За следменструалното кървене

  • 7 282
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 504
Това, което искам да ви попитам е: вие чувствате ли се отпадналост и едно безсилие. Аз се чувствам така.
Не, не чувствам такова нещо.
Чувствам депресийка, но това е друга тема  Grinning
Иначе ... определено виждам, че "секционираните" не сме една и две с този проблем... Чудя се дали не се образува някакъв цикатрикс на матката и да става задържане на секрет, който изтича по- бавно. Защото при мен е кафеникав и бавно- бавно избледнява. Общо с менструма се получават 15-16 дни зацапване, което ми е много.
Друго - хормонални причини. Не виждам други промени у себе си, но трябва да се провери.
Тумор - възможно.
Раничка на шийката на матката? - не е ли също възможно? Бяха ми открили такава след раждането, а както знаете тя е преканцероза...

Извинете, че така обобщих причините, но повечето симптоми могат да са плод на бая причини, та ми се щеше малко да си ги систематизирам.

Аз смятам да отида на преглед веднага след НГ. Лошо, че ходя и на зъбар, та бая пари отидоха... Но е важно. Ако се сещате за още причини - пишете.

Аз смятам да започна запарката с бял равнец на първо време. Пропорциите са като на опаковката, предполагам?

# 16
  • Мнения: 429
Аз смятам да отида на преглед веднага след НГ.
Чувствам депресийка, но това е друга тема

Освен рутинният гинекологичен преглед и видеозон и евентуалните изследвания като цитонамазка и хормонални какво друго може да се направи?
При мен няма депресия по-скоро съм станала много изнервена, но и аз мисля, че е от безсънието - и тема на друг разговор.
По повод твойте размишления за секцио раждалите и аз се позамислям дали нещо от него не се повлиява това така дълго ...... или е нещо друго?

# 17
  • Мнения: 504
Аз смятам да отида на преглед веднага след НГ.
Чувствам депресийка, но това е друга тема

Освен рутинният гинекологичен преглед и видеозон и евентуалните изследвания като цитонамазка и хормонални какво друго може да се направи?
При мен няма депресия по-скоро съм станала много изнервена, но и аз мисля, че е от безсънието - и тема на друг разговор.
По повод твойте размишления за секцио раждалите и аз се позамислям дали нещо от него не се повлиява това така дълго ...... или е нещо друго?
Мисля, че посочените от теб изследвания ще са напълно достатъчни.
Даже се съмнявам, че ще ни пуснат и хормони...
Ако е тумор вече може да се помисли за други изследвания, ама няма да го мислим от сега, без друго не може всичките да сме с тумори, сигурна съм, че има много по- често срещани причини.  Hug

# 18
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Това, което искам да ви попитам е: вие чувствате ли се отпадналост и едно безсилие. Аз се чувствам така.
Да, чувствам нещо като отпадналост, понякога и леки болки като при мензис. До второто раждане беше кафяво, а после стана и червено.

# 19
  • Мнения: 149
Az sum si taka ot kakto se pomnia, obikolila sum symati ginekolozi i vsichki do edin sa mi predpisvali niakakuv vid protivozachatuchni s cel regylirane na cikula, pravih si i hormonalni izsledvania, okaza se, che testosterona mi bil v po-visoki granici, makar, che nito sum okosmena poveche  nito nishto, ama.....ta dokato pieh protivozachatuchni vsichko e ok, spra gi i pak sushtoto- neredoven! s ei takiva poniakoga sledmenstryalni kurvenia, vednuj izkarah i mesec s takova....biaha me naplashili, che s takuv cikul trydno shte zabremeneia, Slava Bogy, imam si detence i malko se poyspokoih, spriah da hodia po lekari/za 10 godini shtom ne mojaha da mi pomognat/ zashtoto ne vijdam smisul i shte si go turpia tozi neredoven menzis!!! Cry

# 20
  • София
  • Мнения: 5 289
И аз бях така-оказа се киста на хормонална основа следствие бременността,след две серий лечение с Оргаметрил кистата се махна.

Общи условия

Активация на акаунт