Орифлейм - тема за клиенти и консултанти - 3

  • 48 500
  • 737
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 428
Аз този път си поръчах Нежната грижа, перлите и две бурканчета крем за ръце и тяло Мед и мляко. И трите неща много ми харесаха  Grinning
Нежната грижа ми възстанови супер бързо устните. Преди ползвах балсам за уста на Лиокрема или нещо такова беше. Но не беше особено ефективно. Ползвала съм и на Нивеа. То не беше лошо. Но Нежната грижа ми харесва най-много. Само че се изважда трудно от кутийката  Rolling Eyes Много е кокетна и сладка, но не е много удобна. В тази връзка има ли от онези малки шпатулки за крем? Да си поръчам една такава, защото в момента ползвам горната част на ноктите ми  Laughing А аромата на какао е просто божествен  Heart Eyes
Перлите също много ми харесаха, като текстура  Grinning Много пигментирани и "мазни" Само че си ги представях по-бронзови  Rolling Eyes Взех си уж чисто кафявите, пък се оказа че и там има леко розови топчета. Явно ще трябва да ги извадя.
Кремчетата Мед и мляко също много ми харесаха. Много леки и нежни, и попиват веднага. Кожата ми стана мн мека.
Общо-взето, този път съм много доволна от цялата поръчка  Grinning
Харесала съм някои неща от следващият каталог и вече нямам търпение да дойде.

# 736
  • Мнения: 6
Някои ползвал ли е изкуствените мигли,и какви са му впечатленията...
Днес си ги взех,а не съм си слагала преди....

# 737

Общи условия

Активация на акаунт