Нямам още бебе ,но си имам тебе:)))!!!!-4

  • 14 098
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 118
Ши ги изработим бебИтата, Близнацо! Ама то времИ трябва, то си е изкуство...




на мен матрак ми трябва, аз съм дърто...ама акУ на Фани мерака на някоя пУляна, хич няма да сА дърпам  hahaha

# 31
  • Мнения: 786
става бе!саму да ни тъ фани мирака в МОЛЪ.....чи тугаз ни въ знам де ши въ прикриват hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 32
  • Мнения: 7 118
Въх, моля ти сА!  hahaha hahaha hahaha

Аз събрах партакешитИ за плажа и тръгвамИИИИИИ....уж...ама чакам мъжо да се наконти
СлИд 2 часа долу-горе шИ сА завърна катУ Упечена пиперка, изтърбушена и гУтова за консумация Mr. Green

# 33
  • Мнения: 258
Зузи, ама вие чакахте най-голямата жега, за да идете на плаж. Да не се приберете така  Rolling Eyes


Близначе, и аз си мисля, че до края на годината ще съм бременна. Такова предчувствие имам, пък да видим.
Аз да ви се оплача - кумата ми е в болница. Оперирали я в сряда по спешност, три дни седяла със спукан апендицит милата. Ние на 8.07 имахме държаве, на 9.07 детето й стана на годинка, а в неделя ми се оплака, че дял ден повръща и е с диария. В понеделник ще я изписват, а тя един месец не трябва да вдига малкия - нали се сещате как се гледа малко дете без да го вдигаш, а няма кой да й помага, защото техните родители са млади и са на работа. Евентуално аз ще пътувм за събота, неделя и понеделник до Пазарджик да й помагам.  Cry

# 34
  • Мнения: 7 118
Бубу, ще внимаваме с жегата. Запасила съм се с фактор 50 + за мазане  Mr. Green
А за кумата ти - ами това е ужасно. Просто трябва да се пази, иначе най - гадното вече е минало.
Хайде, аз изчезвам вече! До после! Hug

# 35
  • Мнения: 786
ЗУЗЕ наистина в най-горещото отивате пък вий... Shocked-да ни съ върниш и да кажиш чи ни можиш да си седиш на заднику.... Laughing Laughing
БУБУ бегай на помощ че работата наиситна е сериозна...горката жена!важното е че вече е добре и дано още по-бързо се оправи напълно!
аз изгледах едни филм-нотинг хил....гледала съм го ама пак че е готин!и едно предаване със николета лозанова гледах...интересно беше!готино е това момиче! Wink

# 36
  • Мнения: 258
В интерес на истината при нас валя преди малко градушка, така че Зузето може и да се прибере като мокро кокошле. Днес сте много лоши - аз тъкмо съм тук, а вас ви няма  Confused
Близначе, мен тази Николета нещо ни мъ кефи, доста тъпа мръвка ми се струва, гледала съм няколко интервюта с нея и е доста превъзбудена  Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 786
абе лигави се малко Николетка...обаче днес в предаването беше много умерена....и във отговорите на въпросите и във всичко!Даже Валери ми направи по-гадното впечатление и аз определено не бих търпяла такъв мъж до себе си! Crossing Arms

# 38
  • Мнения: 7 118
Ей, клюкарки мръсни бе!  hahaha
Както се вижда съм тук, и не съм мокра кокошинка  smile3534

Наплажувах се, сега отивам да се понамокря, т.е. изкъпя  Mr. Green

# 39
  • гр.София
  • Мнения: 213
айде да се запиша в новата тема и аз....то вие вече сте писали та сте се забравили  Crossing Arms

 Hug Hug Hug Hug

# 40
  • Мнения: 786
Ей, клюкарки мръсни бе!  hahaha
Както се вижда съм тук, и не съм мокра кокошинка  smile3534

Наплажувах се, сега отивам да се понамокря, т.е. изкъпя  Mr. Green
що?на плажа ни ти ли беши достатъчну мокру????? Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 41
  • Мнения: 786
айде да се запиша в новата тема и аз....то вие вече сте писали та сте се забравили  Crossing Arms

 Hug Hug Hug Hug
амчи то май крайну време беши.... Laughing Laughing Laughing Laughing

# 42
  • Мнения: 258
БЛИЗНАЧЕ, те и двамата са си лика прилика, точно лигльовци  Confused
Зузе, на плажа толкова ли нямаше водЪ, та да се закъпеш  Laughing
Пилуе, най-накрая и ти да се появиш  Hug

# 43
  • Мнения: 786
БЛИЗНАЧЕ, те и двамата са си лика прилика, точно лигльовци  Confused
Зузе, на плажа толкова ли нямаше водЪ, та да се закъпеш  Laughing
Пилуе, най-накрая и ти да се появиш  Hug
БУБУ верно е това....той разправя как го напарвили в едни самолет и го разказва в компанията на други хора ..а пък тя се хили и се крие с една салфетка.... ooooh!Коя сериозна жена ще изтърпи такова нещо...
оф да съ оплача...нарочно не пускам климатика в къщи да ни съ схвана...и взех чи са схвънъх от течението което правя между две врати...то уж топло течение пък ме сецна....и сега като си въртя врата... Whistling

# 44
  • гр.София
  • Мнения: 213

БУБУ верно е това....той разправя как го напарвили в едни самолет и го разказва в компанията на други хора ..а пък тя се хили и се крие с една салфетка.... ooooh!Коя сериозна жена ще изтърпи такова нещо...
оф да съ оплача...нарочно не пускам климатика в къщи да ни съ схвана...и взех чи са схвънъх от течението което правя между две врати...то уж топло течение пък ме сецна....и сега като си въртя врата... Whistling



Това предаване да не е по The Voice?
Защото аз хванах едно такова по тази телевизия,ама точно накрая....
и малко ма фана яд щото му гледах рекламата преди няколко дни и пак го изтървах  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт