Скоро половината ще мине, до декември още толкоз да броиме.

  • 21 868
  • 753
  •   1
Отговори
# 15
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 735
didka Simple Smile и моята плацента е отпред, но явно това че съм от по-ранните термини оказва влияние и противно на бабешките теории, че момичетата са по-спокойни и мързеливи, мойта мома не спира да прави лупинги и да ме рита и подпира  Mr. Green

Има още панделки за добавяне, ще го направя по-късно. Peace

Още идеи за заглавия - мога да добавям  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 85
didka Simple Smile и моята плацента е отпред, но явно това че съм от по-ранните термини оказва влияние и противно на бабешките теории, че момичетата са по-спокойни и мързеливи, мойта мома не спира да прави лупинги и да ме рита и подпира  Mr. Green

Има още панделки за добавяне, ще го направя по-късно. Peace

Още идеи за заглавия - мога да добавям  Peace

Да, ама на теб ти е и втора бременност, а то май и това е от значение newsm78 Абе както и да е, ще си почакам колкото трябва, когато - тогава.... Thinking

Иначе на мен може да ми махнеш панделките от първа страница, ако имаш време, че ще си имаме малък мъж, даже и снимка с пишка в близък план си имаме. Laughing

# 17
  • Мнения: 24
Честита нова тема  bouquet
Аз също не усещам бебчо още Confused а ми е втора бременност в началото на месеца усещах от време на време "пърхане", а сега нищо newsm78
Искам и аз вече да разбера девойка ли ще е мъж ли, ама докторката е във ваканция и ще чакам края на месеца...

Имали други мами с второ които още не усещат бебчо?

# 18
  • Мнения: 473
Запис и от мен  Whistling

# 19
  • Мнения: 2
Хайде и аз да се запиша в новата ни темичка  bouquet Hug дано в тази(а и в всички други теми до края) да няма никакви лоши новини Praynig само здрави мами и бебета smile3541

# 20
  • Мнения: 10
marinka876
 И аз още не го усещам, а ми е втора бременност.  Ще почакаме още малко,аз го отдавам при мен на килограмите ,че са ми доста в повечко Embarassed Незнам вече какво да мисля,на видеозона като го гледаме не се спира за секунда ,а аз нищо не усещам.  Shocked Луда работа Crazy

# 21
  • Мнения: 334
Хайде и аз да се запиша в новата ни темичка  bouquet Hug дано в тази(а и в всички други теми до края) да няма никакви лоши новини Praynig само здрави мами и бебета smile3541

да ни пази Господ   PraynigHug Praynig

# 22
  • Мнения: 133
То е много хубаво да усещаш бебо, но аз днес не съм го усещала и ми е малко притеснено, но то момченцето ми може и да спинка и само параноя да си вкарвам.

# 23
  • Мнения: 172
Запис и от мен, мерси за темичката   bouquet

# 24
  • Мнения: 42
честита ни нова темичка !!!!   bouquet

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 488
Привет в новата темичка и Мерси Hug   bouquet


То е много хубаво да усещаш бебо, но аз днес не съм го усещала и ми е малко притеснено, но то момченцето ми може и да спинка и само параноя да си вкарвам.


Споко и ние сме така с нашия мъж мисля си , че е по ленив от каката.Тя ми беше супер активно бебе не спираше до 9-ти месец въпреки , че и беше вече тесничко.За разлика от това като се роди си беше най- спокойното бебе  Hug

# 26
  • Мнения: 731
Хоп и аз да се запиша този път на 2ра страница,че миналия чак ме е срам като си помисля къде успях!
Честито на всички които са видели   hahaha пеперудки или  hahaha пишки
stefito 8986 и ние на 06.08 заминаваме да не сте някъде около созопол да се видим на по  Misc Baby Bottle кака шегувам се де,може би на по beer2 !То ние сме съседки по местожителство ама на морето може да се запознаем  Joy Joy Joy
П.П по едни палчета ако може да ми стиснете,че довечера в 18:30 съм на преглед.Дано и нашата рожба не е от срамежливите та да видим какво ще ни покаже.

# 27
  • USA
  • Мнения: 1 323
Ето ме и мен тъкмо се излюпих.Не мога да повярвам ,че се записвам на 2-ра страница.Обикновено сте изписали7-8 докато стана Crazy.Сега отивам на фризьор ще ви прочета после.
Поздрави за Авторката на темата   bouquet

# 28
# 29
  • Мнения: 5
 Hug Hug Hug
И аз все към 7-8 страница успявам да се включа  Embarassed
А за секса-това нещо за ядене ли беше? Embarassed Embarassed Embarassed
Много ще се радвам ако ме запишете и мен на 1-ва стр. с термин 07.12. и stork-boy

Общи условия

Активация на акаунт