Гордата Аси - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца - Тема 123

  • 36 797
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • пуерто де сагунто валенсия испания
  • Мнения: 57
Добър вечер момичета,много моля,кажете с няколко думи какво пише в статията,че на мен ми е все едно на марсиански!Нищичко не схванах,а  е съвсем прясна новината и ми се ще да  разбера за какво става на въпрос

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987

Едно изпълнение на любим мой изпълнител

# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987

# 693
  • Мнения: 10 240
Добро утро!
Обещават ни най-прохладният ден за седмицата!
Дано!  Hug

Кафето е сервирано на терасата. Заповядайте!

 


# 694
  • Мнения: 0
                          Добро утро!

Рина, благодаря за кафето, взимам и ще си го изпия с удоволствие.   bouquet newsm51
Гледката е прекрасна, а и за сега се очертава един не много горещ ден. Дано да има и някакви новини.

# 695
  • Мнения: 10 240
Ето и хабер:

Bebekler ayrı yumurta ikizi
Gönülçelen dizisindeki rol arkadaşı Onur Saylak’tan hamile kalan Tuba Büyüküstün, ayrı yumurta ikizleri dünyaya getirecek. Çift bu ay sonunda yurtdışında evlenecek




http://magazin.milliyet.com.tr/bebekler-ayri-yumurta-ikizi/magaz … 16840/default.htm

# 696
  • Мнения: 0
Вай, вай, Рина, какъв този хабер. Ако вярно е превел  google двойката се е оженила в края на месец юни в чужбина и чакат близнаци. Малеееееееее #Crazy #Crazy #Crazy Ей така съм. Някой да преведе по точно МОЛЯ

# 697
  • Мнения: 10 240
Още една статия:  newsm78

Tuba Büyüküstün ikiz doğuracak!




http://televizyongazetesi.com/tuba-buyukustun-ikiz-doguracak!_6_40460

Май говорят за сватба в чужбина в края на юли!  newsm78 newsm78 newsm78
И че Туба е разбрала за бременността си когато е била в чужбина!  newsm78

# 698
  • Мнения: 0
Е стана тя каквато стана. Да вярвам ли, да не вярвам ли и аз не знам?  newsm78 newsm78 newsm78  Беше ясно, че няма дим, без огън. Но ще изчакам Ина да се появи и да преведе по точно.

# 699
  • Мнения: 0
Добро утро  Hug

Рина, мерси за статиите  Hug и аз така разбрах че, се говори за сватба в края на месеца в чужбина....е, да се надяваме това да е истина   Wink

 spam2

имати ли проблем с влизането във форума на http://www.televizyondizisi.com/forum/index.php, защото при мен излиза това за заглавна старница?

# 700
  • Мнения: 0
Добро утро!
Ринка ни е поднесла кафето и то на теферич. Благодаря. Hug Hug Hug

# 701
# 702
# 703
  • Мнения: 0
Е стана тя каквато стана. Да вярвам ли, да не вярвам ли и аз не знам?  newsm78 newsm78 newsm78  Беше ясно, че няма дим, без огън. Но ще изчакам Ина да се появи и да преведе по точно.

Аз честно казано докато не го съобщи самата Туба или не я видя с булчинска рокля, няма да вярвам на всичко  ooooh! то какво ли не се изписа досега, макар че, това е единственият начин да излезе суха от ситуацията, но защо пък ще го тиражира из медиите  newsm78 а и сега вече не се говори за източник  newsm78 поне според превода на гугълчо  newsm78

за статията от снощи разбрах че, се коментира новината в смисъл, че феновете на Туба са много, единни и заслужават коректност от нея, защото я обичат т.е. не да коментира личният си живот пред всички, но поне да има информация за нея и да не мълчи ............Ина да погледне , че  google можи е да си измисля  Joy Joy Joy

Последна редакция: чт, 21 юли 2011, 09:08 от elma

# 704
  • Мнения: 0
Ееее... сватба,бебчета , чужбина...това май е най-добрия вариант. Ами те всички медии я разкатаха.
А факта, че тя обяви, че няма да се включва в сериал през следващия сезон, говори че са предвиждани точно такива събития. Въпрос на време беше кога...а че е станало по-раничко...божа работа.

Общи условия

Активация на акаунт