Еркан Петеккайа в Öyle Bir Geçer Zaman ki # 21

  • 22 475
  • 750
  •   1
Отговори
# 315
# 316
  • Мнения: 10 824


Да пийнем кафето, че водата май идва  Joy Joy Joy Joy Joy и трябва да се работи, и без това
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha днес отметнахме доста виртуални задачи !   bouquet  bouquet  bouquet:


Чудесно ще ми се отрази....................кафето Crazy

А сега след виртуалните, ти остават домашните задължение.......нали! Върши си работата, а довечера ще си побъбрим! Днес очаквам включване и от Светлето.....не успях да отида да я видя, но има време.......така се случи този път........съжалявам много....но следващият път ще се реванширам Wink Wink Wink


Оооооо, ти значи си морячеееееее! Бел, пак само аз не съм разбрала !  Joy Joy Joy

Чакам я и аз с нетърпениеееееееее ! newsm68 newsm44 newsm51

Хубавите ми те txtloves ...и на мен ми домъчня за вас Cry,но вече съм тук ...е само за ден ,два и пак изчезвам за три ,четири дни ...на едно много хубаво и високо място , с едни много хубави и прекрасни ,като вас момичета ...но като се върна ще ви разкажа и покажа...до тогава тайна ..... Joy Joy Joy

# 317
  • Мнения: 10 824
А сега ЛЕКА НОЩ с един красавец... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

И...нали съм все още на морска вълна  Joy Joy Joy


# 318
  • Мнения: 1 032
Добро утро, сладкишки Hug Hug Hug



# 319
  • Мнения: 1 032

Изпуснах го това за лека нощ Joy Joy Joy , но и за добро утро става Peace , мерсаж Арфи  bouquet

# 320
  • Мнения: 1 032


Хубавите ми те txtloves ...и на мен ми домъчня за вас Cry,но вече съм тук ...е само за ден ,два и пак изчезвам за три ,четири дни ...на едно много хубаво и високо място , с едни много хубави и прекрасни ,като вас момичета ...но като се върна ще ви разкажа и покажа...до тогава тайна ..... Joy Joy Joy

  love001  love001  love001

# 321
# 322
# 323
  • Мнения: 4 725
 
wavey wavey wavey Трудолюбивке, приятен да е денят ти !  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Моят ще е много, много работен, че вчера каръка беше голям, но си отметнах повечето виртуални задачи, пък, и то с кеф ! Поздрав с песен !

Последна редакция: пт, 22 юли 2011, 09:52 от arpha

# 324
  • Мнения: 4 725
Све, за теб ! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 325
  • Мнения: 1 032
wavey wavey wavey Трудолюбивке, приятен да е денят ти !  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Моят ще е много, много работен, че вчера каръка беше голям, но си отметнах повечето виртуални задачи, пък, и то с кеф ! Поздрав с песен !

http://www.youtube.com/watch?v=_lfBI8jxIJE&playnext=1&li … L61C754E79641A0F1

# 326
  • Мнения: 4 725
Три за щастие........ за всички ! Party Party Party


Чао, Бел ! Hug Hug Hug

# 327
  • Мнения: 1 032
Чао, мила.........до после  bouquet  love001

# 328
  • Мнения: 4 725
Обеден поздрав за почивка ! Кърач..... Слънчо ме запали по тази и следващата му песен ! Hug Hug Hug

# 329

Общи условия

Активация на акаунт