Януарските бонбони, правят пакости милиони /18/

  • 25 977
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 420
Само да оформя анкетата и ще я пусна, тази за пюретата, че е актуална, Чопи тази за прохождането в следващата тема, за да изчакаме всички да станат на 6м.

 smile3558 smile3558 smile3558

# 31
  • Мнения: 251
 Добро утро!
 Къде сте всички...?
Бире, и Ивайла не пие вода още, не се притеснявай, следи памперсите, ако са пълни няма проблем. За соковете и аз мисля като Нощни.
Careener, нашия хемоглобин е 114, на практика няма проблем, но ще говорим с педиатърката и предполагам, че и тя ще ми препоръча да включим месо вече. Но при вас е под норма, а и със захранването май сте на друг етап, така че не се притеснявай от Малтофер-а, давала съм на Марти, преди време... даже два пъти.
 Ох, ще трябва да стана от компютъра, че Марти ми дава зор...до после...

# 32
  • Мнения: 16
Цоп на 3-та.
Супер заглавийце! Жоржи  Hug
Вкъщи ме изядоха защо вече детето не яде едва ли не пържоли. Доктора какво казвал, пък аз какво му давам. Все още удържам фронта да му давам каквото и както съм решила. Laughing
Днес сме на консултация. По обяд. В жегите. После ще докладвам.
И днес ако не ни оправят водата  #2gunfire #Sniper bash

# 33
  • Мнения: 925
Момичета,  Hug

Извинете, че нахлувам така, имам една молба - не можах да прегледам предишната ви тема до края, така че моля, ако някой е задал въпроси към ЛЛЛ или нещо е искал да ни каже, да го повтори отново в тази тема!

Все още следим темите ви и сме на разположение, макар че отдавна не сте имали питания към нас. По правило следенето на темите продължава до около 9месечна възраст на бебоците, така че поне до септември месец ще сме с вас.

Прекрасно лято и чудна ваканция ви пожелавам!   bouquet

# 34
  • Мнения: 488


Леприконец, ЧРД  Hug

# 35
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Добро утро!!!

Жоржи,благодаря за прекрасната тема!!!
elenia ,и Нели е така,от както откри поза корем рядко заспива по друг начин,другата и поза е извита като дъга,ако аз се извия така сигурно ще ме заболи
Пепита ,аз писах за пудрата,на нас тя ни помогна много,но обрива ни беше единствено от пот и лиги.На Нели гушката не и се вижда и каквото потече там си остава ,толкова бързо се развиха нещата ,че за ден,два стана като подсечено.Педи ни изписа кремчета,но вместо да се подобри ,нещата се влошаваха.Тогава една позната ми каза за пудрата,и за два дена имаше видимо подобрение,после изчезнаха и не са се появявали .Сега слагам на едно танпонче за почистване на грим малко пудра и така минавам по гушката и свивките,там където може да задържа влага.

Така да питам за киселото мляко,на каква марка и какъв процент давате.На Таня и дадох кисело мляко чак след годинката,с него заместихме АМ,то тогава след годината имаше едно Нестле джуниер и тя грам не го хареса,сега чета че го препоръчват след осмия месец. newsm78 Аз не искам да замествам АМ с кисело мляко,а за някаква закуска с плод и по късно с бисквитки.

# 36
# 37
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1901468062623&comments
Това за добро утро от Владимира  Mr. Green

Пюрета - искаше ми се да отбележа "домашно приготвени", за съжаление обаче Влади не ги иска!
От няколко дни насам сме кажи речи само на кърма! Малката не иска да яде пюрета и каши - хапне 20 мл най- много  ooooh! Отдавам го на зъбките и на горещината и не я насилвам! Предполагам  до месец всичко ще се нормализира  Flutter

# 38
  • Мнения: 455
Добро утро момичета!!! Hug

Жоржи   bouquet

Имам доста да чета, затова няма да се изказвам Blush Засега само ще честитя:

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН на ВЛАДИ на Бубето! Да е жива и здрава, с гордост да носи прекрасното си име!!! Heart Eyes

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на Kate84 и Леприкон! Бъдете живи и здрави, много щастливи и обичани!

ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ! Здравички, весели и засмени! Heart Eyes
Екатерина на мама careener
Борис на мама Mirrabella
Йоана на мама petyage


После ще допиша, каквото имам да казвам! Hug

Последна редакция: пт, 15 юли 2011, 09:45 от Emilly1212

# 39
  • София
  • Мнения: 128
Бубе, не се отваря

Честит имен ден на малката Влади   bouquet

Честито на месечинковците и на останалите празнуващи

# 40
  • Мнения: 93
ех, мацки една късна закуска от мен

за водата- Ема продължава да отказва вода, пробвах и директно от чаша и с лъжичка да пие- нц, плюе и прави физиономии  Crazy

за пюретата- след като ядеше тиквата като луда, сега се гнуси на тиквичките  Sick, днес пак ще пробвам да видим

физическа активност- Ема е голям мързел, дайте съвет, как да я науча да стои сама и да се занимава???? като я оставя на земята и заревава след 5-10 мин., само иска да я нося, моля който е разрешил такъв проблем да дава съвет, че скоро без кръст и ръце ще остана Sad

# 41
  • Мнения: 186
Честит имен ден на малката Влади и на всички именници!!!

Честита половин годинка на днешните бебчовци!

Честит рожден ден на Kate84 и Леприкон !

Ние днес няма да мърдаме от къщи, голяма жега се очертава.
После ще пиша, че Кали се разрева.

# 42
  • София
  • Мнения: 139
Inka-, това с реването и при нас го има, но аз намирам обяснение тук:
http ://xedra.wordpress.com/bf/livingwithbaby/8magicleaps/

Мисля, че сме в такъв период, защото в момента, в който и изчезна от погледа и наддава вой.

Но както виждаш от статията, след този период има светлина в тунела.Simple Smile


Иначе Йоана пие вече вода - по 90-100 мл. на ден. Поне това е ОК - като не иска да яде пюре много. Давам и вода с шише с биберон, тя пие по 2-3 глътки, докато не усети, че е вода, но аз и предлагам често - средно по 3 пъти на час.

Ох, от сутринта откакто съм станала адски ме цепи глава - не знам дали, защото не спах добре, или защото вчера си ударих главата във вратата на сушилнята...Според вас мога ли да пия нещо за глава, при условие, че кърмя само вечер?

# 43
  • София
  • Мнения: 598
Момичета, знаете ли какво миниално количество урина е достатъчно за изследването? В колекторчето събрах едва 5 мл.

# 44
  • Мнения: 2 631
Добро утро, мацки!
Честито на всички празнуващи днес, само поводи за радост и усмивки!!!
Влади да е много здрава и щастлива!  Hug

Мелона, а тези колектори някакви специални детски ли са или са си стерилните чашки за урина??  Rolling Eyes

Инка и ние ядем тиквата, но не ядем тиквичките. Но от готови пюрета, де, за домашни нямам наблюдение. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт