Орифлейм - тема за клиенти и консултанти - 3

  • 48 520
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 6
Момичета, видяхте ли специалните оферти в сайта-само за консултанти? Пак ще похарча сума пари ooooh!
къде са,аз защо не ги виждам?

# 706
  • Мнения: 5
УиУи, за  предложенията с календара ли говориш? Аз други не видях...  ooooh!

Сигурно ви е направило впечатление, че има продукти, които в каталога са на редовна цена, а през профила са намалени - конкретно 21191 - в каталога май беше 11.90 лв, а в сайта ми излиза към 5 лв. Това явно са някакви специални предложения, тъй като в момента няма мини каталог или друго намаление.... Оп, след проверка в сайта, продукта вече не е намален. Случайно тази пяна да е била от вчерашното предложение(с календара  ooooh!)? Но и с други продукти ми се е случвало - няма ги в каталога или в друго издание, но са намалени в сайта... в предната кампания гледах една терапия против пърхот. Как могат да се проследяват тези намаления лесно и удобно, без да трябва всяка категория да се разглежда? Идеи?   bouquet

# 707
  • Мнения: 2 323
Намаленията се обявяват винаги и са отделени - в мини каталог или има линк с таблица с цените и картинки, така че не се налага да се рови във всички продукти Simple Smile


За комплекса са коса и нокти - аз го купих заради косата, че започна да ми пада млако повече от очаваното за есента. Има ефект и закосата, доста по-малко ми пада вече, но ноктите си бях свикнала, че ми се чупят и сега съм супер щастлива, че се оказа, че може да се повилие на това.

# 708
  • Мнения: 33
  Здравейте, аз съм бивш консултант на Орифлейм, с малко опит като такъв, но иначе често използвам продуктите им  Simple Smile .
 Та на скоро ми попадна една мостра от тоалетната вода "Nomadic", която спряха преди доста време мисля  Sad , само че аз се влюбих в аромата. Моля ви, кажете ми, има ли някой аромат от по новите им продукти, който да се доближава до Номадик-а, или , ако някой случайно го е използвал и има останало количство, което не ползва вече, може да уговорим размяна или продажба. Обожавам дървесни аромати и този така ми се запечата в съзнанието, че няма да се успокоя докато не го притежавам  Confused
 
Ето за кой точно става въпрос: http://in.oriflame.com/content-storage-v3/live/images/hi_IN/7600 … br_fr_nomadic.jpg       bouquet

# 709
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Къде са тези намаления ? Аз нищо не откривам.  Rolling Eyes

# 710
  • Мнения: 910
Убийте ме, и аз не ги намирам. Моята лидерка ми прати линк на скайпа, но не пазя хронологията Embarassed

# 711
  • София
  • Мнения: 849
това са стандартните намаления, които ти излизат вдясно, когато пускаш поръчка   Rolling Eyes

иначе можеш да ги видиш през Поръчки --> Актуално и оттам едната опция е 201117 PRODUKTI INTERNET (копнах го директно от сайта, да е ясно какво търсим  Laughing)

но там има толкова много неща, които 1) не са намалени или 2) не са налични, че търсенето на добра сделка е голямо приключение  Peace

ПП. Пак там са и продуктите от вложката към брошурата, ако се чудите  Laughing
http://bg.oriflame.com/products/catalogue/flyer.jhtml?prodCat=&a … flyer=11701_bg_BG

Последна редакция: пт, 02 дек 2011, 16:09 от Elitsa_z

# 712
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
това са стандартните намаления, които ти излизат вдясно, когато пускаш поръчка   Rolling Eyes

иначе можеш да ги видиш през Поръчки --> Актуално и оттам едната опция е 201117 PRODUKTI INTERNET (копнах го директно от сайта, да е ясно какво търсим  Laughing)

но там има толкова много неща, които 1) не са намалени или 2) не са налични, че търсенето на добра сделка е голямо приключение  Peace

И аз това го намерих одеве, но ми е по-лесно, когато са си в един Адоб Рийдър и всичко накуп се вижда. Гледам, че Аметист Фатал е много намален, сигурно е обвързан с покупката на продукти пак.  Twisted Evil

# 713
  • Мнения: 5
Да, и аз го намерих, но нищо интересно.

# 714
  • Мнения: 3 034
javascript:void(0);
Няма голям шанс да се сдобиеш с този аромат. Единствената ти възможност е по случайност някой да се е презапасил, което.... не знам, аз нямам навик да купувам повече от поръчаното.

Съжалявам, ако съм те разочаровала, но по-добре да знаеш. Peace

# 715
  • Мнения: 33
javascript:void(0);
Няма голям шанс да се сдобиеш с този аромат. Единствената ти възможност е по случайност някой да се е презапасил, което.... не знам, аз нямам навик да купувам повече от поръчаното.

Съжалявам, ако съм те разочаровала, но по-добре да знаеш. Peace

Да, знам че ще е почти невъзможно да го открия , само че трябва да знам, че съм опитала. Чудя се каква е тази политика да спират сполучливите си аромати и да ги заменят с нови, повечето от които са страшно блудкави. Имаше толкова хубави тоалетни води преди, например- "Serene",доста жени го използваха.Какво стана и с истинският парфюм "Eclat" в малкото шишенце? Сега и "Precious" ще махат. Не знам какво пречи, когато има сполучлив аромат да си го поддържат...  

Последна редакция: сб, 03 дек 2011, 10:04 от Seven

# 716
  • Мнения: 3 034
Не знам. И аз си имам сантиментални спомени от някои аромати, но това не е в нашата компетенция като консултанти. Simple Smile
Мога да ти предложа да направиш запитване в сайта на Орифлейм, но не българския, а в шведския напр.

# 717
  • Мнения: 2 323
И аз имам продукти, които много съм харесвала, но са спряни. Според мен, без да съм експерт, просто предполагам е, че няма как да не е свързано с потреблението - ако много се купува /в световен мащаб, а не само в БГ/ ще се поддържа. Ако не е рентабилно да се произведе половин количество, не се прави и така...До колкото си спомням Джордани шайн първия път като се пусна беше до изчерпване, ето че сега е пуснат отново и така Simple Smile Влюбвайте се в хора  Heart Eyes А ароматите ги сменяйте всеки ден, за да не ви омръзват и да не сте прекалено зависими от тях  Mr. Green

# 718
  • София
  • Мнения: 849
това са стандартните намаления, които ти излизат вдясно, когато пускаш поръчка   Rolling Eyes

иначе можеш да ги видиш през Поръчки --> Актуално и оттам едната опция е 201117 PRODUKTI INTERNET (копнах го директно от сайта, да е ясно какво търсим  Laughing)

но там има толкова много неща, които 1) не са намалени или 2) не са налични, че търсенето на добра сделка е голямо приключение  Peace

И аз това го намерих одеве, но ми е по-лесно, когато са си в един Адоб Рийдър и всичко накуп се вижда. Гледам, че Аметист Фатал е много намален, сигурно е обвързан с покупката на продукти пак.  Twisted Evil

не, душко, просто го няма  Laughing

# 719
  • Мнения: 5
Какво ви е мнението за шампоаните на Орифлейм? Коя серия е по-добрата - Nature или другата?

Много ми е трудно(повечето ми правят проблеми) по принцип със шампоаните, но искам да пробвам някои, но кой....  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт