докога с ръбовете навън

  • 1 274
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 903
а да питам до кога обличахте бодита и кога започнахте с гащи и т.н.?

# 16
  • Мнения: 1 555
Никога не съм го обличала с камизолки, а още от раждането е с бодита - много по-топло и удобно е с тях !  newsm10

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И аз никога не съм обръщала ръбовете.    33uu Обличала съм ги както си трябва.

# 18
  • Мнения: 1 613
Никога не съм обличала дрешки с ръбовете навън.

# 19
  • Мнения: 5 251
а да питам до кога обличахте бодита и кога започнахте с гащи и т.н.?

Аз все още му обличам бодита. Така не се притеснявам, че кръста му ще е гол  Peace

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Ами той татито започна така и аз си помислих че наистина може да убиват.Това сигурно е някоя идеика на майка му.
Значи дотук бяхме с шевовете.

# 21
  • Мнения: 1 489
От както се е родила до ден днешен е обличам с бодита и никога с ръбовете на вън.

# 22
  • Мнения: 4 915
а да питам до кога обличахте бодита и кога започнахте с гащи и т.н.?

Ами до лятото  - тогава или беше с рокличка и памперс, или с тениска и къси панталонки, или само по боди. От есента, когато позастудя, обличам у дома и за навън дрехи от две части - блуза и панталонче за разходка, блуза и панталони-анцунг вкъщи. Ако навън е доста студено, слагам долно боди с дълъг ръкав. Но гащи така и не съм слагала.

# 23
  • Мнения: 411
 newsm78 така и не можах да се оправя с тези камизолки Embarassedи.от както сме в къщи все сме с бодита!

# 24
  • на село
  • Мнения: 3 926
Никога не съм и оБличала на опаки, понеже сме все със бодита.
А относно въпроса от кога с гащи вместо бодита- ами мисля да и махна бодито когато махнем памперса  Simple Smile, а това съм го оставила за идното лято, тогава ще се учим активно на гърне.

# 25
  • Мнения: 1 999
За първи път чувам, че се обличат дрешки с ръбовете навън. #Crazy

# 26
  • Мнения: 9 903
благодаря, мами, въпросът ми беше , понеже някаква продавачка тръгна да ме убеждава, че не продават бодита над ръст 62...ама явно само за този магазин ще да е било. И аз не бих обличала камизолки, като знам дори ританките как на петата минута са изритани безмилостно.

# 27
  • Мнения: 2 000
И аз никога не съм обличала дрехи наопаки.

# 28
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Никога не съм обличала с ръбовете навън  newsm78

и аз

# 29
  • Мнения: 1 259
Обличам си му дрешките както трябва.

Общи условия

Активация на акаунт