Орифлейм - тема за клиенти и консултанти - 3

  • 48 519
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 114
В каталог 17 пише, че "Нежна грижа" може да се купи за 15 лв. 3 броя, но не се получава. Излиза ми 7,31лв. за бройка.
Защо така?

# 721
  • Мнения: 4 428
Какво ви е мнението за шампоаните на Орифлейм? Коя серия е по-добрата - Nature или другата?

Много ми е трудно(повечето ми правят проблеми) по принцип със шампоаните, но искам да пробвам някои, но кой....  ooooh!

Аз съм очарована от шампоаните  Grinning Става дума за серията Коса, не "природната" Аз имам шампоан, маска и балсам без отмиване от лилавата серия за обем. До сега съм си купувала много шампоани, но от тези неща косата ми наистина стана разкошна  Flutter

И да похваля днес момичетата в централния офис. Бях си объркала цвета на перлите и не бях забелязала на място, като си взимах поръчката преди два дни. Бях си изхвърлила и фактурата. Днес ми смениха опаковката без проблем  Grinning 
Освен това стигнах до извода, че е много по-добре да ходя да си взимам нещата в събота. До сега винаги ходих в събота и минавах веднага. Този път реших да си спестя разкарването до офиса в почивен ден и отидох след работа в четв. Беше лудница  ooooh! Чаках сигурно 40мин да ми дойде реда и после се оказа, че не ми е готова он-лайн поръчката, която беше пусната поне преди 2дни  Rolling Eyes Днес, като ходих за замяната също беше спокойно. Свърших работа за 5мин  Grinning

# 722
  • Мнения: 3 034
От шампоаните HairX и аз съм много доволна. Ползвах тези за къдрава коса /кремът ми прави косата на страхотни къдрици/, сега ползвам жълтата за изтощена, после мисля да пробвам този за обем.

# 723
  • Мнения: 7
В каталог 17 пише, че "Нежна грижа" може да се купи за 15 лв. 3 броя, но не се получава. Излиза ми 7,31лв. за бройка.
Защо така?

И при мен така изписва .. и аз съм малко пред дилема.

# 724
  • Мнения: 2 323
До коя стъпка стигаш, че ти показва тази цена?

# 725
  • Мнения: 7
До последна, точно преди изпращането.
Като ги сложа 3 еднакви ми показва правилно цената. Ако са 2 шоколад и 1 обикновено примерно, ми ги показва на други цени.
На всичкото отгоре имам поръчани 2 бр s8 night 30мл, през всички стъпки ми ги показва 2, на последната ми показва - 1. Колкото и пъти да го поправям, все едно ми показва накрая ...

Edit: След изтриване на цялата поръчка и попълването и наново проблемът с S8 се оправи, но Нежната грижа все така ми стои.

Последна редакция: сб, 03 дек 2011, 22:26 от Luffchy

# 726
  • Мнения: 687
Освен това стигнах до извода, че е много по-добре да ходя да си взимам нещата в събота. До сега винаги ходих в събота и минавах веднага. Този път реших да си спестя разкарването до офиса в почивен ден и отидох след работа в четв. Беше лудница  ooooh! Чаках сигурно 40мин да ми дойде реда и после се оказа, че не ми е готова он-лайн поръчката, която беше пусната поне преди 2дни  Rolling Eyes Днес, като ходих за замяната също беше спокойно. Свърших работа за 5мин  Grinning
Ти сериозно ли?!  Laughing Щях да полудея сутринта - голяма истерия беше. Цялата зала жужеше от трепетни поизнервени жени. И за първи път виждах такава суматоха около издаването на поръчки.

# 727
  • Мнения: 4 428
Освен това стигнах до извода, че е много по-добре да ходя да си взимам нещата в събота. До сега винаги ходих в събота и минавах веднага. Този път реших да си спестя разкарването до офиса в почивен ден и отидох след работа в четв. Беше лудница  ooooh! Чаках сигурно 40мин да ми дойде реда и после се оказа, че не ми е готова он-лайн поръчката, която беше пусната поне преди 2дни  Rolling Eyes Днес, като ходих за замяната също беше спокойно. Свърших работа за 5мин  Grinning
Ти сериозно ли?!  Laughing Щях да полудея сутринта - голяма истерия беше. Цялата зала жужеше от трепетни поизнервени жени. И за първи път виждах такава суматоха около издаването на поръчки.

Ами аз бях там към 10,30 и беше спокойно  Peace

# 728
  • Мнения: 687
Ами аз бях там към 10,30 и беше спокойно  Peace

Е, аз бях час по-късно и... искрено съжалих. Чак се замислих, че май повече не ми се стъпва там.

# 729
  • Мнения: 28
Ще ходя за поръчките в понеделник, към 11 - 12, дали ще е пълно? (Пловдив, офиса на Съединение)

# 730
  • Мнения: 5
Има нов мини каталог  Peace

ПС Благодаря за коментарите относно шампоаните на Орифлейм.   bouquet

# 731
  • Мнения: 0
От мини каталога аз май пак не си харесах нищо, но вчера пуснах поръчка за около 50лв. само от клиенти скоро не ми се беше случвало, за себе си поръчах к-та от първите странички (сапун, крем за ръце и крем за тяло) и една маска за лице. А искам ви се похваля, че вече имам портмонето на Марсел, много ми харесва  Heart Eyes и специални благодарности на Агата   bouquet

# 732
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Аз взех за клиентка пресованите перли Джордани и, въпреки че не използвам такива продукти по принцип, прииска ми се и за себе си да взема - много приятни цветове и блясък.
За себе си взех избелваща паста за зъби (най-после, откога се каня да пробвам пастите) - харесва ми на вкус  Mr. Green Взех си и коледния комплект крем за ръце и сапун с малинки и ягодки - и те ми харесват  Peace

# 733
  • Мнения: 5
Паста и аз си взех, зелена гел, но не покрива очакванията ми. Не почиства добре.

# 734
  • Мнения: 220
И аз да се похваля - от тази поръчка най съм доволна от козметичното куфарче GG - страшно е красиво, а и удобно изглежда (ще бъде пробвано при следващото пътуване). Малко е, но пък събира учудващо много неща. Ще публикувам снимки на блога тези дни Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт