Еркан Петеккайа в Öyle Bir Geçer Zaman ki # 21

  • 22 473
  • 750
  •   1
Отговори
# 285
# 286
# 287
  • Мнения: 4 725
Филмът се казва Kavşak и е сниман 2010 г.


Изненадах се, защото Джерен ми е много симпатична, още от филма с Еркан, даже съм си направила диск с тях от Бели макове, нищо че не разбирам езика, а липсващите епизоди са на арабски, съвсем пък нищо, едно хъбхане и схващам само обръщенията ..... Joy Joy Joy, но играта им е страхотна ! Дано го купят нашите, виж румънците как се ориентираха !  newsm10
А за Сонер,  от толкова информация, може и да ми е убягнало !  Party

# 288
  • Мнения: 4 725


Да пийнем кафето, че водата май идва  Joy Joy Joy Joy Joy и трябва да се работи, и без това
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha днес отметнахме доста виртуални задачи !   bouquet  bouquet  bouquet:

# 289
  • Мнения: 1 032
Аз лично не съм споменавала това в темата........мислех си на няколко пъти но така и не ми се получи, но може да потърсим из някой турски торенти дали е качен филма Wink

# 290
  • Мнения: 1 032


Да пийнем кафето, че водата май идва  Joy Joy Joy Joy Joy и трябва да се работи, и без това
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha днес отметнахме доста виртуални задачи !   bouquet  bouquet  bouquet:


Чудесно ще ми се отрази....................кафето Crazy

А сега след виртуалните, ти остават домашните задължение.......нали! Върши си работата, а довечера ще си побъбрим! Днес очаквам включване и от Светлето.....не успях да отида да я видя, но има време.......така се случи този път........съжалявам много....но следващият път ще се реванширам Wink Wink Wink

# 291
  • Мнения: 4 725
Аз лично не съм споменавала това в темата........мислех си на няколко пъти но така и не ми се получи, но може да потърсим из някой турски торенти дали е качен филма Wink

Е, значи още ми е рано за кукуригото........ Joy Joy Joy
Би било интересно да го видим......... Май става въпрос за отвличане на дете и изнудване  #Crazy newsm78

# 292
  • Мнения: 4 725


Да пийнем кафето, че водата май идва  Joy Joy Joy Joy Joy и трябва да се работи, и без това
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha днес отметнахме доста виртуални задачи !   bouquet  bouquet  bouquet:


Чудесно ще ми се отрази....................кафето Crazy

А сега след виртуалните, ти остават домашните задължение.......нали! Върши си работата, а довечера ще си побъбрим! Днес очаквам включване и от Светлето.....не успях да отида да я видя, но има време.......така се случи този път........съжалявам много....но следващият път ще се реванширам Wink Wink Wink


Оооооо, ти значи си морячеееееее! Бел, пак само аз не съм разбрала !  Joy Joy Joy

Чакам я и аз с нетърпениеееееееее ! newsm68 newsm44 newsm51

# 293
  • Мнения: 1 032
Имам една приятелка от форума, която знае турски и се рови из турските сайве, като се чуем ще я помоля да се поразрови, че може дори и да го намери филма  Crazy Crazy Crazy

# 294
  • Мнения: 1 032


Да пийнем кафето, че водата май идва  Joy Joy Joy Joy Joy и трябва да се работи, и без това
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha днес отметнахме доста виртуални задачи !   bouquet  bouquet  bouquet:


Чудесно ще ми се отрази....................кафето Crazy

А сега след виртуалните, ти остават домашните задължение.......нали! Върши си работата, а довечера ще си побъбрим! Днес очаквам включване и от Светлето.....не успях да отида да я видя, но има време.......така се случи този път........съжалявам много....но следващият път ще се реванширам Wink Wink Wink


Оооооо, ти значи си морячеееееее, Бел, пак само аз не съм разбрала !  Joy Joy Joy

Че и моряшка съпруга, скипа......................  Joy Joy Joy Joy

Хайде до после  love001

# 295
  • Мнения: 4 725
Хайде до скоро, мила ! И да бачкаме с усмивкииии !

# 296
  • Мнения: 4 725
Оооооо, ти значи си морячеееееее, Бел, пак само аз не съм разбрала !  Joy Joy Joy


Че и моряшка съпруга, скипа......................  Joy Joy Joy Joy

Хайде до после  love001

Даде ми тема за размисъл, за следобеда,  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha тъкмо така по - лесно се работиииииииии ! Хайде, ЧАО !  Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: пт, 22 юли 2011, 01:45 от arpha

# 297
  • Мнения: 4 725
Още настроение ! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 298
# 299

Общи условия

Активация на акаунт