Urostop?

  • 5 193
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 669
Здравейте! Софийски лекар изписа на съпруга ми Urostop. Обиколихме всички аптеки в нашия малък провинциален град, но за такова лекарство дори и не са чували. Имате ли представа дали в по-големите градове го има. А каква ли е цената?

Благодаря на отговорилите за съпричасността  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 39 715
С бърз преглед през търсачката го намирам само в чуждестранни сайтове.

# 2
  • Мнения: 1 669
И ние така... Sad Затова се обърнах към живеещите в по-големите градове дали са чували, още повече пили такова лекарство.

# 3
  • София
  • Мнения: 39 715
Цитат
UROSTOP # 350 CAPS

Composition: Lindera, Alpinia fruit, Schisandra, Mantis Cocoon, Achyranthes, Cuscuta, Epimedium.

Indication: This formula helps warm the kidney, strengthen the bladder muscle in order to stop urine leaking without costly drugs or surgery treatment, side effects or wearing diaper all day long. An empirical ancient great formula., alternative for Flomax ,Ditropan XL.Urecholine.. $ 30.00/ 90 caps
Това вероятно е някакво лекарство на билкова основа?
Замяна?
Какво му е на съпруга ви?

# 4
  • Мнения: 1 669
Проблеми с бъбреците и простатата.

# 5
  • София
  • Мнения: 39 715
Най-вероятно и на нашия пазар могат да се намерят медикаменти на билкова основа.
Консултирайте се със специалиста, при който е бил съпруга ви. Да ви предпише нещо, което може да се намери на бг пазар. Или търсите начин да си го доставите.

# 6
  • Мнения: 9
Това, което се предлага на българския пазар е Урогут - съставен от коприва, която има антисептичен ефект и сабал, растение което подтиска хормоните отговорни за нарастването на простата. Изцяло растителен продукт. На места в сайтовете пише, че е лекарство номер 1 за лечение на простата в Европа, ето тук има повече инфо: http://www.naturprodukt.bg/statii/urogutt

# 7
  • Мнения: 63
Здравейте, уростопа може би изпълнява същите функции като урогута. Разбира се не би трябвало да има отношение към лечението на бъбреци. Баща ми ползва урогут и направо се роди. Няма нощни позиви вече, а дневните са се намалили доста. До колкото се запознах урогут не лекува разширена простата, но намаля симптомите. Едно от основните предимства е, че може да се приема продължително, без притеснения от странични ефекти.

# 8
  • Мнения: 9
урогут не лекува разширена простата, но намаля симптомите. Едно от основните предимства е, че може да се приема продължително, без притеснения от странични ефекти.

Действието на Урогут се изразява в подтискане синтеза на хормони, които са отговорни за нарастването на простата. В линка, който постнах преди време пише, че действа и противооточно.

Междудругото майка ми скоро не ми е споделяла баща ми да е имал проблем повече (понеже баща ми е такъв тип, че никога няма да си каже сам, се информирам от майка).

# 9
  • Мнения: 63
Действието на Урогут се изразява в подтискане синтеза на хормони, които са отговорни за нарастването на простата. В линка, който постнах преди време пише, че действа и противооточно.

Междудругото майка ми скоро не ми е споделяла баща ми да е имал проблем повече (понеже баща ми е такъв тип, че никога няма да си каже сам, се информирам от майка).

Не знам какво се присетих за този урогут онзи ден. Може и в някаква реклама да съм го мернала. Та се чудех, дали може да се взима и профилактично, дори и човек да няма такава диагноза. Дават че едва ли не всеки 3ти над 50 страда от уголемяване на простата.

Общи условия

Активация на акаунт