проблема, м? newsm78 Има кой да и помага- излиза си, нема лошо. Sunglasses
И да- секси майка е, евала и правя за което. Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 1 568
Отстрани звучите ужасно - като стари махленски клюкарки.
Да не кажа злобно.

Кой както иска да си гледа детето, какво сега за всеки известен тема да има и да го оплюем.

Нямам думи.



Повече няма какво да кажа!!!

# 23
  • София
  • Мнения: 2 708
...а за г-жа Онтева още като чух,че се появила на 40-ия ден на парти(най-бързо възстановилата се родилка Simple Smile)...

На 40-я ден е дефилирала по бельо  Wink но каза че доста е поработила по себе си (след раждането) за да се покаже така

# 24
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Ха оставете на циците на жената на мира, а?

# 25
  • Мнения: 7 837
Ей, зачекнахте ги тия известни личности  Laughing
Някой компромат и за жената на Милен Велчев няма ли да извадите  Mr. Green

А ако аз съм на мястото на Ирен, с работата, която има, никога не бих кърмила.

# 26
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
На мен пък ми направи впечатление, че Ирен изглежда много по-хубава от преди...  bowuu
Но като цяло темата е злобна, да...  Confused

# 27
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Аз подкрепям T o n i, както и някой от другите момичета...темата е някак странна. Мисля, че е излишна дори, ще ме прощава авторката  Grinning

# 28
  • София
  • Мнения: 2 896
Малко оффф, ама как ми се иска и аз да се бях възстановила толкова бързо след раждането  Sad Sad Sad .... дали суетата ми е малка или лакомията голяма, или и двете  Laughing Laughing Laughing

А по темата, не искам да изглеждам злобна, просто споделям, на мен ми стоеше някак неестествена като майка, незнам как точно, просто така го почувствах. Може би просто я възприемам като супер модел, а това до известна степен изключва типичният, в моите представи, образ на майка. Ама е страшно красива жена!

# 29
  • София
  • Мнения: 11 708
Отстрани звучите ужасно - като стари махленски клюкарки.
Да не кажа злобно.

Кой както иска да си гледа детето, какво сега за всеки известен тема да има и да го оплюем.

Нямам думи.



защо не оставите хората да си кърмят/некърмят бебетата на спокойстие
голяма работа като е Ирен
и тя е майка като всички останали
всички поред ли ще се обсъдят
темата на мен лично ми звучи подигравателно
а не смятам, че неинформираността е повод за подигравка
за какво има или няма време само тя си знае...
ако сте толкова загрижени, хванете и пратете един мейл на жената как да си възстанови лактацията

Абсолютно споделям тези две мнения!Само като допълнение ще кажа,че съм от кърмещите и късно захранили майки.Борих се за да кърмя тогава,когато ми беше нямаляла кърмата и детето ми не наддваше достатъчно!И я кърмя вече почти 6 месеца!Но честно казано не споделям това да се анатемосват и заклеймяват тези майки,които по една или друга причина не са кърмили,кърмили са малко или рано са захранили.В края на краищата всяка майка решава кое е най-добро за нейното дете!Независимо дали е звезда или не!

Общи условия

Активация на акаунт