Орифлейм - тема за клиенти и консултанти - 3

  • 48 502
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Миризливите странички много често подвеждат. Най-малкото защото едно е да усетиш миризмата в контакт с кожата, а съвсем друго тази върху хартията.

# 46
  • София
  • Мнения: 849
Ами възможно е да си го тествала през различни сезони,а може и просто предпочитанията ти да са се променили. Но допускам и трета възможност, която се получи при мен с Full Moon - несъответствие на ароматите в каталога и във флакона. Определено това, което усетих в каталога ми беше доста по-приятно от това, което купих (не че Full Moon е лош аромат, но очаквах нещо по-различно).

не, и двете бяха от мостра, много отдавна не избирам аромат от миризлива страничка или от един тест на китка  Peace

Миризливите странички много често подвеждат. Най-малкото защото едно е да усетиш миризмата в контакт с кожата, а съвсем друго тази върху хартията.
хихихи, Бутински, ти що се покри от парфюмната тема, а?  Hug

# 47
  • Мнения: 36 054
Някой ползвал ли е тази "храна за нокти?"

аз съм доволна от 'храната'

# 48
  • Мнения: 2 323
И аз съм доволна от храната за нокти  Grinning

# 49
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Здравейте. Може ли да ми кажете кой околоочен е най-подходящ за смесена кожа,32год.?
Благодаря предварително.   bouquet



От новия каталог мисля да си поръчам и четката за руж,добра ли е?

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 372
Да Ви попитам,има ли някаква вероятност да не си получа чантата стокхолм,след като е липсващ продукт?  Confused

# 51
  • София
  • Мнения: 849
Да Ви попитам,има ли някаква вероятност да не си получа чантата стокхолм,след като е липсващ продукт?  Confused

тя програмата с тази чанта не свърши ли  newsm78

# 52
  • Мнения: 2 323
Да Ви попитам,има ли някаква вероятност да не си получа чантата стокхолм,след като е липсващ продукт?  Confused

Не е свършила програмата с чантата - 3 стъпка за новорегистрирани Wink

kamice, няма вариант да не я получиш, ще ти остане в чакаща поръчка и когато е налична ще я получиш. Пускай поръчки всеки каталог, за да си пазиш чакащите поръчки;-) Успех!

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 372
Агата, много благодаря  Simple Smile

# 54
  • Мнения: 15
Привет момичета, черпя ви с новия каталог имаме приятна изненада. http://bg.oriflame.com/products/catalogue-viewer-next.jhtml

Между другото някоя от вас успя ли да вземе от каталог 10 новият крем за крака? Изчака ми се чакането за него.

# 55
  • Мнения: 0
Привет момичета, черпя ви с новия каталог имаме приятна изненада. http://bg.oriflame.com/products/catalogue-viewer-next.jhtml

Между другото някоя от вас успя ли да вземе от каталог 10 новият крем за крака? Изчака ми се чакането за него.

Аз веднъж чаках 3 каталога за едно червило... Дано не чакаш толкова, но за всеки случай се зареди с още търпение  newsm12

# 56
  • София
  • Мнения: 849
Привет момичета, черпя ви с новия каталог имаме приятна изненада. http://bg.oriflame.com/products/catalogue-viewer-next.jhtml

Между другото някоя от вас успя ли да вземе от каталог 10 новият крем за крака? Изчака ми се чакането за него.

кой нов крем имаш предвид  newsm78

ако е този (понеже той липсва от известно време), той не е нов, взимах от него още в каталог 7


когато пуснаха серията Дискавър, чаках едни душгелове има-няма 3 месеца, че може и повече.. дано при теб чакането се окаже по-кратко, де  Laughing

# 57
  • Мнения: 15
Elitsa_z, точно той е. Само, че аз къде съм спала през каталог 7 не зная. Може ли отзиви за него? Поне да зная дали да продължавам да го държа в чакаща или да го отказва.

# 58
  • Мнения: 37
jovi,благодаря! Hug  bouquet Heart Eyes

# 59
  • София
  • Мнения: 849
Elitsa_z, точно той е. Само, че аз къде съм спала през каталог 7 не зная. Може ли отзиви за него? Поне да зная дали да продължавам да го държа в чакаща или да го отказва.

беше за клиент - доволен е човекът  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт