кога махнахте бибата

  • 1 339
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 112
Махнахме я на 1 година и 4 месеца - скрих я и той повече не попита за нея. Няколко месеца по-рано бях пробвала, но тогава много плака и я търсеше и аз му я върнах.

# 16
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
И Деси я ползва само когато заспива, но ако се събуди през нощта не иска да заспи без нея. Пробвах и при следобедния сън, но тя плаче и си я иска. Говорих със стоматолог, който ми каза, че до 2 год. възраст бибата трябва да се махне. Не мисля да чакам дотогава, но виждам, че трудно ще се разделеим с нея Confused

# 17
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Ох,голям проблем с тая биба,Иван си я търси,при заспиване,а през деня си чеши венците с нея,незнам как ше я махна направо не ми се мисли ooooh!

# 18
  • София
  • Мнения: 270
Още не сме я махнали. Сега излизат кучешките и дори не пробвам. Тя само се приспива с нея, но и така заспива мнооого трудно. Та се чудя как ще стане махането и спането без биба. Все отлагам, ама до 2г. трябва да я махнем.

# 19
  • Мнения: 8 505
Копирам си мнението от подобна тема:

Залъгалката изобщо не ми е проблем.Обикновено е много изморена и заспива веднага,щом я сложа в леглото и,но ако се повърти повече от 5 мин и я давам,заспива за секунди и я плюе.Ако искам да я махна изцяло,трябва да я оставя да се повърти 10-15-20 мин в леглото си,но не виждам смисъл,и без това заспиването с биберон става 2,най-много 3 пъти седмично от общо 14 пъти (по 2 на ден).

Общи условия

Активация на акаунт