Търся мнение за кухненски плотове

  • 2 120
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 50
Здравейте. Понеже ще си правим кухня, сега сме на вълна избор на плоскости. Искам да ви помоля за мнение за следните фирми - EGGER, WODEGO, DUROPLAN, ORMA. Бяхме се спрели на EGGER, но ни разколебаха, като ни казаха, че при рязане ръбчетата се отчупвали (важи за цвят бордо). Всяко мнение ще бъде от полза. Благодаря.   bouquet

# 1
  • Мнения: 47
Чупят се ръбчетата, ако ножовете им са захабени. Я да сложат нови ножове и да режат тогава тези плоскости да видим дали ще има забележки. Все плоскостите им са причина на майсторите, защото искат с едни ножове да направят няколко поръчки. От по-твърдите са българските, но просто ценовата разлика с изброените от теб марки не е голяма и не си заслужава да се рискува с български плоскости.

# 2
  • Мнения: 87
Това за отчупването не би го казал никой уважаващ себе си майстор-има си технология на рязане, специални машини, които ако са в ред няма проблем, ти си изброила все чужди марки доколкото виждам, при тях не вярвам да направят кухи плотове да речем и затова да се отчупват парчета.
От където се купуват плотовете се предлага и рязане и са професионалисти в големите магазини та знаят как се прави. Действай смело и не се бой-ако беше проблемно цяла България щеше да е с разръфани кухни  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 50
Благодаря за отговорите, момичета. Взехме EGGER за плоскостите и DUROPLAN за плота и панелите-гърбове.  Майстора, който ползвахме ги наряза чудесно, естествено не в тази фирма, където им се отчупвали ръбчетата.  Станаха чудесни плоскости и сега остава да се сглоби.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт