Отговори
# 75
  • Мнения: 0
Елма, може и самата Туба да е измислила всичко, а и слухове за нейната бременност се носеха още преди МК, вероятно и до нея са достигнали, не вярвам никъде нищо да не е прочела - някой коментар по форумите или от друго място, а да е видяла новината тези дни в пресата  Thinking Ако е така е имала достатъчно време да обмисли и организира всичко.

Алекс, със сигурност знае какво се пише навсякъде, все пак има прес аташе и екип, който да следи тези неща, а и много пъти се е реагирало адекватно на фенските настроения  от най голямата и страница във фейса / там се публикуват само неща, потвърдени от нейният мениджър/....този имидж, който е изградила не се е получил без адекватната и компетентна намеса на хора, които работят за нея.......примери много - и историята с Джансел, и с Толга, и с МК.....така че, Туба не е от вчера в тези среди и знае как да се грижи за себе си и името си  Hug

# 76
  • Мнения: 0
Оф, къде изчезна нашето момче  Sad.....взе да ми липсва......само да не се върне от някой почивка черен като арабин че не си го представям  Shocked Shocked Shocked и с тази коса, която пуска.......ще е неузнаваем / Joy

Елмич, няма опасност да го сбъркаш...Като видиш до него татуировката Бурчин..всичко си идва на мястото hahaha hahaha hahaha hahaha

# 77
  • Мнения: 3
Елма той остави ако се върне черен като арабин, това ще го преглътнем някак си, но да не се появи и той с новина, че ще става татко, че тогава не знам ние какво ще ги правим Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 78
  • Мнения: 0
Оф, къде изчезна нашето момче  Sad.....взе да ми липсва......само да не се върне от някой почивка черен като арабин че не си го представям  Shocked Shocked Shocked и с тази коса, която пуска.......ще е неузнаваем / Joy

Елмич, няма опасност да го сбъркаш...Като видиш до него татуировката Бурчин..всичко си идва на мястото hahaha hahaha hahaha hahaha

Габи, това беше страхотно  Peace смея се със сълзи в очите  Joy Joy Joy
харесвам хората с такова чувство за хумор  Peace

# 79
  • Мнения: 0
Елма той остави ако се върне черен като арабин, това ще го преглътнем някак си, но да не се появи и той с новина, че ще става татко, че тогава не знам ние какво ще ги правим Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Алекс, божа работа  Hug.....ама може и да се върне разведен с руса манекенка под ръка  Joy Joy Joy

# 80
  • Мнения: 0
Елма той остави ако се върне черен като арабин, това ще го преглътнем някак си, но да не се появи и той с новина, че ще става татко, че тогава не знам ние какво ще ги правим Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Е как какво... ще плета терлици - масово производство. hahaha hahaha hahaha hahaha

# 81
  • Мнения: 3
Елма, ти пък как разбра, че Мурат обича руси ааааааа, май си имаш тайни агенти, внедрени в компанията на Мурат, та като си останат по мъжки си коментират Joy Joy Joy и после хоп на корабчето и айде при теб да докладват, давай още инфо не ни дръж в неведение какво харесва момчето, с каквото можем ще помагаме, та току виж му харесало и отскочи до нас  Joy

# 82
  • Мнения: 2 399
В Бодрум , Туба по бански плава, плава като в океан....а пък наш Онурчо.... да не вземе пък сега той да се окаже , че е бременен....та затуй да се пази... па започва да му и личи... hahaha hahaha hahaha
newsm10 newsm10 newsm10 smile3532 smile3532 smile3532

# 83
  • Мнения: 2 399
Момичета,страхотни сте!В отпуска съм и толкова се забавлявам,понякога се заливам от смях!!! smile3501 smile3501 smile3501

# 84
  • Мнения: 3
Елма дали заради страстта на мъжа си към руси жени най-най тук е в този вид   #Crazy #Crazy #Crazyлелеееее

Ама Мурат веднага реагира и сменя предпичитанията си

# 85
  • Мнения: 2 399
Елма дали заради страстта си към руси жени най-най тук е в този вид    #Crazy #Crazy #Crazyлелеееее
Ама вида й е толкова бозав, милия Муратко !!! newsm45 newsm45 newsm45

# 86
  • Мнения: 3
Вич, то за това очичките му шарят непрекъснато, като няма какво да гледа до себе си, ще си гледа настрани и не по една и две, а и три наведнъж ще почне да ги върти Joy Joy Joy

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Добър ден и от мен докато се наспя и ви изчета вие сте изписали доста неща браво на вас   bouquetще си взема едно кафе макар и изстинало ама тъкмо да не ми се появяват бръчки Crazy о виждам че ина друг му минава мисълта че таткото на близнаците /ако има такива/ може да е Муратчик възможно е и затова ОС да е замръзнал като айсберк

# 88
  • Мнения: 2 399
Абе тия двамата дето ние толкова ги обичаме,защо са си избрали тия спътници в живота?Много ме е яд #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 89
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте момичета  smile3525
харесва ми да ви чета , забавлявам се с вашите писания / е , не винаги съм съгласна с тях /, ваше право е да пишете каквото чувствате и продължавайте така .От вас научавам много новини за филма и актьорите / повече Туба /, които обичам . Желая ви лек ден !

Общи условия

Активация на акаунт