Орифлейм - тема за клиенти и консултанти - 3

  • 48 523
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Споменахте продукти, които съм ползвала, та да споделя мнение  Mr. Green
крем с нар и акай - ползвам нощния - кожата ми е смесена, 30+. Много ми допада кремчето, не ми омазнява кожата.
ексфолиант за лице от СПА серията - чак пък изглаждащ  newsm78 ексфолант, нищо кой знае какво  Peace

# 691
  • Мнения: 0
Здравейте, може ли да се свържа с някой консултант от Горна Оряховица или Лясковец   bouquet

# 692
  • Мнения: 5 873
Здравейте, може ли да се свържа с някой консултант от Горна Оряховица или Лясковец   bouquet
Здравей.Писах ти на ЛС. Simple Smile

И само да вметна- получих си чашките за кафе-сладки са. Simple Smile Харесаха ми. Simple Smile

# 693
  • Мнения: 4 428
ексфолиант за лице от СПА серията - чак пък изглаждащ  newsm78 ексфолант, нищо кой знае какво  Peace

Значи ще се въздържа за сега...

# 694
  • Мнения: X
Аз го имам, не смятам, че е лош. Просто не вярвам, че може да се разчита единствено на ексфолиант в случай на по-сериозни кожни проблеми и грапавини. Доколкото знам не се и препоръчва твърде честата му употреба.

# 695
  • Мнения: 5
Не знам, но от серията им СПА съм разочарована - имам крема за тяло и ... чак пък да е СПА. Леко подвеждат с това. Иначе като хидратация и консистенция е ок, но нищо СПА - най-обикновен крем.

# 696
  • Бургас
  • Мнения: 15
Агата, този комплект за коса и нокти дали бил повлиял добре на косопад? Нещо ми се струва, че сезонният ми косопад продължава твърде дълго...
Благодаря ти предварително

# 697
  • Мнения: 28
Как е крема за ръце "Liselotte Watkins"? Хареса ми как мирише в каталога.

# 698
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 636
Как е крема за ръце "Liselotte Watkins"? Хареса ми как мирише в каталога.

Смятам, ч е е добър, но аз не съм го мирисала в каталога, затова не мога да кажа дали съвпада аромата  Peace

# 699
  • Мнения: 5
При мен крема за тяло съвпада с ароматната страничка. Страхотен! Надявам се да ги има отново в К2.  Heart Eyes

# 700
  • Мнения: 28
Попива ли бързо?

# 701
  • Мнения: 5
Mомичета,  случва ли ви се да ви объркат постуяно поръчката ви  да не ви слагат това което сте поръчали , да има във фактурата нещо което не е сложено ?

# 702
  • Мнения: 28
Mомичета,  случва ли ви се да ви объркат постуяно поръчката ви  да не ви слагат това което сте поръчали , да има във фактурата нещо което не е сложено ?


Досега не.  Peace

# 703
  • Мнения: 5 873
Как е крема за ръце "Liselotte Watkins"? Хареса ми как мирише в каталога.

Срахотен крем,със силен,траен аромат,който се запазва даже след като си измиеш ръцете. Много ми допадна. Simple Smile

# 704
  • Мнения: 910
Момичета, видяхте ли специалните оферти в сайта-само за консултанти? Пак ще похарча сума пари ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт