Скоро половината ще мине, до декември още толкоз да броиме.

  • 21 901
  • 753
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 150
marinamihailova много сьм сьгласна. някак си секс и бебето до теб Wink
аз само да дам един сьвет на мамите дето мислят бебето да го слагат в спалнята при тях. има много слу4аи в които майката заспива дьлбоко и в сьнят си притиска бебето и го задушава. умората в на4алото, особено при тези жени дето сами си гледат бебетата не е малка и има вероятнсот да се слу4и инцидент така 4е преценете. може би дори и да не е в друга стая поне леглото да е отделно.

# 61
  • Мнения: 35
Е тва с бебефона честно голяма глупост ми се струва. За хората които живеят в къща може би е необходим, но всички знаем какви са нашите блокове без значение тухла или панел. Аз вкъщи чувах бебето отдолу кога го хранеха, кога го успокояваха, дори кога го преобуваха че в съседната стая на нашия апартамент ще чакам от машинката да чуя... луда работа
Мои приятели пък монтираха камера в стаята на бебето и вместо да ходят през 2 мин да го гледат го проверяваха направо от тв. То пък беше кротко и много самостоятелно и като се събудеше нито плачеше нито се чуваше и камерката им беше много удобна.

# 62
  • Мнения: 111
здравейте момичета!Аз повече чета ,по-малко пиша...Simple SmileГледам ,че сте обсъждали къде ще спят бебчовците.Нашето мъниче ще спи при нас,поне през зимата,защото няма да можем да топлим целия апартамент.А за килограмите и аз от 1 месец съм все едни и същи-63 кг.А бях 55 като забременях.Все още не знам дали е момче или момиче а гледам ,че повечето от вас вече знаят.На 4Д ли ви гледаха или на обикновен ултразвук за пола?Много ми се ще и аз да знам вече... Simple Smile
Лека вечер на всички...

# 63
  • Русе
  • Мнения: 2 612
Ама сте много бързи..евалаааа!  bouquet
Аз само дремнах малко и хоп....не само нова тема ами и 5 страници изписали!!!!Да се обадя аз за спането-синът ни спа при мен 3 години.Никак не можах да го преместя,особенно като поотрасна.И сега не му е комфортно да спи сам в стаята си,все лампата да свети и т.н.,абе много страхове си има.Така,че колкото по-рано,толкова по-добре Simple Smile
Ние си имаме една кошарка на Бертони,дето е на две нива,та си мислех дали няма да стане в нея?Може би с едно допълнително матраче от онези по-твърдичките newsm78

# 64
  • Мнения: 150
ми в къща бебефона е задьлжителен. може би и за по-голям аоартамен. ве4ер като седнете да гледате тв или има гости и е шумно , или през деня бебeто докато спи си в градината е единствения начин според мен с бейби фон да знае6 спи или кре6ти Simple Smile.

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 488
Привет отново

Относно отделянето и заспиването на бебоците да кажа:
Ивон винаги си е спяла в нейното легло , но в нашата спалня.Нямахме пари и нейната стая стана готова когато беше на 2 годинки.Никога не съм стояла при нея за да заспи.Примерно като много малка е заспивала рано слагам я и излизам от стаята , ходя да я проверявам често , но си е сама в стаята ние съответно заспиваме доста след нея.Мисля си , че затова даже и след 2 години като и преместихме леглото тя нямаше проблем да спи сама в стаята.

Относно леглата забравих да кажа , че лично според мен няма нужда да има люлеещ механизъм.Първо бебо свиква така и си е нож с 2 остриета и второ имам познати , които са с такива и казаха , 4е не са ползвали опцията.Нашето си е без.

# 66
  • Мнения: 1 172
Минавам само да се запиша, че да не изпусна темата. Дай, Боже, само хубави новини!  bouquet

# 67
  • Мнения: 133
За бебефона за мен сега е задължителен, защото ни е голям апартамента и няма как да чувам бебо от някоя от другите стаи чак до кухнята примерно.
Люлеещия механизъм за леглото и според мен е излишен. Ива в началото я гледах в бебешко кошче, люлеещо от ракита и никога не съм я люлеела да заспива или да се успокои, защото бях чула, че свикне ли няма спиране с люлеенето.

