Тема Незабравима 214

  • 37 368
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2
Нихат се е оженил  Crazy Crazy Женицата нещо много не ми допада като какичка/лелкичка стои до него  Embarassed Mr. Green



# 61
  • Мнения: 3 203
Здравейтие приятели . Hug Heart Eyes
Мокси прекрасни оформления.  bouquet
Дани   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Ивве,г-жо Леман  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet

Мили ми незабравимки  Heart Eyes дами прекрасни снимчици от незабравимата ви среща .Ухааааа.....купонът е бил на макс . HugБраво ето така остават незабравимите мигове стига само да си ги направим . Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Вени хубави и незабравими клипчета . Благодаря ти Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Кесарче нещо много в далечинката ми се вижда яхтичката ти та рекох  по близичко да постна мойта . Joy Joy Joy Joy Joy

# 62
  • Мнения: 3 203
Розовка благодаря за инфото . Hug Heart EyesИ на мен тази г-жа някак странно ми стои до този мъж но какво да се прави любоф......../както Бобо казва / hahaha hahaha hahaha hahaha
Ей тоз народ свърши сериала и хоп кой към брачното ложе кой към други изоставени задачки само за наште любимци никакво инфо  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ако така вървят като цяло журналистите ще им умрят от глад като нямат работа а каква по-хубава работа да хванеш някоя клюка през отпускарският им сезон ,че като почнат да работят и да снимат по 24 часа в денонощието ...... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 63
  • Мнения: 262
Здравейте незабравими!!! Цветя за Дани  ("Обичам") и всички от форума, които поддържат духа на „Незабравима!   bouquet    bouquet  bouquet
"С красота и чар ме покори...
Бурята в душата ми укроти...
Дари ме с емоции омайни...
Отвори ми вратата на рая..."




Страхотна новина за Nihat Alptuğ Altınkaya + İmre Oral . Да им е честито, щом са се решили на тази стъпка. На мен ми прави впечатление демонстрацията на жълтия метал от булката – гривната й е безформена, като кюлче.

# 64
  • Мнения: 2
Нихат кога успял да се ожени... Да му е честито! И на мен булката много не ми харесва,но щом си я е избрал да са много щастливи!

# 65
  • Мнения: 27 735
Нихат кога успял да се ожени... Да му е честито! И на мен булката много не ми харесва,но щом си я е избрал да са много щастливи!

 newsm10 smile3521 smile3521 smile3521

# 66
# 67
  • Мнения: 33 435
 newsm09 newsm09 newsm09 newsm09 newsm09
Трябва да сменям фамилията  Tired

# 68
# 69
# 70
  • Мнения: 3 203

Рекси ако и открехнеш за какво иде реч  newsm78 ще съм ти много благодарна .  PraynigHug Heart Eyes
Но на мен така или иначе Йозлемката не ми пасва с този  Crossing Arms

# 71
  • София
  • Мнения: 833
Рекси ако и открехнеш за какво иде реч  newsm78 ще съм ти много благодарна .  PraynigHug Heart Eyes
Но на мен така или иначе Йозлемката не ми пасва с този  Crossing Arms
Не мога да го чуя сега,по-късно ще разбера за какво говори Берксан

# 72
# 73
  • Мнения: 3 203
Рекси ако и открехнеш за какво иде реч  newsm78 ще съм ти много благодарна .  PraynigHug Heart Eyes
Но на мен така или иначе Йозлемката не ми пасва с този  Crossing Arms
Не мога да го чуя сега,по-късно ще разбера за какво говори Берксан
Благодаря ти мила  Heart Eyes

# 74
  • София
  • Мнения: 833
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Ей веднага открадна чужд мъж и му гепи фамилията  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт