Пазаруване от TK Maxx

  • 90 740
  • 613
  •   1
Отговори
# 405
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Никога не са ми отказвали нещо, дори и да е било последната бройка в сайта. Веднага се отразява в наличностите. Peace

# 406
  • Мнения: 237
Здравейте,гледам че в темата отдавна не е писано,но все пак да попитам.Искам да купя няколко неща от сайта и искам да попитам дали може с превозвач или трябва лично аз да се подпиша при получаване на стоката?Ще се радвам ако някой ми отговори.

# 407
  • Мнения: 2 031
Здравейте,гледам че в темата отдавна не е писано,но все пак да попитам.Искам да купя няколко неща от сайта и искам да попитам дали може с превозвач или трябва лично аз да се подпиша при получаване на стоката?Ще се радвам ако някой ми отговори.
Може.

# 408
  • Мнения: 237
Здравейте,гледам че в темата отдавна не е писано,но все пак да попитам.Искам да купя няколко неща от сайта и искам да попитам дали може с превозвач или трябва лично аз да се подпиша при получаване на стоката?Ще се радвам ако някой ми отговори.
Може.
Lady Vengeance,благодаря и на теб!

# 409
  • Мнения: 18
Здравейте,
Поръчвал ли е някой скоро от сайта? Вече трета карта пробвам и не ми приема. Или пък проблема да е, че давам адрес на превозвач?

# 410
  • София
  • Мнения: 1 175
Попълни за билинг адрес българския ти и ще ти приеме картата. Миналата седмица пусках поръчка и имах същия проблем. Като добавих адреса ми в Бг, стана веднага.

# 411
  • Мнения: 18
Скрит текст:
Попълни за билинг адрес българския ти и ще ти приеме картата. Миналата седмица пусках поръчка и имах същия проблем. Като добавих адреса ми в Бг, стана веднага.

Не стана и така. Пробвах с карта на Societe Generale, CCB и една виртуалнА. Ти с превозвач ли ги доставяш? Ако не е тайна с кой работиш? С ASda Groceries имах проблем точно заради адреси на превозвачите и затова си мисля, че може и това да е проблем.

# 412
  • Мнения: 289
Аз поръчвах последно от TKMAXX миналата година, но имах също проблем с картата. Оказа се 3д кода за защита на картата. Не помня какво направих, накрая успях да поръчам.

# 413
  • София
  • Мнения: 1 175
За превозвач използвам GGBG, но не мисля, че англ.адрес е проблем. Платих с виртуална на ДСК, но преди да добавя бг адреса, ми я отхвърли 2 пъти. Провери също дали си отметнала, че се съгласяваш с условията, преди плащането.

# 414
  • Мнения: 18
За превозвач използвам GGBG, но не мисля, че англ.адрес е проблем. Платих с виртуална на ДСК, но преди да добавя бг адреса, ми я отхвърли 2 пъти. Провери също дали си отметнала, че се съгласяваш с условията, преди плащането.

И кеш трих, и карти сменях, и адреси сменях и абсолютно нищо различно не ми изписва.
На три различни превозвача (GGBG влючително) адресите посочвах, за билинг и техните и моя в БГ сменях и пак така.
Не зная какво да правя вече..

# 415
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 209
Опитай се да го поръчаш чрез превозвач. Не се оскъпява много. Моят опит е с GGBG, но мисля че и Gabco предлагат такава услуга.

# 416
  • Мнения: 395
Искат 3 D парола за сигурност, и аз вчера пробвах да пазарувам и ми
написа това.Ходи се в банката, аз съм в ДСК, подава се молба и трябва с SMS да ти я пратят паролата.Аз днес подадох , но още нямам парола.

# 417
  • Мнения: 18
Кога трябва да се въведе тази парола? На мен след като си въведа данните от картата /номер, име, валидност и три цифрения код/ не ми иска нищо друго, директно изписва,че нещо не е наред.

# 418
  • Мнения: 251
Кога трябва да се въведе тази парола? На мен след като си въведа данните от картата /номер, име, валидност и три цифрения код/ не ми иска нищо друго, директно изписва,че нещо не е наред.

Точно тогава иска 3D кода . Имам регистрация отдавна в ТК , билинг адреса ми е моя , шипинг адреса на КД и никога не съм имала проблем в сайта.

# 419
  • Русе
  • Мнения: 621
На 01.11 направих поръчка, с адреса на Габиели. Прие ми поръчката, но от тогава си стои In progress, парите ми са блокирани, но движение по поръчката няма. Има ли шанс въобще да я получа, ставам нетърпелива вече Sad

Общи условия

Активация на акаунт