# 68
  • USA
  • Мнения: 1 323
За бебефона и аз съм за Peace.И ние сме в голям апартамент и няма как,а и за през нощта аз спя като убита,ако татенцето си легне след мен дори него не усещам Laughing.
И аз съм за бебето в отделна стая не само защото в нашата няма място за креват.Стаята ни е доста голяма ,но съм се постарала да я напълня с достатъчно мебели,а и леглото ни е от възможно най-големите на пазара.За секса също не виждам как ще стане с бебето в стаята,аз дори съм разкарала всички снимки от там,че все имам чувството,че имаме много свидетели Laughing
За кърменето през нощта мисля едно хубаво люлеещо столче като това http://www.jcpenney.com/jcp/X6.aspx?GrpTyp=STY&ItemID=188202 … ;CmCatId=EXTERNAL|77448   и да е в стаята на бебо.

# 69
  • Мнения: 21
 здравейте мамчета,минавам само да се запиша  Hug

# 70
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 371
Запис.

Не си правете много планове отсега кой къде ще спи, че често бебето/детето има друго мнение и плановете отиват на кино  Laughing

# 71
  • Мнения: 723
Да спомена само за люлките, т.к. аз пуснах онази снимки - от това, което чета по форумите и сайтове разни, тези люлки могат да се ползват до 1 годинка горе долу, а и в Ибей ги има по $130 горе долу, което според мен не е чак толкова много, имайки предвид, че това е едно от малкото неща, което наистина ги успокоява.

За Атанасова в клиниката на Марков - аз бях при нея на ранната ФМ и страшно много ми хареса - много внимателно и детайлно обясняваше всичко, нямам никакви забележки към нея.

Иначе за легълцето на бебето - при нас целият апартамент е едно голямо пространство на 2 нива, нямаме отделни стаи, така че и да искаме няма къде да го отделим бебето. Ще си спи в неговото си легълце, на около метър от нашата спалня, че да ми е под ръка

# 72
  • Мнения: 28
Здравейте декемврийски мами Simple Smile Аз съм новичка в темата. Моят термин е 25 декември.

Записвам се и аз да ви следя. Всъщност има ли някакви правила относно дискутираните теми или си обсъждате всичко?

Лека бременност и раждане на всички и декември месец живот и здраве да се радваме на здрави бебчета!

# 73
  • Мнения: 172
Аз преместих Александра в нейната стая като беше на 6 месеца, заспива си сама, никога не съм седяла да я приспивам. И аз съм с бебефон и много държа на него независимо, че ни дели една стена. Смених 4 марки докато попаднах на този на който и чувам и тупкането на сърцето  Naughty Апартамента ние голям и няма как без бебефон, а и през нощтта ако се задави или нещо друго се случи няма как да се чуе през стената...За затоплянето на стаята - ние сме с двойна  изолация и в стаите се поддържа 20С без проблеми и без много парно  Whistling Сега обаче проблема ми е, че детската стая е една...Александра си спи без проблеми през нощта и си мисля тва бебе като ще поплаква в началото докато свикне и докато преминат коликите какво ще го правя...имаме кабинет и си мисля да го метна там, ама... newsm78

# 74
  • Мнения: 103
Пиша ви от Емен и ще бъда кратка.
Тук е чудно и спокойно, макар че с децата спокойствие е пресилена дума, но сме си цялото семейство, аз се чуствам добре.
Като гледам понделките, които сте наслагали - да кеже, че моят доктор още не е познал пола на детето, каза, че не е сигурно, засега е момиче, но не било сигурно. Разбирам го, но просто не е познал Simple Smile. Затова докато не е познал със сигурност - не искам панделка!  Laughing
Обаче му вярвам за всичко друго-бебето е добре и си наддава и развива!
gadamer, е права, бебето ще ви ръководи, колкото и да не ви се вярва!
Лека нощ!
Да се похваля-вече не ми е зле и не повръщам! Тъй, че започвам да се наслаждавам на бременността си, желая с всички да е така!
Бебефонът ни е на Angelcare, но сега не бих го купила отново- не съм особено доволна от тази тъй прехвалена марка и доста скъпа, има на филипс много добри-подарихме на брат ми.

Общи условия

Активация на акаунт