От коя паста за зъбки сте доволни

  • 1 855
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 621

И ние ползваме тази, скоро няма да я сменям. Peace

# 31
  • Мнения: 614

И ние ползваме тази, скоро няма да я сменям. Peace

и ние  Peace

# 32
  • Мнения: 3 932
В Бг със сина mи съm ползвала една на чико с вкус на банан. В Канада една, която не си споmняm да съm срещала

# 33
  • Мнения: 4 335
Пьрвата му паста беше Орал-б,но след това за почнах да му вземам синята на Бочко,сега все още с такава си мие зьбите.

# 34
  • Мнения: 808
Аз не държа на точно определена марка. Единственото условие е да не съдържа флуор. Но сега вече и за парабени ще следя.
В този ред на мисли - от коя четка сте доволни? Една и съща ли купувате или сменяте марките? Последната, която му купих е Лакалут, много е мека.   

# 35
  • Мнения: 15 379
Според мен най-добрите детски четки са Елгидиум и Орал Б.

# 36
  • София
  • Мнения: 44 334
В този ред на мисли - от коя четка сте доволни? Една и съща ли купувате или сменяте марките? Последната, която му купих е Лакалут, много е мека.   

аз писах май и по-напред(дали и в тази тема) ползва от 3 годишен електрическа, купувам само накрайници, така че марката не сменям Simple Smile
преди това купувах само на аквафреш фаза едно, бях достатъчно доволна, за да не изпитвам нужда да търся други варианти.

# 37
  • Мнения: X
Силно препоръчвам детската паста на Weleda.

# 38
  • Мнения: 181
От плодовата паста на "Чико".Много съм доволна,а и на детето му харесва. Peace

# 39
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
 Синът ми е ползвал Crest , AIM , Aquafresh и от всичките е еднакво недоволен .  Laughing
 Сега сме с Aquafresh , не е толкова гаден вкуса. Замислям се за нещо по-плодово , когато свърши тази , за да го мотивирам да си мие зъбите с по-голямо желание.
 В момента ползва четка за зъби на AIM , но планирам да  му купя електрическа .

# 40
  • Мнения: 498
Колгейт и четка и паста.Доволна съм.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 230
Ненедент със силиконов накрайника като за начало, до този момент /5 год./ ползва само пасти за зъби без флоуор - Ненедент и предимно Бочко. Доволна съм, измиват зъбите и на последният профи преглед преди 2 седмици без кариеси. Купувам четки според джоба ми за определеният момент.

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 10 834
Все още купувам Ненедент без флуор.

Общи условия

Активация на акаунт