Нямам още бебе ,но си имам тебе:)))!!!!-4

  • 14 085
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 258
Ооо Близначе, това е много грозно. Ние така преди 2г пътувахме до морето на отворени прозорци и като отидохме там врата ми като каза храс и не можех да мърдам. Не само врата, но и почти цялото тяло. МъжО буквално ме носеше. За мой късмет моя позната масажистка също беше в същия курорт та ме поорави малко от малко. Ама пак си беше смешна картинка, защото на плажа не можех да си стана от кърпата или да легна на нея и за всяко мърдане виках мъжО да ме премества. Той накрая искаше да ме бие, че то и мен не ме свърта на едно място  Laughing
А за Николета и Валери - това за мен са обяснения на някой превъзбуден пубер, а не на възрастни хора  Confused Абе детска радост, шарени бонбони. Много ги вълнува хората къде са си играли  на чичо доктор. То всъщност има и такива, които се вълнуват де ама и тях не ги разбирам.

# 46
  • Мнения: 786

БУБУ верно е това....той разправя как го напарвили в едни самолет и го разказва в компанията на други хора ..а пък тя се хили и се крие с една салфетка.... ooooh!Коя сериозна жена ще изтърпи такова нещо...
оф да съ оплача...нарочно не пускам климатика в къщи да ни съ схвана...и взех чи са схвънъх от течението което правя между две врати...то уж топло течение пък ме сецна....и сега като си въртя врата... Whistling


Това предаване да не е по The Voice?
Защото аз хванах едно такова по тази телевизия,ама точно накрая....
и малко ма фана яд щото му гледах рекламата преди няколко дни и пак го изтървах  Crossing Arms
ПИЛЕ точно !много беше хубаво но ти го казвам не да те дразня а защото много неща си каза момичето ...поне беше откровена колкото можа и интересна...а пък Валери вече толкова му се .....че си тръгнаха първи от ресторанта....шоу!!!може да видиш в гугъл в праграмата за повторение нещо...

# 47
  • Мнения: 786
Алисия определено няма за какво да съжалява..Валери е отврат...иначе от към външен вид е добре ама като характер и поведение... ooooh!Аз имам чувството обаче че Николета лека полека се усеща вече -щото тя пък гради някъв имидж на невинно и добро момиче...та си мисля че ще го зареже по-нататък... Laughing

# 48
  • Мнения: 7 118
Робокоп  hahaha hahaha hahaha
Близнацо, на тебе сА смея. Ама спокойно, душа, аз редовно съм си така с врата...свиква се да ходиш като куцо пилИ, нИ сА шашкай.
ВиЙ кО ми сА смейти за вУдътъ...аз Идин път в месица ши реша да сА поизкъпя малко, то вий тука на въпрос гУ напраЙхти  Mr. Green

И Пиуе, пиши и ти с нас, нИдей чака самУ да пишИм, пък ти послИ да нА хвалиш и да писукаш подире ни да нА търсиш. hahaha hahaha hahaha

# 49
  • Мнения: 786
Робокоп  hahaha hahaha hahaha
Близнацо, на тебе сА смея. Ама спокойно, душа, аз редовно съм си така с врата...свиква се да ходиш като куцо пилИ, нИ сА шашкай.
ВиЙ кО ми сА смейти за вУдътъ...аз Идин път в месица ши реша да сА поизкъпя малко, то вий тука на въпрос гУ напраЙхти  Mr. Green

И Пиуе, пиши и ти с нас, нИдей чака самУ да пишИм, пък ти послИ да нА хвалиш и да писукаш подире ни да нА търсиш. hahaha hahaha hahaha
[/color]
 hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy Joy Joy
ЗУЗО черното море сигурно ощи по-черну стана ти кат влези във водата нал така??? hahaha hahaha hahahaщом един път в месицъ съ къпиш...ни съ ли разбягаха хоръта ма душо?

# 50
  • Мнения: 258
Зузе, няма всеки месец празници, че да се къпеш. Необходимо е два пъти годишно - по Великден и по Коледи, всичко друго е разхищение на водя.

# 51
  • Мнения: 786
Зузе, няма всеки месец празници, че да се къпеш. Необходимо е два пъти годишно - по Великден и по Коледи, всичко друго е разхищение на водя.

то не е важну човека да съ къпи чак толковъ многу....особенно тез на морето...те направу във водата...Зузе сапунчето мило си взимай и направу там...да тъ уча ли чедо? Laughing Laughing

# 52
  • Мнения: 258
Ама вие сте много интересни. И сапуна, и водата са пари. С тия непрестанни ходения по лекари и изследвания пари за излишни неща няма  Crossing Arms

# 53
  • Мнения: 786
Ама вие сте много интересни. И сапуна, и водата са пари. С тия непрестанни ходения по лекари и изследвания пари за излишни неща няма  Crossing Arms
да бе БУБЕНЦЕ и като идеш при гинеколога и той ши съ усмърти.... smile3532 smile3532 smile3532Ши останат саму тия със запушен нос !

# 54
  • Мнения: 7 118
За к'во ми Й тоз сапун...само да си увреждам кожата и да ми люти на очитИ Crossing Arms КъпанИтУ е губене на ценно времИ, пък, когато има и сапунисванИ, съвсем извън контрол излиза всичко. Аз сапун ползвам в краен случай, когатУ вечИ освен Дзъби, друго в УгледалотУ не виждам, дИмек, толкуз мръсТна съм станала, че чак съм черна катУ катран Party

# 55
  • Мнения: 258
Ама вие сте много интересни. И сапуна, и водата са пари. С тия непрестанни ходения по лекари и изследвания пари за излишни неща няма  Crossing Arms
да бе БУБЕНЦЕ и като идеш при гинеколога и той ши съ усмърти.... smile3532 smile3532 smile3532Ши останат саму тия със запушен нос !

Да ти кажа за 50лв за 15 мин ще ме търпи  newsm48

# 56
  • Мнения: 786
Ама вие сте много интересни. И сапуна, и водата са пари. С тия непрестанни ходения по лекари и изследвания пари за излишни неща няма  Crossing Arms
да бе БУБЕНЦЕ и като идеш при гинеколога и той ши съ усмърти.... smile3532 smile3532 smile3532Ши останат саму тия със запушен нос !

Да ти кажа за 50лв за 15 мин ще ме търпи  newsm48
Shocked толкова ли даваш бе БУБЕ?стига бе!
ЗУЗЕ ко ше готвити днеска душо?
ПИЛИТУ ти няма ли да изписукаш нещУ????ко стана с твойта гадната кУлежка-намерили я взриви ли я или ощи диша?

# 57
  • Мнения: 7 118
Ко ши готвим ли? Мъжо шИ ми Иде соленото Д  hahaha hahaha hahaha

Не бе, имаме гювечета от снощи. Утре - прясно зелИ, постнУ. Ти що питаш, мари? Мислих аз пилИ да готвя, ама ми дожаля  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 7 118
ХопитУ и то сА измъкна от някъде...виждам тААААА, слизай на партера hahaha hahaha hahaha

# 59
  • Мнения: 258
Мислих аз пилИ да готвя, ама ми дожаля  Mr. Green

То затова Пилето не се появява.
Близначе толкова е първичен и после по 20лв

Общи условия

Активация на акаунт